Nominace Pavlíny Poláškové do předsednictva MS Ostravsko

Moderátoři: PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj, PMS Ostravsko

Odpovědět

Považuji Pavlínu Poláškovou za možnou kandidátku na předsedkyni či místopředsedkyni?

Anketa končí za 09 zář 2023, 12:08

Ano. Ano. Ano.

7
70%

Ne. Ne. Ne.

2
20%

Zdržuji se....

1
10%
 
Celkem hlasujících: 10 - Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
Michal.Najvarek
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 364
Registrován: 09 úno 2014, 08:41
Profese: IT programátor
Bydliště: Šenov
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 233 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Pavlíny Poláškové do předsednictva MS Ostravsko

Příspěvek od Michal.Najvarek »

Chtěl bych touto cestou nominovat na předsedkyni MS Ostravsko popřípadě na místopředsedkyni @Pavlina.Polaskova. Nebyl jsem první koho to napadlo. Dva roky zpátky důvěru od Vás dostala, stejně tak i toto období obhájila a tak bych mohl pokračovat dál. Páju předsednictvo potřebuje, vždy vznese do diskuze jiný rozměr a nastaví nové otázky. Pája předsednictvo potřebuje :-)
Prosím o vyjádření.

Správce zeměkoule na polovičním úvazku bez možnosti odvolání a bez nároku na jakoukoliv odměnu
Uživatelský avatar
Pavlina.Polaskova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 623
Registrován: 20 kvě 2016, 12:41
Profese: úředník
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Pavlíny Poláškové do předsednictva MS Ostravsko

Příspěvek od Pavlina.Polaskova »

Ahoj všem,

no byla to velká vnitřní válka sama se sebou a diskuze s ostatními, ale ještě jednou to zkusím. Nominační řeč dodám.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavlina.Polaskova za příspěvky (celkem 2):
Michal.Najvarek, Hanysss
,,Když člověk dojde na konec života, měl by si při ohlédnutí říct víc než jen -Byl jsem tady-"
Uživatelský avatar
Ales.Okon
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 18
Registrován: 04 čer 2021, 16:17
Profese: manažer
Bydliště: Jana Maluchy 213/71, 700 30 Ostrava-Dubina
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Pavlíny Poláškové do předsednictva MS Ostravsko

Příspěvek od Ales.Okon »

Michal.Najvarek píše: 14 srp 2023, 12:08

Chtěl bych touto cestou nominovat na předsedkyni MS Ostravsko popřípadě na místopředsedkyni @Pavlina.Polaskova. Nebyl jsem první koho to napadlo. Dva roky zpátky důvěru od Vás dostala, stejně tak i toto období obhájila a tak bych mohl pokračovat dál. Páju předsednictvo potřebuje, vždy vznese do diskuze jiný rozměr a nastaví nové otázky. Pája předsednictvo potřebuje :-)
Prosím o vyjádření.

Já bych to řekl obráceně, předsednictvo potřebuje Pavlínu. Naopak Pavlína potřebuje a zaslouží si naší podporu a nejen ve volbě, ale ve všem co pro piráty dělá.

Každá aktivita přináší své ovoce, ale podstatná je až jeho chuť. Nicméně vždy je lepší mít co ochutnávat než umírat hlady.

Uživatelský avatar
Pavlina.Polaskova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 623
Registrován: 20 kvě 2016, 12:41
Profese: úředník
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Pavlíny Poláškové do předsednictva MS Ostravsko

Příspěvek od Pavlina.Polaskova »

Milé pirátky, milí piráti z MS Ostravsko,

zde má nominační řeč na pozici místopředsedkyně PMS Ostravsko.

Většina z vás ví, jaká jsem, co dělám a jak funguji. Vnitrostranicky mám za sebou dvě volební období předsednictva místního sdružení Ostravska, od doby, co jsem se stala regP v roce 2016 také fůru kampaní, politicky jsem činná v opozici MOb Ostrava-Jih. Pracovně nyní působím na Magistrátu města Ostravy.

Upřímně se mi dost obtížně píše volební program, protože dobře vypadá naslibovat z každé oblasti trochu, ale realizovat jde už jen něco a často pomalu. Nicméně, většina věcí, co jsem psala před 2 lety i dříve má stále svou hodnotu a pořád chci, aby se Pirátům v Ostravsku dařilo. Ale také jsem si hodně uvědomila v průběhu let, že je potřeba mít trpělivost, filtrovat a vybírat si témata a věci, co mohu řešit a mít na to potřebné kompetence a zdroje, stejně jako schopnost vystihnout okamžiky, kdy co jak řešit a s kým. Holt asi politická zkušenost 😀

