[Flame] informace pro brněnské Piráty k 1.5.

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.

Příspěvek od Lukas.Novy »

Tomas Vymazal píše:"Zadam nulovou toleranci pro netoleranci."
Já jsem třeba docela závislý na nezávislosti =) Každý má něco :D
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 4783
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: Softwarový analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6547 poděkování
Dostal poděkování: 5576 poděkování

Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Lukas Novy píše:
Tomas Vymazal píše:"Zadam nulovou toleranci pro netoleranci."
Já jsem třeba docela závislý na nezávislosti =) Každý má něco :D
Jenze to tvoje je v podstate jen deklarace nedokonalosti a pokory. Kdezto to jeho je proste jen pistaciovina.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Miroslav.Broz
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 346
Registrován: 01 čer 2010, 09:22
Profese: sociální pracovník
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 116 poděkování
Dostal poděkování: 327 poděkování

Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.

Příspěvek od Miroslav.Broz »

navrhuju, aby ČPS přestala bojovat proti cenzuře, protože tím upíráme cenzorům jejich svobodu cenzurovat ! :twisted:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Broz za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Ferjencik, Petr.Vileta
"Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic, protože si myslí, že to málo, co udělat může, je bezvýznamné" E. Burke
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 4889
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4617 poděkování
Dostal poděkování: 4035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Cože?!?
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
Uživatelský avatar
Jan.Wagner
Místní předsednictvo
Příspěvky: 341
Registrován: 04 čer 2010, 21:37
Profese: Elektromechanik
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 506 poděkování

Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.

Příspěvek od Jan.Wagner »

Miroslav Broz píše:navrhuju, aby ČPS přestala bojovat proti cenzuře, protože tím upíráme cenzorům jejich svobodu cenzurovat ! :twisted:
Potrefená husa zakejhala :lol:
4. místopředseda MS Brno
Uživatelský avatar
Miroslav.Broz
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 346
Registrován: 01 čer 2010, 09:22
Profese: sociální pracovník
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 116 poděkování
Dostal poděkování: 327 poděkování

Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.

Příspěvek od Miroslav.Broz »

ne, pokouším se používat myšlení brněnských Pirátů. Co si o tom myslíte, že upíráme cenzorům svobodu cenzurovat?
"Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic, protože si myslí, že to málo, co udělat může, je bezvýznamné" E. Burke
Uživatelský avatar
Jan.Wagner
Místní předsednictvo
Příspěvky: 341
Registrován: 04 čer 2010, 21:37
Profese: Elektromechanik
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 506 poděkování

Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.

Příspěvek od Jan.Wagner »

Miroslav Broz píše:ne, pokouším se používat myšlení brněnských Pirátů. Co si o tom myslíte, že upíráme cenzorům svobodu cenzurovat?
Ve svobodné společnosti cenzoři neexistují. Pokud v nějaké společnosti existují, potom se nejedná o svobodnou společnost. Cenzura není svoboda slova.
4. místopředseda MS Brno
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 4889
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4617 poděkování
Dostal poděkování: 4035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Miroslav Broz píše:ne, pokouším se používat myšlení brněnských Pirátů. Co si o tom myslíte, že upíráme cenzorům svobodu cenzurovat?
Z čeho jsi vyvodil, že takhle brněnší Piráti přemýšlí?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvek:
Jaroslav.Kucera
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Jan Wagner píše:Ve svobodné společnosti cenzoři neexistují. Pokud v nějaké společnosti existují, potom se nejedná o svobodnou společnost. Cenzura není svoboda slova.
To jistě. Je však otázkou, nakolik je naše dnešní společnost svobodná nebo aspoň svobody milovná.
Snad není sporu o tom, že my členové ČPS jsme zajedno v postoji proti cenzůře. Ani mimo ČPS by si jen stěží někdo dovolil otvřeně obhajovat cenzůru, to by musel být zcela jistě jasný zloduch. Mám za to, že je docela jasné o co náckům jde. Přesvědčovat, že jejich eufemismy neznamenají brutalitu a násili na konkrétních nevinných lidech. Mám za to, že je třeba místo cenzůry OBJASŇOVAT o co jim jde, když říkají, že jsou málem andělsky mírumilovné dětské chůvy, kterým máme dovolit ovlivňovat naši budoucnost. Věřím, že nezapomínáme jake neuvěřitelné možnosti mají lži protože jim jde nejsou omezovány pravdou. Každý jistě ví že: Lži a demagogie jsou velice nebezečné. Jenže každý má za to, že jich se toto netýká přestože dnes mají lháři k dispozici mnohem propracovanější metodologie než dávno překonané Goebelsově "Tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou".

Proto mám za to, že:
Je třeba nezapomínat a všemožně připomínat, že lež zůstává lží i kdyby byla opakována tisíckrát na kvadrát.

Můj příspěvek se týká projednávané účasti/neúčasti pirátů a to brněnských i jiných na demonstraci proti pochodu nácismus poropagujících aktivistů Brnem. Snaží se objasnít proč se protestu osobně zůčastním a proč protest proti propagaci násilí nepovažuji za omezování svobody projevu natož cenzůru.

Pokud s má moderátor problém se souvislostmi stačí se zeptat přispěvatelů na upřesnění příspěvků ve vztahu k tématu vlákna.
Naposledy upravil(a) Petr.Bajgar dne 27 dub 2011, 00:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 11939
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5161 poděkování
Dostal poděkování: 19270 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Oznámení moderátora:
Vraťte se k tématu nebo si založte zvláštní vlákno. Vždyť ty příspěvky na sebe vůbec nenavazují. :roll:
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“