Stránka 1 z 2

Setkání s ProAlt (MSK)

Napsal: 24 kvě 2011, 08:57
od Ondrej.Polansky
Ahoj,

zhruba před měsícem jsme měli první společnou akci s iniciativou ProAlt v Ostravě. S iniciativou spolupracují i ostatní krajská sdružení, a i ProAlt Ostrava má zájem na dlouhodobé spolupráci. Zatím jsme s jejich zástupci jednali jen v úzké skupině, ale pokud by skutečně mělo dojít k prohloubení spolupráce, její rozsah a obsah nemohu ani nechci rozhodovat sám, celá věc je v kompetenci krajského sdružení.

Oslovil jsem dr. Petra Rohela z ProAltu, a ten souhlasil s tím,že přijde mezi piráty představit sebe i iniciativu a promluvíme společně o tom, zda nějakou spolupráci navážeme, pokud ano, jak bude vypadat, a podobné. Navrhl termín 31.5. ale ten se mi jeví jako příliš blízký.

Rád bych mu zpětně navrhl takový termín, který by vyhovoval co možná největšímu množství pirátů.O které datum půjde je mi celkem jedno, hlavně abych tam nepřišel za piráty sám.

Nějaké návrhy?

Re: Setkání s ProAlt (MSK)

Napsal: 24 kvě 2011, 09:09
od Michal.Breskovec
Zdar. Mám zkouškové v plném proudu, takže zatím za sebe bohužel vhodný termín v horizontu jednoho měsíce nevidím.

Re: Setkání s ProAlt (MSK)

Napsal: 24 kvě 2011, 12:09
od Karel.Fuzik
Zatím jsem to říkal mírně, nicméně považuji za nutné přidat na důrazu. ProAlt je s vysokou pravděpodobnosti ultralevicová (bolševická) platforma placená z Ruska. Jen shánějí pitomce, kteří za ně udělají špinavou práci. Tak jsem celkem zvědav, s čím se vytasí. Jinak jsem samozřejmě proti jakékoli spolupráci s touhle partičkou. V nejlepším případě to my odmakáme a oni slíznou smetánku, v horším se zdiskreditujeme. Nebo obojí.

Re: Setkání s ProAlt (MSK)

Napsal: 24 kvě 2011, 12:26
od Martin.Broz
Jak to vis?

Re: Setkání s ProAlt (MSK)

Napsal: 24 kvě 2011, 12:49
od Lukas.Findeis
Říkali nám to na školení Modrého týmu.

Re: Setkání s ProAlt (MSK)

Napsal: 24 kvě 2011, 13:11
od Ondrej.Profant
Karel Fuzik píše:Zatím jsem to říkal mírně, nicméně považuji za nutné přidat na důrazu. ProAlt je s vysokou pravděpodobnosti ultralevicová (bolševická) platforma placená z Ruska. Jen shánějí pitomce, kteří za ně udělají špinavou práci. Tak jsem celkem zvědav, s čím se vytasí. Jinak jsem samozřejmě proti jakékoli spolupráci s touhle partičkou. V nejlepším případě to my odmakáme a oni slíznou smetánku, v horším se zdiskreditujeme. Nebo obojí.
Špinavá práce je přesný pojem. My můžeme říct vždy ne. Jde jen o to jak se vyjednává a to je na nás.

Ultralevicové je podle našeho mainstremu všechno krom fašismu. Podle rétoriky medii je ultralevicové i sdílení...

Placená z Ruska... no dost pochybuji. To je asi tak stejné jako, že nás platí KSČM.

Potom co jsem je seřval v Praze nebyl problém... byla to tedy jen jedna demonstrace.

Re: Setkání s ProAlt (MSK)

Napsal: 24 kvě 2011, 15:28
od Karel.Fuzik
Jak to vím? Něco jsem viděl, něco slyšel, zdroj nemůžu pustit, ale je IMHO důvěryhodný. Zbytek jsem si spojil, zvláště po schůzce s jedním jejich pohůnkem.

ad Modrý tým: Nevím, já nemám s ODS nic společného, nemám je rád . .
ad mediální zkratky: nevyjádřil jsem to asi úplně přesně, jen mi to tak připadá. Ujišťuji ale, že se v levo-pravé fikci orientuji obstojně.

Koneckonců, ty argumenty jsou vlastně zbytečné, stačí se podívat na jejich cíle. Bojují proti vládě, my proti způsobu vládnutí. Jenže, když se s nima zapleteme, už nám to nikdo věřit nebude.

- Vždycky můžeme říct ne ???
- Pochybovat je lidské . . .

PS: Chápu, že je problém rozeznat relevantní informaci od pomluvy, ale proč bych je vlastně měl pomlouvat.

Re: Setkání s ProAlt (MSK)

Napsal: 24 kvě 2011, 15:40
od Lukas.Findeis
Karel Fuzik píše:Jak to vím? Něco jsem viděl, něco slyšel, zdroj nemůžu pustit, ale je IMHO důvěryhodný. Zbytek jsem si spojil, zvláště po schůzce s jedním jejich pohůnkem.
Promiň, ale když nevíme cos viděl a slyšel a tajíš před námi zdroj informací, tak tvý upozornění nemůžeme brát vážně. Prostě to je ničím nepodepřenej názor jednoho chronickýho sabotéra stranickejch aktivit. Narážka na Modrej tým nebyla myšlená doslovně, ale praktiky mi přijdou podobný. Dokud nějak neobhájíš tvý tvrzení, tak ho budu považovat za propagandu a snahu o prosazování nějakých tvých mě nejasných zájmů.

Re: Setkání s ProAlt (MSK)

Napsal: 24 kvě 2011, 16:25
od Ondrej.Profant
Karel: No znám od nich pár lidí. Nemám je příliš rád, ale nevadí mi (ve smyslu: nevyhledávám je) . Silně pochybuji, že by se nechali platit z Ruska. Mnohem víc bych tomu věřil u nás... Koneckonců proč by je někdo platil? Koupit Kalouska je mnohem levnější (na úroveň dopadu) - a ví to každý.

ProAlt je zkratka z Pro Alternativy, čili podporují alternativy (alespoň tak to říkali, když vznikali). My jednoznačně jsme alternativa. Pokud se budeme izolovat nebudeme alternativa, ale Cibulka. Samozřejmě také se nesmíme rozpustit.

Re: Setkání s ProAlt (MSK)

Napsal: 24 kvě 2011, 17:59
od Martin.Svadlenka
OFFTOPIC[quote="Karel Fuzik"]Zatím jsem to říkal mírně, nicméně považuji za nutné přidat na důrazu. ProAlt je s vysokou pravděpodobnosti ultralevicová (bolševická) platforma placená z Ruska. Jen shánějí pitomce, kteří za ně udělají špinavou práci. Tak jsem celkem zvědav, s čím se vytasí. Jinak jsem samozřejmě proti jakékoli spolupráci s touhle partičkou. V nejlepším případě to my odmakáme a oni slíznou smetánku, v horším se zdiskreditujeme. Nebo obojí.[/quote]

Ultralevicové bych vzhledem k letopočtu hledal spíše v Řecku, Itálii či Španělsku. Placení bych měl rád doložené.
Se zbytkem nicméně bez výhrad souhlasím, mám za sebou jeden thread na FB se Slačálkem a stačilo mi to.