Marie Jungmannová - žádost o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 5

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marie.Jungmannova
Senioři na Palubě
Příspěvky: 21
Registrován: 30 srp 2021, 17:01
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Marie Jungmannová - žádost o členství

Příspěvek od Marie.Jungmannova »

Ahoj,
chtěla bych požádat o členství v MS Praha 5, kde jsem už dva roky registrovanou příznivkyní a snažím se průběžně pomáhat, jak a kde se dá.
Jsem překladatelka z angličtiny a španělštiny. Tuto specializaci jsem už dávno vystudovala na FF UK v Praze a mnoho let překládám beletrii a literaturu faktu. Také jsem se po roce 1990 zapojila do výuky cizích jazyků a více než dvacet let jsem na částečný úvazek učila angličtinu a španělštinu na gymnáziu. I z toho důvodu jsem se přihlásila do KET školství v Praze a také se snažím proniknout do celostátního pirátského týmu školství. Do mých názorů i činů se určitě promítá i moje dost dlouhá skautská minulost.
Politicky se cítím mírně nalevo od středu, zejména v sociální oblasti, přestože v některých jiných oblastech mám i konzervativní postoje. Jednoznačně podporuji členství ČR v Evropské unii, ale uvítala bych vývoj EU k větší efektivitě. Podporuji legalizaci návykových látek tak, jak ji prosazuje Pirátská strana, stejně jako manželství pro všechny se všemi právy. Zelenou dohodu bych preferovala spíše formou nedirektivního prosazování a vědeckotechnického vývoje, protože mi některé plány přijdou příliš nereálné, ale v této oblasti nejsem odborník. Udržitelnost a ochranu životního prostředí pokládám za důležité při jakémkoli lidském konání. Určitě se najde i něco, co se mi na Pirátech nelíbí, ale to Vám případně řeknu osobně nebo při grilování.
A na závěr: Nikdy jsem nebyla členkou žádné politické strany. Piráti jsou pro mě v současné době jediná skutečně důvěryhodná a nezkorumpovaná strana s volebním potenciálem, proto bych chtěla mít větší vliv na různá rozhodnutí i formou hlasování.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Marie.Jungmannova za příspěvky (celkem 3):
Simona.Mikusova, Ondrej.Vojta, Michal.Jokes
Uživatelský avatar
Karel.Bauer
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 159
Registrován: 04 led 2018, 15:37
Profese: ekonom
Bydliště: Praha 5
Dal poděkování: 53 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Marie Jungmannová - žádost o členství

Příspěvek od Karel.Bauer »

Ahoj Marie,
velice si vážím tvého rozhodnutí a jsem si jist, že budeš nejen pro naše MSko, ale i pro všechny Piráty přínosem.
Díky ;)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Bauer za příspěvky (celkem 2):
Marie.Jungmannova, Simona.Mikusova

Karel Bauer
předseda zastupitelského klubu Pirátů MČ Praha 5
předseda finančního výboru MČ Praha 5
člen finančního výboru SčK

Uživatelský avatar
Jirka.Kratky
Místní předsednictvo
Příspěvky: 30
Registrován: 07 čer 2018, 14:17
Profese: produkční
Bydliště: Högerova 1098/9, Praha 5
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Marie Jungmannová - žádost o členství

Příspěvek od Jirka.Kratky »

Ahoj,
jsem rád, že jsi se konečně "správně"😁 rozhodla. Těším se na tvoje zapojení do práce MS.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jirka.Kratky za příspěvek:
Marie.Jungmannova
Jirka Krátký
zastupitel Praha 5
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 5“