Karel Skoták

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
karel.skotak
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 5
Registrován: 10 zář 2020, 20:36
Profese: Student právnické fakulty
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Karel Skoták

Příspěvek od karel.skotak »

Ahoj všem!

Myslím, že s většinou členů krajského i místního sdružení se již alespoň od vidění známe, takže asi není nutné, abych se představoval jako úplný nováček, ani nějak moc podrobně, takže bych to rád vzal spíše ve zkratce.

Jmenuji se Karel Skoták, je mi 23 let, jsem původem Karlovarák, ale již 3. rokem žiji v Plzni (na Jedničce), a zde zároveň studuji 3. ročník právnické fakulty ZČU, načež právo je obor, který mám velice rád, a zejména mě baví obchodní a trestní právo. Vedle studia zároveň již 2 roky pracuji u bezpečnostní agentury na obchodních domech Kaufland, což jsem si jako takovou ,,akční" brigádu postupně oblíbil. Mluvím dobře anglicky a mezi mé koníčky patří vedle práva, politiky a bezpečnosti, určitě ještě historie a literatura, a v neposlední řadě i umění, muzika, móda a všemožné hry. :)

A co se týká mé motivace pro členství v Pirátské straně, tak bych řekl, že je to logické pokračování mého dosavadního angažmá, kdy svůj osud jsem s vámi spojil už v momentě, kdy jsem mohl jako letitý příznivec za Pirátskou stranu kandidovat na Jedničce v loňských komunálkách, mohl jsem se zapojit při kampani, a nakonec mohl za Piráty i usednout v Kontrolním výboru Zastupitelstva tohoto obvodu. Politika byla už od mého raného mládí můj veliký koníček, považuji participaci na věcech veřejných i za občanskou povinnost, a město, ve kterém žiji a které jsem si na první dobrou zamiloval, mi není lhostejné, ba právě naopak.
Pirátskou stranu a její program, její ideu a styl mám v oblibě a podporuji nejen pro její autentičnost a neotřelost, ale i liberálnost, pokrokovost, demokratičnost, a byť toto rozdělení už považuji v dnešní době za poměrně přežité, tak i pro její středovost ve smyslu nevyhraněnosti.

Pro toto, a pro mnohé další bych se rád stal jedním z vás, a požádal tedy o členství v České pirátské straně.

Tito uživatelé poděkovali autorovi karel.skotak za příspěvek:
Jiri.Pek
Uživatelský avatar
Jiri.Pek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 334
Registrován: 15 čer 2018, 10:40
Profese: Předseda výboru pro zadávání VZ
Dal poděkování: 482 poděkování
Dostal poděkování: 484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Karel Skoták

Příspěvek od Jiri.Pek »

Myslím, že dlouhodobě prokazuješ, že to s námi myslíš vážně.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Pek za příspěvek:
karel.skotak

Jiří Pek :idea:
Předseda výboru pro zadávání veřejných zakázek PK
jiri.pek@pirati.cz
tel: 735 890 661

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“