Pozvánky na akce - bylo: 30.3.; bude: 3.4. 19:00

Archiv uzavřených vláken


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 3

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Pozvánky na akce - bylo: 30.3.; bude: 3.4. 19:00

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Frantisek.Dosedel píše: 28 úno 2023, 13:30

Co: Setkání s pirátským zastupitelským klubem a členy výborů a komisí MČP3
Kdy: 30.3.2023 od 19:00
Kde: Mánesova 1645/87, Praha 2 - Pražský Floutek

Program:
Reporty, dotazy, networking a volná zábava

Měli jsme report od Míry Beránka. Zastupitelský klub se dostavil (postupně) v plné síle. Bez reportů. Pak tam byli, tuším, ještě další tři členové výborů zastupitelstva nebo komisí rady bez představení a bez reportů.

Já nějak dost přemýšlím, co bych tak mohl s Piráty v Praze 3 dělat, aby to mělo nějaký smysl (pro ostatní i pro mě) a teď teda nemám tušení. Nevědět je dobrý začátek. Všechny možnosti jsou otevřené :fet:

V každém pádě pokračuju pravidelně, vždy třetího dne v měsíci v 19:00, v krátkém nebo dlouhém volném nebo strukturovaném onlajnovém povídání. Zváni jsou všichni, co mají nebo chtějí mít něco společného s Prahou 3 a s Piráty.

pondělí 3.4. 19:00 https://jitsi.pirati.cz/trojkatretiho


(Návod jak se zapojit - klepni na: OFFTOPIC
Jedna cesta k lepšímu poznání Pirátů začíná registrací zde na Fóru. Je to malá překážka. Předem je třeba mít jenom funkční ímejl. Na této stránce nahoře vpravo se proklikem přes slůvko Registrovat dostanu k jednoduchému formuláři Pirátská identita. Když ho dostatečně vyplním a zmačnku dole Registrovat se, objeví se hláška Pro aktivaci účtu potřebujete ověřit vaši e-mailovou adresu. V mejlové schránce mi přistane mejl Ověření e-mailu. V něm kliknu na Odkaz na ověření e-mailové adresy. Octnu se znovu ve Fóru. Nahoře vpravo kliknu na Přihlásit a jsem uvnitř, přihlášen. Místo slůvek Registrovat, Přihlásit vidím svoje uživatelské jméno. Není třeba se bát. Toto je jenom registrace a přihlášení na veřejném internetovém fóru. Není to přihláška do strany. Veřejně viditelné je jenom moje uživatelské jméno, které si můžu zvolit, jaké chci.

Jako přihlášený můžu psat do veřejné části Fóra. Tady je možné se ptát. Také je zde možné obrátit se na mě s žádostí o pomoc tzv. soukromou zprávou. Pro přihlášené k této možnosti vede cesta za slovy Kontaktovat uživatele vpravo od tohoto příspěvku pod fotkou.

Pro ty, kteří chtějí potkat spoludiskutující naživo, jsou tu otevřené členské schůze.

Nebo je tu internetové setkání v pondělí 3.4. v 19:00 https://jitsi.pirati.cz/trojkatretiho :fet:
)

jonatansims
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 28
Registrován: 03 úno 2023, 13:09
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Pozvánky na akce - bylo: 30.3.; bude: 3.4. 19:00

Příspěvek od jonatansims »

budu se těšit

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Pozvánky na akce - bylo: 30.3.; bude: 3.4. 19:00

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Josef.Ulehla píše: 31 bře 2023, 16:35

Já nějak dost přemýšlím, co bych tak mohl s Piráty v Praze 3 dělat, aby to mělo nějaký smysl (pro ostatní i pro mě) a teď teda nemám tušení. Nevědět je dobrý začátek. Všechny možnosti jsou otevřené :fet:

Předně je mi jasné, že tolik času a úsilí, kolik jsem v posledních měsících věnoval Pirátům a Praze 3, dále věnovat nechci. Zároveň je mi jasné, že něco málo času a úsilí věnovat chci. A taky jsou mi jasné projekty, kterým něco málo času a úsilí věnovat chci:

(1) Pirátské náměstí

  • Udržovat nějakou konverzaci v (pod)Fóru Praha 3.

(2) Trojka třetího

  • Pravidelné, vždy třetího dne v měsíci v 19:00, krátké nebo dlouhé volné nebo strukturované onlajnovém povídání. Teď:

 
(3) Zajistíme dostatečnou kapacitu základních škol v Praze 3

  • Považuju za skandál, že Praha 3 tu dostatečnou kapacitu nemá, a nikde nevidím nějaké soustředěné úsilí dotáhnout to do stavu, kdy Praha 3 bude bez nervů plnit svou zákonnou povinnost zajistit podmínky pro plnění povinné školní docházky dětí s místem trvalého pobytu na jejím území, v případě cizince s místem pobytu.

(4) Proti diskriminaci ukrajinský školáků

  • Považuju za jiný skandál, že "všichni" berou jako naprostou samozřejmost, že přednost mají ne-ukrajinské děti, a že dokonce někteří z vážnou tváří tvrdí, že to přeci vůbec není diskriminace.

(5) Být svědkem

  • Účastnit se jednání a hlasování místního fóra, asi i nějakých dalších akcí Pirátů v Praze 3 a s menší vervou i jednání a hlasování krajského a celostáního fóra. Taky to obnáší nějaký malý zájem o členské podněty a sem tam podpoření některého.

Uf, uf, když jsem si to takhle sepsal, vnímám, že je toho tolik, že bych v tom mohl utopit několik životů. To nemíním. Míním každou tu věc trošililinku postrkovat v celkově malém rozsahu. A především hledat a dávat dohromady další lidi, kteří by se zapojili.

---

(Návod jak se zapojit - klepni na: OFFTOPIC
Jedna cesta k lepšímu poznání Pirátů začíná registrací zde na Fóru. Je to malá překážka. Předem je třeba mít jenom funkční ímejl. Na této stránce nahoře vpravo se proklikem přes slůvko Registrovat dostanu k jednoduchému formuláři Pirátská identita. Když ho dostatečně vyplním a zmačnku dole Registrovat se, objeví se hláška Pro aktivaci účtu potřebujete ověřit vaši e-mailovou adresu. V mejlové schránce mi přistane mejl Ověření e-mailu. V něm kliknu na Odkaz na ověření e-mailové adresy. Octnu se znovu ve Fóru. Nahoře vpravo kliknu na Přihlásit a jsem uvnitř, přihlášen. Místo slůvek Registrovat, Přihlásit vidím svoje uživatelské jméno. Není třeba se bát. Toto je jenom registrace a přihlášení na veřejném internetovém fóru. Není to přihláška do strany. Veřejně viditelné je jenom moje uživatelské jméno, které si můžu zvolit, jaké chci.

Jako přihlášený můžu psat do veřejné části Fóra. Tady je možné se ptát. Také je zde možné obrátit se na mě s žádostí o pomoc tzv. soukromou zprávou. Pro přihlášené k této možnosti vede cesta za slovy Kontaktovat uživatele vpravo od tohoto příspěvku pod fotkou.

Pro ty, kteří chtějí potkat spoludiskutující naživo, jsou tu otevřené členské schůze.

Nebo je tu internetové setkání v pondělí 3.4. v 19:00 https://jitsi.pirati.cz/trojkatretiho :fet:
)

hefi
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 38
Registrován: 05 pro 2022, 14:06
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: Pozvánky na akce - bylo: 30.3.; bude: 3.4. 19:00

Příspěvek od hefi »

Super, těším se!

Zamčeno

Zpět na „[Diskuze - Archiv]“