Dušan Dvořák plagiátor?

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 5080
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: kvestor Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7466 poděkování
Dostal poděkování: 7689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dušan Dvořák plagiátor?

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Na PN někdo osočuje ČPS z podporování plagiátora Dušana Dvořáka s dovětkem o poslání upozornění vedení ČPS v lednu:

Dvořák je plagiátor, nic mu neposílejte!
(Bushka Bryndová, 28. 3. 2011 - 19:59:09) Odpovědět
Dušan Dvořák prezentuje moji práci jako výsledky svého bádání bez uvedení původního zdroje v Blesku pro ženy. Moje odpověď i s důkazy o Dvořákově podvodu najdete v komentáři pod článkem:

http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny ... stma-i-jar bych se ráda zeptala, jak je možné, že podporují podvodníka Dvořáka, který se chlubí výsledky mého více než desetiletého studia a práce, když otisknou výzvu k jeho podpoře, zatímco jsem na jeho nekalou činnost, udávání lidí na konopné scéně policii apod. už v lednu upozornila vedení jejich strany?

http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=33160

Prosím o vyjádření o co v tom lednu šlo/nešlo.


Děkuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Kolaja za příspěvek:
Vlastimil.Efraim

Marcel Kolaja
kvestor Evropského parlamentu

Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10902 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušan Dvořák plagiátor?

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Buschka něco komunikovala na Internetu a posílala přes FB odkazy (nechce se mě to teď hledat). Jsou tam internetové flame. vůbec jsem nepochopil proč se hádají. Navzájem se urážejí, osočují, vyhrožují si. Celkem je to vyvážené, nikdo mi z nich nevyšel "morálnější", řešili nesmysly, které mě vůbec nezajímají. Takže závěr: Dušan s Buschkou se nemají rádi, možná se i navzájem nenávidí a škodí si. Odhaduji, že si budou s Dušanem podobní (mentálně). Dušan s námi spolupracuje a proto o něm víme. O Buschce nic nevím, a nevím co vůbec dělá. To je mezi nimi hlavní rozdíl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 2):
Marcel.Kolaja, Mikulas.Ferjencik
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12347
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5388 poděkování
Dostal poděkování: 20706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušan Dvořák plagiátor?

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Buška Bryndová je příjemná dáma. Ale už si taky asi vykouřila mozek. Tento „obrovský rozkol“ mezi dvěma psychouši v konopné komunitě, kteří se navzájem pomlouvají a očerňují, způsobilo, že Dušan Dvořák doporučil v Blesku nějaký recept a Bryndová se cítí dotčena, že tam není napsáno, že postup vymyslela a že to Dvořák (nebo redaktorka) do článku zkopíroval.

Tohle fakt nemá cenu řešit..., navíc by to šlo proti naší propagaci kopírování. OFFTOPICMožná by sis mohl, Marceli, příště texty nejprve sám přečíst, než abys k tomu nutil předsednictvo.
Buška Bryndová píše:Nechci od Blesku za neautorizovanou publikaci mých textů žádné peníze, jen zveřejnění omluvy a upřesnění o mém autorství léčebných postupů doporučovaných v článku.

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušan Dvořák plagiátor?

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Bushka je ta paní, která pěstuje konopí, léčí si jím astma, rozdává mastičky apod. a dostala se kvůli tomu k soudu a z procesu vypad moc zajímavej rozsudek. Koho tohle téma zajímá, tak by si ho měl přečíst.

http://www.bushka.cz/konopi/index.html
http://www.bushka.cz/rozsudek%20Bryndova.pdf

735 07 66 99, Praha 12

Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 5080
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: kvestor Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7466 poděkování
Dostal poděkování: 7689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušan Dvořák plagiátor?

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Jakub Michalek píše:Tohle fakt nemá cenu řešit..., navíc by to šlo proti naší propagaci kopírování. OFFTOPICMožná by sis mohl, Marceli, příště texty nejprve sám přečíst, než abys k tomu nutil předsednictvo.
To je mi jasný a o článek v Blesku mi nešlo. Šlo mi o to, co že to šlo za upozornění na RP, o kterém se hovořilo v komentáři. Možná by stálo za to jí napsat něco ve smyslu, že nám nejde o Dušana, ale o svobodu volby léčby, a v rámci toho jí můžeme poskytnout stejnou míru podpory jako Dušanovi.


Zdraví

Marcel Kolaja
kvestor Evropského parlamentu

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18718
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33960 poděkování

Re: Dušan Dvořák plagiátor?

Příspěvek od Martin.Kucera »

Jakub Michalek píše:navíc by to šlo proti naší propagaci kopírování.
Ja az doted zil v domneni, ze pravo autora na uvedeni sveho autorstvi rusit nechceme.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14678
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: Asistent předsedy poslaneckého klubu
Bydliště: Praha Vršovice
Dal poděkování: 12043 poděkování
Dostal poděkování: 20502 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušan Dvořák plagiátor?

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Martin Kucera píše:
Jakub Michalek píše:navíc by to šlo proti naší propagaci kopírování.
Ja az doted zil v domneni, ze pravo autora na uvedeni sveho autorstvi rusit nechceme.


To žiješ ve správném domění, ale zároveň nejsme žádná společnost za podporu osobnostních práv. Tzn, nevidím, proč bychom to měli řešit, ať to řeší Buška s Bleskem. Pokud se obvinění potvrdí a někdo se nás na to zeptá, řekneme ano osobnostní práva chceme zachovat, Dušan jí měl zmínit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
Jakub.Michalek

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18718
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33960 poděkování

Re: Dušan Dvořák plagiátor?

Příspěvek od Martin.Kucera »

Jasne, tenhle problem at si samozrejme resi Bushka s Bleskem a Dusanem, me jen trochu zaskocilo to Jakubovo prohlaseni.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Anonym101
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1624
Registrován: 11 čer 2009, 01:44
Profese: nic
Dal poděkování: 493 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Dušan Dvořák plagiátor?

Příspěvek od Anonym101 »

Autor: Majka Vinická, Kbak
dusan je "Kbak"? :D

pokud pani touzi po sve zkratce u clanku, tak to ma psat do toho blesku a ne na PN :roll:
uz s tim spamovala na fb zed ruska
Tito uživatelé poděkovali autorovi Anonym101 za příspěvek:
Jakub.Michalek
Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 5080
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: kvestor Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7466 poděkování
Dostal poděkování: 7689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušan Dvořák plagiátor?

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Já se přiznávám, že to nesleduju, neboť mi o to primárně nešlo. Ale pochopil jsem, že nejde o nějaké autorské dílo, ale o zveřejnění nějakého postupu. Na to se osobnostní autorská práva nevztahují ani v modelu současném ani v pirátském.

Nicméně toto je podatelna RP, kde jsem položil dotaz a dostal jsem odpověď, čili bych chtěl tímto moderátorovi navrhnout zamčení diskuze a pokud chceme pokračovat v odvislém tématu, založme si vlákno ve Vnitrostranické diskuzi. Ivošovi děkuji.


Zdraví
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Kolaja za příspěvek:
Ivo.Vasicek

Marcel Kolaja
kvestor Evropského parlamentu

Zamčeno

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“