[Flame] informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
-
Anonym101
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1624
- Registrován: 11 čer 2009, 01:44
- Profese: nic
- Dal poděkování: 493 poděkování
- Dostal poděkování: 569 poděkování
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
kdyz tak koukam na tuhle anketu https://www.ceskapiratskastrana.cz/foru ... =83&t=7562
tak bych se chtel zeptat zda zablokovanim oblasti kam miri povoleny pochod, muzou podle vas lide vyjadrit nazor, ze tam ty pochodujici nechtej?
napriklad protestantske pochody v katolitskych ctvrti v severnim irsku nebo pochody udajnych neonacku prazskou zidovskou ctvrti ci krupkou.
tak bych se chtel zeptat zda zablokovanim oblasti kam miri povoleny pochod, muzou podle vas lide vyjadrit nazor, ze tam ty pochodujici nechtej?
napriklad protestantske pochody v katolitskych ctvrti v severnim irsku nebo pochody udajnych neonacku prazskou zidovskou ctvrti ci krupkou.
- next_ghost
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3239
- Registrován: 21 dub 2009, 18:03
- Profese: programátor
- Dal poděkování: 1433 poděkování
- Dostal poděkování: 5131 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zvedněte zadek a otevři oči ať skutečně víte o čem mluví
Nechci se tě nijak dotknout, ale v tomhle případě opravdu není problém na straně přijímače. Tvoje příspěvky sice mají vysokou literární hodnotu, ale hustota informace v poměru k množství textu je dost nízká. Upřímně, je pro mě mnohem jednodušší pochopit text v japonštině než tvoje příspěvky. A to se moje znalost japonštiny omezuje jen na několik základních frází a neobejdu se při jejím čtení bez slovníku a popisu gramatických pravidel jazyka.Petr Bajgar píše:S porozuměním textu prý májí dnešní generace velké problémy, tím se nechci kolegy dotknou, spíš to beru jako lepší variantu důvodů jeho reakce.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi next_ghost za příspěvky (celkem 3):
- Marcel.Kolaja, Jiri.Kaderavek.sen, Jiri.Kaderavek
Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.
Otisk PGP klíče: B5E9 147C A94C 9B75 6817 9CA4 43D0 B4CF 1CDE 2360 (nový klíč od listopadu 2016)
Česká pirátská strana: Neškodná.
Otisk PGP klíče: B5E9 147C A94C 9B75 6817 9CA4 43D0 B4CF 1CDE 2360 (nový klíč od listopadu 2016)
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Zvedněte zadek a otevři oči ať skutečně víte o čem mluví
Gratuji kolegovi k jeho schopnostem chápat texty v japonštině veřím, že by si toho měl všimnou vedoucí ZO.next_ghost píše:Nechci se tě nijak dotknout, ale v tomhle případě opravdu není problém na straně přijímače. Tvoje příspěvky sice mají vysokou literární hodnotu, ale hustota informace v poměru k množství textu je dost nízká. Upřímně, je pro mě mnohem jednodušší pochopit text v japonštině než tvoje příspěvky. A to se moje znalost japonštiny omezuje jen na několik základních frází a neobejdu se při jejím čtení bez slovníku a popisu gramatických pravidel jazyka.Petr Bajgar píše:S porozuměním textu prý májí dnešní generace velké problémy, tím se nechci kolegy dotknou, spíš to beru jako lepší variantu důvodů jeho reakce.
No s tím porozuměním textu je to jistě velice individuální a statistiky možná nejsou nejpřesnější aspoň v to stále doufám.
Za to o manipulativních schonostech zacházení s informacemi u dorůstajících generací jsem zatím na žádnou informaci nenaazil. Přikaldy však jsou jasnější statistik. Dlouholeté praktické reklamně manipulativní pusobení viditelně nese své ovoce. Ani na chvíli jsem nezapochyboval, že by se mně pisatel nechtěl dotknout a to taky k politice patří. Navíc má plně pravdu, že vždy je chyba-zodpovědnost na straně vysílače zprávy aby tato byla srozumitelná a jasná. Což skutečně není moje silná stránka, stejně jako pravopis, slovosled styslistika a jistě mnoho dalších nezbytností ke kvalitnímu vyjadřování potřebných znalostí a také dovedností. Své komunikační nedostatky se snažím vynahradit opisností a je to pro mě opravdu hodně časově náročné. Od dob mého vzdělávání už uběhlo mnoho let a navíc tenkrát byly i jiné informační a vzdělávací možnosti. Stejně tak se i na vás nejspíš stejně jako dnes vy mně, jako na zabedněné nevzděláné pomalé nechápavé budou dívat vaše děti nebo mladší kolegové. Jenže čas se nedá zatavit a to co jsem uměl, měl nebo se mohl naučit před třiceti lety je jiné než co můžu dnes. Nikdo z lidí nebude zítra mladší než dnes ani vy pánové kteří se mi občas posmváte nebo nade mnou ohrnujete svůj "Nos". Snažím se tedy aspoň dle svých možností sdílet svůj pohled na dnešní dění, své zkušenosti s těžkostí cesty k poznávání a to na co jsem za léta svého života už aspoň přišel. Jde mi pouze o to, aby kolegové, kteří překonají neumětelství mých spisků, nepodléhali stejným bludům, kterými svého času oblouzňovali i moji generaci. Protože generace se mění každých dvacet let, ale způsoby ohlupování lidí zůstavají stejné staletí. Ti kteří je používají jim jen převlékají modernější kabáty, aby zakryly stokrát přemalovanou podstatu. Pokud o moje trapné spisky někdo nestojí, já je opravdu nikomu nenutím.
