nominace Sandrika Bednáře na 6.a další místo

Archiv z jednání krajského fóra


Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, Administrativa-KS Jihočeský kraj, KoKS Jihočeský kraj

Zamčeno

Podporuji nominaci Sandrika Bednáře na 6. a další místo kandidátky

ano

12
75%

ne

2
13%

zdržuji se

2
13%
 
Celkem hlasujících: 16 - Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
Veronika.Kovarova
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 205
Registrován: 20 črc 2018, 12:43
Profese: architekt, grafik
Bydliště: Volyně
Dal poděkování: 336 poděkování
Dostal poděkování: 270 poděkování

nominace Sandrika Bednáře na 6.a další místo

Příspěvek od Veronika.Kovarova »

Vážené krajské fórum,

ráda bych nominovala našeho výjimečného tajemníka, Sandrika Bednáře na 6. a další místo kandidátky.
Sandrik je výjimečný ve své pracovitosti, svém nasazení. Nepracuje jen v rámci své pracovní doby včetně večerů a víkendů - pracuje, když je třeba, přizpůsobí se a vychází nám vstříc. Je důležité říci, že jeho nasazení je výrazně vyšší než odpovídá časové dotaci, za kterou je placen. Čímž volně přechází do kategorie dobrovolnické práce stejně jako my ostatní.
Sandrik je zopovědný a je na něj spolehnutí, je velice loajální a ctí pirátské principy velmi důsledně.
Kvalita naší klubové spolupráce je z velké části založena na jeho schopnostech moderace diskuze, její racionalizace a zaměření se na správný cíl.
Když v klubu došlo k chybám (např. kauza Blatná), nikdy nekončil jen u vyřešení aktuální situace, ale vždy přemýšlel, jak se do budoucna takovým situacím vyhnout a jaké nastavit mechanismy, aby se to stalo běžnou agendou klubu bez přílišných úkolů navíc.
Klubu přináší mnoho podnětů, které lze zpracovávat a zvedat z vlastní iniciativy a mně by se moc líbilo, kdyby mohl své příspěvky týmu dotahovat do konce i jako zastupitel.

Prosím Vás o zvážení jeho nominace.

Uživatelský avatar
sandrik.bednar
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 148
Registrován: 26 led 2021, 12:35
Profese: Tajemník ZK JčK
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: nominace Sandrika Bednáře na 6.a další místo

Příspěvek od sandrik.bednar »

Zdravím všechny,
děkuji Veronice za nominaci a také za milá slova. Nominaci přijímám a budu rád, když budu moct podpořit kandidátku a budoucí zastupitelský klub svými schopnostmi a dovednostmi. Krajské politice se věnuji intenzivně od začátku roku 2021, kdy jsem začal působit jako tajemník krajského zastupitelského klubu.

Oblast, ve které nabízím své služby, je především téma vzdělávání a školství. Určování politiky v oblasti středního vzdělání je totiž jeden z důležitých úkolů kraje. Nejsou to ovšem jen střední školy a konzervatoře, kraj řeší také praktické školy, VOŠ, ZUŠ, DDM, školská poradenská zařízení atd. Považuji za velmi důležité, aby součástí klubu byl někdo, kdo se problematice vzdělávání věnuje a je schopen se k problémům fundovaně vyjadřovat a formulovat naše požadavky, zejména v době, kdy řešíme kapacity všeobecného vzdělávání (gymnázií a lyceí), podporu alternativního vzdělávání nebo třeba nadměrné odklady školní docházky.

Dále je třeba zmínit, že jsem člověk, který je zvyklý hrát týmově. Jsem tedy připraven pomoci zastupitelskému klubu rétoricky jako někdo, kdo umí formulovat myšlenku a neváhá podpořit své kolegy a kolegyně. Stejně tak vnímám důležitost mediální prezentace jako nezbytnou součást práce politika a jsem připraven pracovat i na této oblasti.

V neposlední řadě jsem přesvědčen, že naše kandidátka by měla být co nejrozmanitější a považuji za velmi výhodné, aby na čele byli kandidáti a kandidátky, pokud možno ze všech okresů. Jako člověk, který pochází z Nové Včelnice a Jindřichova Hradce, tak nabízím možnost obsadit čelo zástupcem třetího nejlidnatějšího okresu v kraji (a zároveň největšího z hlediska rozlohy). Více informací v mém medailonku https://lide.pirati.cz/profil/3716/. Budu rád za vaši podporu!

Uživatelský avatar
sandrik.bednar
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 148
Registrován: 26 led 2021, 12:35
Profese: Tajemník ZK JčK
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: nominace Sandrika Bednáře na 6.a další místo

Příspěvek od sandrik.bednar »

Zde odpovědi na povinné otázky:

Můžeš prohlásit, že máš čistý trestní rejstřík?
Ano, můžu. Prohlašuji, že mám čistý trestní rejstřík a vždy jsem měl.

Vyslovuješ souhlas s Etickým kodexem, Všeobecným kodexem zastupitele a Demokratickým minimem, jak je uvedeno v dokumentu „Nároky na členy/ky krajského zastupitelstva a základní pravidla hry“?
Ano, vyslovuji souhlas s výše uvedenými dokumenty.

Jsi seznámena se základy pravidel jednání Pirátů a s dlouhodobým pirátským programem? Můžeš například uvést, co je v něm pro Tebe důležité?
Ano jsem seznámen a můžu uvést. Uvádím, že to pro mě je důraz na dostupné a kvalitní vzdělávání.

Jsi trestně stíhána, nebo můžeš uvést nějakou jinou skutečnost, která by mohla negativně ovlivnit naši volební kampaň?
Nejsem trestně stíhán a nikdy jsem nebyl. Můžu uvést, takové skutečnosti existují jako např. málo peněz na kampaň.

Zastáváš v současné době funkci či vykonáváš činnost, která by mohla být vykládána jako střet zájmů s výkonem funkce člena/ky zastupitelstva nebo rady kraje? Můžeš prohlásit, že nemáš nějaké osoby blízké, které mohou mít na toto vyjádření vliv, případně jsou společníky/icemi či členy/kami orgánů obchodních společností v Jihočeském kraji?
Nezastavám funkci a nevykonávám činnost, která by mohla být vykládána jako střet zájmů. Ano, můžu prohlásit. Prohlašuji, že nemám nějaké osoby blízké, které mohou mít na toto vyjádření vliv, případně jsou společníky/icemi či členy/kami orgánů obchodních společností v Jihočeském kraji

Byla jsi v minulosti členem jiné politické strany či hnutí, nebo jsi kandidovala ve volbách na jiné kandidátce než pirátské (resp. pirátské koaliční)?
Ne. Dále uvádím, že jsem nikdy neměl vazby na extrémistické strany a ani s nimi nespolupracoval.

Jsi jinak v souladu a respektuješ pravidla schválená KF a popisovaná v dokumentu „Nároky na členy/ky krajského zastupitelstva a základní pravidla hry“? Zavazuješ se je dodržovat?
Ačkoliv mám výhradu k objemu a struktuře dokumentu, tak jsem v souladu, respektuji pravidla a zavazuji se je dodržovat.

Dále doplňuji, že jediná veřejná funkce, kterou vykonávám nebo jsem vykonával, je člen komise pro cestovní ruch města České Budějovice (nominován za Piráty), kterou plánuji vykonávat, dokud si to bude přát zastupitelský klub Pirátů v ČB.

Zamčeno

Zpět na „[Archiv]“