Nominace Marka Jeřichy na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Odpovědět

Ve věci nominace Marka Jeřichy na druhé a všechna nižší místa kandidátky do krajských voleb jsem:

PRO

14
78%

PROTI

2
11%

ZDRŽUJI SE

2
11%
 
Celkem hlasujících: 18 - Celkem hlasů: 18

Uživatelský avatar
Martin.Karim
Rozhodčí komise
Příspěvky: 463
Registrován: 30 led 2020, 20:26
Profese: právník
Bydliště: Trnová
Dal poděkování: 804 poděkování
Dostal poděkování: 717 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Marka Jeřichy na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Martin.Karim »

Vážení členové krajského fóra,

rád bych nominoval na čelo (druhé a všechna další místa) kandidátky pro krajské volby Marka Jeřichu. Marek je místopředseda našeho místního sdružení a má zkušenosti s prací pedagoga a také z Národní sportovní agentury. Již druhé volební období je komunálním zastupitelem v Černošicích. Dalšího odborníka na školství a sport na kraji myslím potřebujeme.

Předem děkuji za vaši případnou podporu Markovy nominace a Markovi děkuji za práci, kterou pro Piráty v Černošicích odvedl a odvádí. Prosím ho tímto o přijetí nominace.

Žádám vás tedy o jeho podporu jako kandidáta do čela kandidátky. Děkuji.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Karim za příspěvky (celkem 4):
Petr.Prochazka, Marek.Jericha, Klara.Kocmanova, Simona.Luftova

m: martin.karim@pirati.cz
t:+420602383636

Marek.Jericha
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 16
Registrován: 09 kvě 2018, 10:05
Profese: Odborný rada
Bydliště: Černošice
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 23 poděkování

Re: Nominace Marka Jeřichy na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Marek.Jericha »

Ahoj Pirátky a Piráti,

děkuji Martinovi za nominaci do krajských voleb. Děkuji také za vyjádřenou podporu i nepodporu. Sluší se říci, že obojí je svým způsobem důležité.

Kdo jsem? Pro některé z Vás pirátský zastupitel z Černošic. Mimo to jsem vystudoval Politickou filosofii na FF UJEP. Byl jsem na Erasmu v Německu na semestr. Pracoval jsem pro Ministerstvo vnitra ČR, kde jsem se zabýval rozvojem veřejné správy. Tři roky jsem učil na základní škole v Černošicích (OV, AJ, Z, VL). V současné době již dva roky pracuji pro Národní sportovní agenturu a souběžně vyučuji na VOŠ ČUS. Mojí pracovní náplní v NSA jsou zejména zahraniční vztahy, tvorba metodik, strategických dokumentů v oblasti sportu a mnoho dalšího. V roce 2022 jsme měli na starosti české předsednictví Radě EU v oblasti sportu.

Co se týče mé politické činnosti od roku 2014 jsem byl v komisi (Komise pro spolkovou činnost a komunitní život) od roku 2018 jsem zastupitelem. Mandát jsem opětovně obhájil loni, ale už jen jako jediný Pirát na alternativní kandidátce. Opět mi byla svěřena výše zmiňovaná komise. V oblasti komunální politiky se věnuji zejména tématům spojeným se školstvím, sportem, rozvojem veřejného prostoru, tvorbou strategických dokumentů apod. Mimo jiné se mi podařilo protlačit Participativní rozpočet.

Výše zmíněné je lehkým souhrnem mých skoro deseti let v politice. Zatím jen v opozici. Bohužel v ní není lehké být kreativní a činorodý, respektive těžko se dělají úspěchy a práce je to lopotná a často spíše o kontrole a snaze usměrnit vládnoucí.

Pokud se Vám můj profil zamlouvá, podpora mě potěší a bude mi ctí moci se aktivně podílet na směřování našeho kraje.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Jericha za příspěvky (celkem 2):
Martin.Karim, Klara.Kocmanova
Uživatelský avatar
Michal.Kroutil
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 18
Registrován: 15 led 2021, 11:08
Profese: OSVČ, fotograf, public relations
Bydliště: Malé náměstí 95, Mníšek pod Brdy
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Marka Jeřichy na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Michal.Kroutil »

Stoprocentně podporuji Marka na čelo kandidátky. Je čestný a má všechny dispozice k tomu, být velkým přínosem.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Kroutil za příspěvky (celkem 2):
Martin.Karim, Marek.Jericha
Michal Kroutil
Mníšek pod Brdy
Uživatelský avatar
Michal.Hazlinsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 739
Registrován: 20 říj 2013, 00:45
Profese: Network architect
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 701 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Marka Jeřichy na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Michal.Hazlinsky »

registruji podporu skupiny členů

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Hazlinsky za příspěvek:
Marek.Jericha

profil, místopředseda SčK, člen MS Kladno, network and solution architect @ CESNET, pište mi na Zulip (na FB reaguji s nízkou prioritou dle možností)

"It is impossible to sharpen a pencil with a blunt axe. It is equally vain to try to do it with ten blunt axes instead."
—Edsger Dijkstra

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“