Nominace KF Praha do primárek do Eurovoleb - Filip Schneider

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.


Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, Pražští předsedající

Zamčeno

K pražské nominaci Filipa Schneidera do primárek do EP hlasuji

pro

11
50%

proti

4
18%

zdržuju se

7
32%
 
Celkem hlasujících: 22 - Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Michal.Macek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 754
Registrován: 31 říj 2018, 12:52
Profese: Tajemník ZK Pirátů SČK
Dal poděkování: 678 poděkování
Dostal poděkování: 1107 poděkování

Nominace KF Praha do primárek do Eurovoleb - Filip Schneider

Příspěvek od Michal.Macek »

Kolegyně a kolegové, vážené krajské fórum,
dovolte mi do našich primárek nominovat člověka, který mj. celkem hodně může za to, že se cesta moje a cesta Pirátské strany protnuly.

Filip je již cca 15 let politicky aktivní člověk a právě jeho zájem o veřejné dění a odvaha se do politiky už v mladém věku aktivně zapojit (a ještě to naprosto brilantně glosovat na sociálních sítích v dobách jejich pravěku) inspirovaly k osobnímu zapojení, věřím, nejen mě.

Má za sebou mj. angažmá ve straně Zelených, jelikož však jeho zájem - ač je sám nenapravitelným idealistou - vždy jasně směřoval ke konkrétním prosaditelným politikám, se Zelenými se před lety rozešel. Podobným dokladem snahy skutečně pomáhat se stavem české politiky a společnosti budiž Filipovo zapojení v dalších (zejm. dobrovolnických) organizacích.
Filip je díky tomu OFFTOPIC(mnohem víc než třeba já) slušně zasíťován zejm. v pražském liberálním politickém "rybníčku". Skrze evropské Greens má taky zkušenost s evropskou legislativou a dobrou startovní čáru pro orientaci v prostředí Evropského parlamentu.

Nenechte se prosím zmýlit jeho lehce excentrickým zevnějškem (ani divokým stylem hry na bicí, příp. klávesové nástroje); pod touto maskou se totiž skrývá hloubavý kluk - až intelektuál - schopný dodat postřeh zároveň velmi přesný, zároveň však out-of-box, a navíc o znalost většího než malého množství současné i starší odborné sociologické, ekonomické i politologické literatury opřený.

Ačkoli tedy sám fakticky nePirát (RegP na Praze 3), naplňuje Filip stranickou hodnotu datově založené politiky a úsudku jako málokdo.

Pokud tedy chcete podpořit kandidáta, který je zapálený autentický nositel hodnot, které chceme evropské politice nabídnout, má skutečně hodně odvahy dělat, co je správné, a nepotřebuje překrucovat pravdu, aby se komukoli zalíbil, budu rád, když Filipa v primárkách podpoříte. Za sebe můžu deklarovat, že neuděláte chybu. :->

Filipa bych rád nominoval na čelo, ale on sám má zájem o 5. až cca 10. místo, tedy ho nominuji od 5. místa dál.

Děkuji, hezký den všem!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Macek za příspěvek:
Jiri.Bruzek

místopředseda KS Praha, zastupitel Prahy 12, místopředseda MS Praha 12, tajemník ZK SČK

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Praha“