Já jsem třeba docela závislý na nezávislosti =) Každý má něcoTomas Vymazal píše:"Zadam nulovou toleranci pro netoleranci."
[Flame] informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Lukas.Novy
- Příspěvky: 21224
- Registrován: 02 črc 2009, 22:45
- Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
- Bydliště: Praha, V Klaudu 42
- Dal poděkování: 2361 poděkování
- Dostal poděkování: 11863 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
- Tomas.Vymazal
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 4783
- Registrován: 23 dub 2009, 16:31
- Profese: Softwarový analytik
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 6547 poděkování
- Dostal poděkování: 5576 poděkování
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Jenze to tvoje je v podstate jen deklarace nedokonalosti a pokory. Kdezto to jeho je proste jen pistaciovina.Lukas Novy píše:Já jsem třeba docela závislý na nezávislosti =) Každý má něcoTomas Vymazal píše:"Zadam nulovou toleranci pro netoleranci."
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
- Miroslav.Broz
- Člen KS Ústecký kraj
- Příspěvky: 346
- Registrován: 01 čer 2010, 09:22
- Profese: sociální pracovník
- Bydliště: Ústí nad Labem
- Dal poděkování: 116 poděkování
- Dostal poděkování: 327 poděkování
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
navrhuju, aby ČPS přestala bojovat proti cenzuře, protože tím upíráme cenzorům jejich svobodu cenzurovat ! 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Broz za příspěvky (celkem 2):
- Mikulas.Ferjencik, Petr.Vileta
"Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic, protože si myslí, že to málo, co udělat může, je bezvýznamné" E. Burke
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Cože?!?
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
- Jan.Wagner
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 341
- Registrován: 04 čer 2010, 21:37
- Profese: Elektromechanik
- Dal poděkování: 415 poděkování
- Dostal poděkování: 506 poděkování
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Potrefená husa zakejhalaMiroslav Broz píše:navrhuju, aby ČPS přestala bojovat proti cenzuře, protože tím upíráme cenzorům jejich svobodu cenzurovat !
4. místopředseda MS Brno
- Miroslav.Broz
- Člen KS Ústecký kraj
- Příspěvky: 346
- Registrován: 01 čer 2010, 09:22
- Profese: sociální pracovník
- Bydliště: Ústí nad Labem
- Dal poděkování: 116 poděkování
- Dostal poděkování: 327 poděkování
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
ne, pokouším se používat myšlení brněnských Pirátů. Co si o tom myslíte, že upíráme cenzorům svobodu cenzurovat?
"Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic, protože si myslí, že to málo, co udělat může, je bezvýznamné" E. Burke
- Jan.Wagner
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 341
- Registrován: 04 čer 2010, 21:37
- Profese: Elektromechanik
- Dal poděkování: 415 poděkování
- Dostal poděkování: 506 poděkování
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Ve svobodné společnosti cenzoři neexistují. Pokud v nějaké společnosti existují, potom se nejedná o svobodnou společnost. Cenzura není svoboda slova.Miroslav Broz píše:ne, pokouším se používat myšlení brněnských Pirátů. Co si o tom myslíte, že upíráme cenzorům svobodu cenzurovat?
4. místopředseda MS Brno
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Z čeho jsi vyvodil, že takhle brněnší Piráti přemýšlí?Miroslav Broz píše:ne, pokouším se používat myšlení brněnských Pirátů. Co si o tom myslíte, že upíráme cenzorům svobodu cenzurovat?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvek:
- Jaroslav.Kucera
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
To jistě. Je však otázkou, nakolik je naše dnešní společnost svobodná nebo aspoň svobody milovná.Jan Wagner píše:Ve svobodné společnosti cenzoři neexistují. Pokud v nějaké společnosti existují, potom se nejedná o svobodnou společnost. Cenzura není svoboda slova.
Snad není sporu o tom, že my členové ČPS jsme zajedno v postoji proti cenzůře. Ani mimo ČPS by si jen stěží někdo dovolil otvřeně obhajovat cenzůru, to by musel být zcela jistě jasný zloduch. Mám za to, že je docela jasné o co náckům jde. Přesvědčovat, že jejich eufemismy neznamenají brutalitu a násili na konkrétních nevinných lidech. Mám za to, že je třeba místo cenzůry OBJASŇOVAT o co jim jde, když říkají, že jsou málem andělsky mírumilovné dětské chůvy, kterým máme dovolit ovlivňovat naši budoucnost. Věřím, že nezapomínáme jake neuvěřitelné možnosti mají lži protože jim jde nejsou omezovány pravdou. Každý jistě ví že: Lži a demagogie jsou velice nebezečné. Jenže každý má za to, že jich se toto netýká přestože dnes mají lháři k dispozici mnohem propracovanější metodologie než dávno překonané Goebelsově "Tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou".
Proto mám za to, že:
Je třeba nezapomínat a všemožně připomínat, že lež zůstává lží i kdyby byla opakována tisíckrát na kvadrát.
Můj příspěvek se týká projednávané účasti/neúčasti pirátů a to brněnských i jiných na demonstraci proti pochodu nácismus poropagujících aktivistů Brnem. Snaží se objasnít proč se protestu osobně zůčastním a proč protest proti propagaci násilí nepovažuji za omezování svobody projevu natož cenzůru.
Pokud s má moderátor problém se souvislostmi stačí se zeptat přispěvatelů na upřesnění příspěvků ve vztahu k tématu vlákna.
Naposledy upravil(a) Petr.Bajgar dne 27 dub 2011, 00:28, celkem upraveno 1 x.
- Jakub.Michalek
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 11939
- Registrován: 22 čer 2009, 14:54
- Profese: poslanec
- Bydliště: Žižkov - Praha 3
- Dal poděkování: 5161 poděkování
- Dostal poděkování: 19270 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Oznámení moderátora:Vraťte se k tématu nebo si založte zvláštní vlákno. Vždyť ty příspěvky na sebe vůbec nenavazují.
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!