Nominace Marka Nováka na 22. a všechna nižší místa kandidátky pro krajské volby 2024

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Odpovědět

Podporuji nominaci Marka Nováka na pozice od 22. místa dále do krajských voleb 2024

Ano

13
100%

Ne

0
Žádná hlasování

Zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 13 - Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Samuel.Volpe
Místní předsednictvo
Příspěvky: 40
Registrován: 12 črc 2019, 11:04
Profese: student práv
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 74 poděkování

Nominace Marka Nováka na 22. a všechna nižší místa kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Samuel.Volpe »

Vážení členové krajského fóra,
rád bych nominoval na 22. a i na všechna nižší místa kandidátní listiny pro krajské volby Marka Nováka, člena MS Brandýs nad Labem - Stará Boleslav.

Marek je aktuálně nejnovějším členem naší středočeské posádky a pevně věřím, že je dobrou volbou pro naši kandidátku. Osobně jsem měl možnost Marka potkat již na vícero schůzí našeho MS a již od počátku mě potěšil Markův aktivní přístup.

Předem děkuji za Vaši případnou podporu této nominace a prosím Marka, aby nominaci přijal.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Samuel.Volpe za příspěvky (celkem 2):
Martin.Karim, Michal.Karafiat
Marek.Novak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 7
Registrován: 21 čer 2023, 18:35
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Nominace Marka Nováka na 22. a všechna nižší místa kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Marek.Novak »

Nominaci přijímám

Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Novak za příspěvky (celkem 2):
Samuel.Volpe, Michal.Karafiat
Marek.Novak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 7
Registrován: 21 čer 2023, 18:35
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Nominace Marka Nováka na 22. a všechna nižší místa kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Marek.Novak »

Ahoj je mi 59 bydlím kousek od Brandýsa ještě menší kousek od Prahy takže v Radonicích a pracuju na úřadě Prahy 14 a pak se taky připravuju na malou pekárničku Radonicích. Pirátům jsem si dal protože už jsem nechtěl patřit mezi ty kteří jenom říkají oni něco dělají špatně oni na něco můžou oni něco rozhodli špatně prostě chci být součástí toho a protože se mi líbí jak to Piráti dělají tak jsem se rád stal součástí pokud proto budu moc dělat něco víc budu jenom rád.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“