Rozumím, že nevědomost je sladká a touha představy, že lidský život je nekonečně dlouhý a umožňuje vyzkoušet si vše na světě, je tak reklamně vsugerována, že je mi až líto jí jejím adorantům zpochybňvat.
Za dlouhé roky života jsem taky dospěl k poznání, že množství informací je přímo závislé na schopnostech pozorovatele jakéhokoliv objektu pozorování viz: "Někdo v lese hřiby sbírá a někdo je marně hledá".
- Tomas.Vymazal
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 4783
- Registrován: 23 dub 2009, 16:31
- Profese: Softwarový analytik
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 6547 poděkování
- Dostal poděkování: 5576 poděkování
Re: Zvedněte zadek a otevři oči ať skutečně víte o čem mluví

Omlouvam se za mnou zalozeny offtopic, prosim vratme se k neonkam.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvek:
- Vera Magdonova
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
- next_ghost
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3239
- Registrován: 21 dub 2009, 18:03
- Profese: programátor
- Dal poděkování: 1433 poděkování
- Dostal poděkování: 5131 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zvedněte zadek a otevři oči ať skutečně víte o čem mluví

Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.
Otisk PGP klíče: B5E9 147C A94C 9B75 6817 9CA4 43D0 B4CF 1CDE 2360 (nový klíč od listopadu 2016)
Česká pirátská strana: Neškodná.
Otisk PGP klíče: B5E9 147C A94C 9B75 6817 9CA4 43D0 B4CF 1CDE 2360 (nový klíč od listopadu 2016)
- Jan.Wagner
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 341
- Registrován: 04 čer 2010, 21:37
- Profese: Elektromechanik
- Dal poděkování: 415 poděkování
- Dostal poděkování: 506 poděkování
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zvedněte zadek a otevři oči ať skutečně víte o čem mluví
Petre, vzpomen si na nazev jednoho TV serialu "Nevahej a toc". Hlavne at ti nackove nerozbijou kameru. Pak muzeme nekam dat tvoje zabery a nechat to lidi porovnat se zabery z TV zpravPetr Bajgar píše:Osobně doporučuji jet se 1.5. na nácky podívat, na ty svobodomyslné pochodující podívat ať víte oč jde, co jsou to za lidi.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
- Petr.Bajgar
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Zvedněte zadek a otevři oči ať skutečně víte o čem mluví
Petr Vileta píše:Petre, vzpomen si na nazev jednoho TV serialu "Nevahej a toc". Hlavne at ti nackove nerozbijou kameru. Pak muzeme nekam dat tvoje zabery a nechat to lidi porovnat se zabery z TV zpravPetr Bajgar píše:Osobně doporučuji jet se 1.5. na nácky podívat, na ty svobodomyslné pochodující podívat ať víte oč jde, co jsou to za lidi.
Jo a vo to jde hned po osobním zážitku a ukázání se lidem, že jsem v ČPS pro program, který je jasně proti náckům, ve všelijakých uniformách, protože jsou to krvelačné bezcitné fantické-nesvobodné bestije.
snd t j pr ňktr 1dnce dstpojem strčn a jsně řčno
Jan Charvát vysvěluje pojem (neo)nacismus : http://media.rozhlas.cz/_audio/02169650.mp3
- Miroslav.Broz
- Člen KS Ústecký kraj
- Příspěvky: 346
- Registrován: 01 čer 2010, 09:22
- Profese: sociální pracovník
- Bydliště: Ústí nad Labem
- Dal poděkování: 116 poděkování
- Dostal poděkování: 327 poděkování
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
"Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic, protože si myslí, že to málo, co udělat může, je bezvýznamné" E. Burke
- Tomas.Vymazal
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 4783
- Registrován: 23 dub 2009, 16:31
- Profese: Softwarový analytik
- Bydliště: Brno
- Dal poděkování: 6547 poděkování
- Dostal poděkování: 5576 poděkování
Re: informace pro brněnské Piráty k 1.5.
Vrrrrr, to je ale sexy kocourrrr. Skoda, ze je tak vypatlanej, ze mu nedochazi, ze se sam umatoval vetou: "Zadam nulovou toleranci pro netoleranci." Bejt po jeho, tak ho musej hnedka zavrit.Miroslav Broz píše:http://www.youtube.com/watch?v=-30z7Ulp ... r_embedded
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy