Nominace do volby MS Praha 3 - MFP3 1/2024 - Martina Hromádková

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 3

Odpovědět

Podporuji nominaci Martiny Hromádkové do PMSP3 ve volbě MFP3 1/2024

ANO

14
93%

NE

1
7%

ZDRŽUJI SE

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 15 - Celkem hlasů: 15

Uživatelský avatar
Nikol.Marhounova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 211
Registrován: 17 lis 2017, 13:20
Profese: Sociální pracovnice, psychoterapeutka
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 148 poděkování

Nominace do volby MS Praha 3 - MFP3 1/2024 - Martina Hromádková

Příspěvek od Nikol.Marhounova »

Vážené fórum,
s radostí zakládám Martinino nominační vlákno. Martina je svou pracovitostí, veselou povahou a konstruktivní myslí skvělou posilou MS a myslím, že by byla skvělou předsedkyní či místopředsedkyní.
Prosím Martinu o přijetí nominace.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Nikol.Marhounova za příspěvky (celkem 3):
Petr.Konecny, Michal.Gill, Martina.Hromadkova
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1958
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3931 poděkování
Dostal poděkování: 3345 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace do volby MS Praha 3 - MFP3 1/2024 - Martina Hromádková

Příspěvek od Michal.Gill »

Vřele podporuji tuto nominaci a doufám, že ji Martina přijme.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvek:
Martina.Hromadkova

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Martina.Hromadkova
Člen KS Praha
Příspěvky: 3
Registrován: 13 dub 2022, 11:18
Profese: Členka mediálního týmu P3, konzultantka
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Nominace do volby MS Praha 3 - MFP3 1/2024 - Martina Hromádková

Příspěvek od Martina.Hromadkova »

Ahoj!

Jsem velmi pozitivně překvapena z podpory, kterou jsem na nominaci získala, moc si toho vážím a ráda nominaci na post místopředsedkyně přijímám!

Kdo mě nezná, tak se rychle představím. Jmenuji se Martina, je mi 27 let a na Praze 3 bydlím již tři roky, odkaz na veřejný medialonek zde https://lide.pirati.cz/osoba/10013/. Za tu dobu jsem se stihla přidat k Pirátům a začít se v nich i angažovat, a to převážně zde na P3. Považuji se za jednoho z aktivních členů našeho MS a na tom chci i stavět. Bohužel si myslím, že nedokážeme aktivizovat všechny, a to je realita. Chci ale stavět na těch lidech, kteří aktivní jsou, a podporovat s nimi naše sdružení a naši stranu.

Má největší aktivita v MS tkví v mediálním týmu. Před minulými komunálními volbami jsem velmi pomáhala a byla jedna z tahounů kampaně na sociálních sítích. Ačkoliv jsem nebyla na kandidátce, cítila jsem, že mohu významně přispět a podpořit naše kandidáty svými zkušenostmi a schopnostmi. V mediálním týmu se stále angažuji a přispívám k jeho chodu. Chci i dále pomáhat sdružení a straně v dobré práci, v co nejlepší prezentaci naší práce veřejnosti a kontaktem s občany. Myslím si o sobě, že jsem schopná a dokážu věci dotahovat. Věřím, že dokáži nabídnout pracovitost, pozitivitu, kritické oko a komunikační schopnosti.

Je pravda, že v posledních měsících jsem byla méně aktivní, ale v současnosti měním práci a budu mít díky tomu více kapacity, kterou chci věnovat rozvoji a podpoře našeho sdružení. I kdybych zvolena nebyla, tak chci věnovat více času mediálnímu týmu a podpořit naše radní. Je pravda, že s prezentací na ven je neustálý problém a vidím zde potenciál k rozvoji, ale je potřeba, aby někdo našim radním pomohl a postrčil je.

Za dobu mého členství mi byly nabízeny posty v komisích a výborech na radnici. Nikdy jsem si ale nepřipadala dostatečně kvalifikovaná. Akorát jsem si pak opakovaně říkala, zda jsem to neměla vzít a zkusit to. Ačkoliv žádný takový post za sebou nemám, tak chci jít a o post místopředsedkyně se ucházet. Protože vím, že umím být pro tým přínosem a pomoct mu dosáhnout jeho cíle.

Sama jsem si vyzkoušela, jaké to je, pracovat v týmu, kde jsem nejaktivnější a většina lidí nedodrží termíny a nedodá slíbenou práci. Je to frustrující, nicméně vím, že do PMS se hlásí takoví lidé, na které se dá spolehnout a bude radost s nimi pracovat. Mám s většinou dobrou zkušenost, dobře se mi s nimi pracuje a věřím, že bychom se doplňovali a vytvořili skvělý tým.

Pokud mi dáte svou důvěru, budu se snažit přinést nový elán a energii do našich aktivit. Chci, aby naše sdružení bylo viditelné, úspěšné a aby lidé v naší komunitě věděli, že se mohou na Piráty spolehnout.

V mém případě nejsou žádné další podstatné skutečnosti, které bych zamlčel/a.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina.Hromadkova za příspěvky (celkem 5):
Jan.Bartko, Frantisek.Dosedel, Apolena.Ondrackova, Nikol.Marhounova, Vojtech.Sedlacek
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 3“