Možná s mým působením nemusí být všichni vždy spokojení. Nejsem moc člověka, kterého můžete sledovat na síti a v diskuzích, raději spíš nastavuji sytémy, narovnávám procesy, tvořím backgroundy, dělám výhledy, připomínkuji. Mno..často mi říkáte, že jsem úředník a někdy moc na škatulky a tak.. a někdy jsem ostrá až ostravná.. každý je nějaký. Myslím, že v tom chaosu, ve kterém se Piráti rádi plácají, tak je fajn mít řád. Zároveň jsem však odpůrcem byrokracie a myslím si, že dost si ji vytváříme i my sami rozmělňováním kompetencí a nejednoznačností úkolů, takže jsme přeborníci v pálení energie. Pokud to půjde, tak o jakémkoliv úkolu budu uvažovat tak, aby to nebyl křeček v kolečku. Myslím, že mi to celkem jde, když odhlédnu od vnitrofunkcí, tak na tom Jihu to snad pořád ještě není tak špatné (a pokud jo, tak bych ráda, aby mi to dotyčný nespokojenec řekl do očí) i když mi dlouho (přiznávám) trvalo srovnat se s tím, že druhé volební období začalo potupně castingem na koaličního partnera, který nedopadl - asi jsme málo sexy 😀 A v Porubě se mi podařilo vybudovat během šesti let tým, který posouvá dopředu galerii, která má jméno a snad své místo v kulturní mapě Ostravy. A začínali jsme s kolegou ve dvou a v zásadě “tu máte prostor a starejte se” 😀
Co mám na PMS ráda, tak je uvádění nových lidí do strany - pokud to jde, tak jim pomoci se zorientovat ve straně a být jim oporou, zároveň si však myslím, že své místo a názor si má udělat každý sám a ti další mu mají být spíš průvodci.
Součinnost při zajištění voleb je samozřejmostí, bez voleb bychom se neměli čím bavit, takže to ani nebudu rozebírat 🙂
Jinak jsem ráda za vzniklý koncept Nad hladinou z dílny mediálního odboru (nebo týmu nebo jak to teď vlastně je) a myslím si, že by bylo fajn (a někde na schůzi PKS a PMS to i zaznělo), aby ta značka měla svůj rozvoj a cíle a nástroje k tomu a myslím si, že by se Ostravsko mělo na naplňování značky podílet nejen finančně.
K otázce médií se moc nyní vyjadřovat nebudu, protože se aktuálně nastavuje nový koncept, který by snad po x-tém pokusu za ty roky, co jsem v kraji, mohl fungovat. Myslím totiž, že pokud se to nepodaří napříč krajem vyřešit teď, tak to bude pro další volby fakt těžké.
Četla jsem už nominační řeči kolegů, co kandidují povětšinou primárně do funkce předsedy a s velkou částí jejich řečí se ztotožňuji. Kdyby se podařilo splnit vše, tak šéfujeme planetě, ale buďme rádi za vše dobré, co se povede.
Přeji všem šťastnou volbu. Jen my sami - a to je ta krása naší demokracie - rozhodujeme v každých vnitrovolbách, kam se bude strana ubírat.

Jinak zakládám běžeckou iniciativu - pěkně to čistí hlavu, myslím, že by se nám to občas mohlo hodit. Tak pokud nevyhraju předsednická kolečka, tak snad někdy aspoň něco na trati a vy se mnou - třeba ve štafetě.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavlina.Polaskova za příspěvky (celkem 4):
Ales.Okon, Rostislav.Reha, Hanysss, Michal.Najvarek
,,Když člověk dojde na konec života, měl by si při ohlédnutí říct víc než jen -Byl jsem tady-"
Uživatelský avatar
Pavlina.Polaskova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 623
Registrován: 20 kvě 2016, 12:41
Profese: úředník
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Pavlíny Poláškové do předsednictva MS Ostravsko

Příspěvek od Pavlina.Polaskova »

,,Když člověk dojde na konec života, měl by si při ohlédnutí říct víc než jen -Byl jsem tady-"
Uživatelský avatar
Pavlina.Polaskova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 623
Registrován: 20 kvě 2016, 12:41
Profese: úředník
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Pavlíny Poláškové do předsednictva MS Ostravsko

Příspěvek od Pavlina.Polaskova »

Děkuji všem za opětovné zvolení do PMS. Moc si toho vážím. A všimli jste si, že postupně sestupuji? :D Předsedkyně, pak 1. místopředsedkyně, teď 2. :)
Každopádně, tak jsem zase in a budu se snažit být vám oporou, radou a někdy i zrcadlem, zpětnou vazbou. Znáte mě a víte, co jste si zvolili, tak s tím teď žijte :D. Díky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavlina.Polaskova za příspěvky (celkem 3):
Michal.Najvarek, Hanysss, Michal.Breskovec
,,Když člověk dojde na konec života, měl by si při ohlédnutí říct víc než jen -Byl jsem tady-"
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Ostravsko“