Volba PMS Piráti Praha 5 - nominace Marie Jungmannová

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 5

Odpovědět

podporuji nominaci Marie Junmannové na funkci místopředsedkyně MS Praha

pro

7
88%

proti

1
13%
 
Celkem hlasujících: 8 - Celkem hlasů: 8

Uživatelský avatar
Karel.Bauer
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 159
Registrován: 04 led 2018, 15:37
Profese: ekonom
Bydliště: Praha 5
Dal poděkování: 53 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Volba PMS Piráti Praha 5 - nominace Marie Jungmannová

Příspěvek od Karel.Bauer »

Ahoj,
také připojím jednu nominaci na místopředsedkyni. Dovoluji si tedy navrhnout Marii Jungmannovou. Ta se sice stala členkou teprve nedávno, ale už dlouhou dobu je velice aktivní příznivkyní a zapojuje se nejen do činnosti MS, ale i do dalších aktivit strany a jsem si jist, že bude v PMS přínosem.
Prosím tedy Marii o výjádření zda s nominací souhlasí.

Karel Bauer
předseda zastupitelského klubu Pirátů MČ Praha 5
předseda finančního výboru MČ Praha 5
člen finančního výboru SčK

Uživatelský avatar
Marie.Jungmannova
Senioři na Palubě
Příspěvky: 21
Registrován: 30 srp 2021, 17:01
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: Volba PMS Piráti Praha 5 - nominace Marie Jungmannová

Příspěvek od Marie.Jungmannova »

Děkuju Karlovi a nominaci na místopředsedkyni přijímám. Kandidátskou řeč vložím zítra.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Marie.Jungmannova za příspěvek:
Lucie.Vadkerti
Uživatelský avatar
Marie.Jungmannova
Senioři na Palubě
Příspěvky: 21
Registrován: 30 srp 2021, 17:01
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: Volba PMS Piráti Praha 5 - nominace Marie Jungmannová

Příspěvek od Marie.Jungmannova »

Všechny zdravím a děkuju za důvěru těm, kdo moji kandidaturu na místopředsedkyni podpořili a třeba ještě podpoří.

Jako hlavní úkoly předsednictva vidím vytváření spolehlivého zázemí pro naše pirátské zastupitele na radnici, jejich podporu při prosazování pirátské politiky ve všech oblastech a vytrvalé zviditelňování Pirátské strany na Praze 5 vůči veřejnosti. V neposlední řadě i posilování soudržnosti MS, rozšiřování o nové příznivce a členy a jejich hladké zapojení do Pirátské strany.

Za své silné stránky pokládám organizační schopnosti, důslednost, cílevědomost a dotahování záměrů. Vzhledem k dlouhé praxi v překladatelské profesi umím pracovat s texty ve všech ohledech, vytvářet je, redigovat i korigovat. Dlouholeté působení na gymnáziu mě zase vycvičilo tak, že mi nedělá problém vystupovat na veřejnosti a mluvit před publikem. Umím pracovat se skupinami lidí i s jednotlivci a komunikace s lidmi mě baví. Zajímám se o školství a snažím se aktivně zapojit do pirátských struktur zabývajících se školstvím.

Během dvou let, kdy jsem byla registrovanou příznivkyní, jsem absolvovala dva pirátské kurzy pro práci s lidmi, a to LARP a školení facilitace.

Samozřejmě mám i slabiny: Třeba to, že jsem se členkou Pirátů stala teprve nedávno a neznám ještě do detailu všechny mechanismy fungování strany. Snažím se ale pravidelně sledovat, co se u Pirátů děje v reálu i na sítích. Dále nemám ráda FB a používám ho jen velmi omezeně. Dovedu si taky představit, že pro někoho může být minusem i můj věk.

A na závěr: Nacházím se v takové životní etapě, kdy mám chuť, sílu i čas uplatnit svoje celoživotní zkušenosti a věnovat se práci pro společnost. Věřím, že Pirátská strana mi k tomu poskytuje ty nejlepší podmínky, protože jsem díky ní poznala řadu skvělých a schopných lidí, kteří mají podobný přístup jako já.

viewtopic.php?p=855104#p855104

Tito uživatelé poděkovali autorovi Marie.Jungmannova za příspěvky (celkem 2):
Karel.Bauer, Lucie.Vadkerti
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 5“