Ukončení členství Sámira Shanaáha

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, PMS Beroun

Zamčeno
Samir.Shanaah
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 127
Registrován: 02 čer 2019, 14:42
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 175 poděkování

Ukončení členství Sámira Shanaáha

Příspěvek od Samir.Shanaah »

Milé pirátky a piráti,

po několika letech mého členství v České pirátské straně a aktivního působení jako předseda MS Beroun, jsem se rozhodl ukončit své členství ve straně ke dni 1.4.2023. K tomuto rozhodnutí mě vedlo převážně to, že jsem dozrál do bodu, kdy už necítím, že bych se dále chtěl aktivně zapojovat do politického dění jiným způsobem, než jako volič/příznivce strany a aktivista. Vnímám tento úsek na své cestě jako naplněný, nějaká práce za mnou zůstala a nyní už necítím, že bych chtěl dále tímto směrem pokračovat. Další důvod je ten, že nejsem zcela spokojený se směřováním Pirátů v poslední době. Třetím důvodem je ten, že nejsem spokojený s některými aspekty fungování strany. Posledním důvodem je ten, že pro mě momentálně není vhodné být členem politické strany i z profesního důvodu.

Chtěl bych poděkovat všem těm, kteří mi tento úsek na mé cestě u pirátů zpříjemnili, moc rád sem vás všechny poznal a budu vděčný, když budeme i nadále v kontaktu. Piráty samozřejmě volím dál, jsem jejich příznivcem, protože si stále jejich práce vážím a je pro mě stále nejlepší volbou.

K tomuto datu mého ukončení členství dále prosím o výmaz mé osoby ze všech platforem typu web místního sdružení v Berouně, medailonky, sociální sítě apod. Zároveň také o odhlášení z odběrů newsletterů. Trvalý příkaz v rámci členského příspěvku jsem již ukončil, pokud vznikne nějaký "nedoplatek", prosím o včasnou informaci.

Děkuji za vyřízení ukončení členství, děkuji ještě jednou za všechno hezké a přeji celé straně, aby se ji dařilo co nejvíce.

Sámir Shanaáh.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Samir.Shanaah za příspěvky (celkem 4):
Antonino.Milicia, Eva.Novakova, Martin.Martin, Martina.Hanackova
Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2454
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3178 poděkování
Dostal poděkování: 3499 poděkování

Re: Ukončení členství Sámira Shanaáha

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Ahoj Sámire,
praštilo mne to do nosu, když jsem si otevřel Fórum. Je to nečekané a nemilé.
Chci ti moc poděkovat za tvoji předchozí práci z pozice fundraisera, kdy jsi nám během kampaně dělal dokonalý a bleskový support při přípravě našich procesů.

Pokud to není pro Tebe příliš citlivé, mohl bys prosím rozvést ten druhý a třetí důvod? Rád bych znal tvůj pohled na tyto věci. Děkuji.

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Uživatelský avatar
Barbora.Knotova.Vaicova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 368
Registrován: 30 lis 2020, 18:39
Profese: Koordinátorka dobrovolníků
Bydliště: Rakovník
Dal poděkování: 419 poděkování
Dostal poděkování: 659 poděkování

Re: Ukončení členství Sámira Shanaáha

Příspěvek od Barbora.Knotova.Vaicova »

Ahojky,

jak už jsem psala soukromě, mrzí mě to, ale tvé důvody samozřejmě chápu. Děkuji ti za všechnu práci pro kraj, MSko a vůbec!

Věřím, že spolu budeme i dál v kontaktu. :) Přeji hodně úspěchů v osobním i profesním životě!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Knotova.Vaicova za příspěvek:
Martin.Martin

Barbora Knotová Vaicová

Koordinátorka dobrovolníků pro Středočeský kraj

Nic není neuskutečnitelné. Pokud to není vyloženě nemožné. – Sir Nicholas Winton

Dagmar.Vybiralova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 21
Registrován: 27 led 2021, 19:19
Dal poděkování: 54 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Ukončení členství Sámira Shanaáha

Příspěvek od Dagmar.Vybiralova »

Ahoj Samire, taky mě to praštilo do očí a je mi to líto,spolupráce s Tebou byla moc fajn. Přeju Ti hodně štěstí a doufám, že se ještě někdy uvidíme!

Uživatelský avatar
Monika.Kuncova
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 682
Registrován: 06 kvě 2020, 23:07
Profese: Koordinátorka Středočeského kraje
Dal poděkování: 89 poděkování
Dostal poděkování: 414 poděkování

Re: Ukončení členství Sámira Shanaáha

Příspěvek od Monika.Kuncova »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Monika.Kuncova za příspěvek:
Martin.Martin
Ing. Monika Kuncová
Koordinátorka pro Středočeský kraj
+420 778 111 468
Samir.Shanaah
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 127
Registrován: 02 čer 2019, 14:42
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 175 poděkování

Re: Ukončení členství Sámira Shanaáha

Příspěvek od Samir.Shanaah »

Moc všem dějuji za milou zpětnou vazbu, vazim si toho a taky vám děkuji za krásný 3 a něco roky a spolupráci. Určitě budeme v kontaktu i nadále.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Samir.Shanaah za příspěvek:
Martin.Martin
Samir.Shanaah
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 127
Registrován: 02 čer 2019, 14:42
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 175 poděkování

Re: Ukončení členství Sámira Shanaáha

Příspěvek od Samir.Shanaah »

Antonino.Milicia píše: 21 bře 2023, 19:42

Ahoj Sámire,
praštilo mne to do nosu, když jsem si otevřel Fórum. Je to nečekané a nemilé.
Chci ti moc poděkovat za tvoji předchozí práci z pozice fundraisera, kdy jsi nám během kampaně dělal dokonalý a bleskový support při přípravě našich procesů.

Pokud to není pro Tebe příliš citlivé, mohl bys prosím rozvést ten druhý a třetí důvod? Rád bych znal tvůj pohled na tyto věci. Děkuji.

Jedná se v kostce o organizační a technickě věci, na kteté sem upozorňoval při mé kandidatuře do RP a věci typu nedostatečná zpětná vazba, žabomyší válečky, demotivace v některých oblastech apod. Dále mi připadá, že i přes kvalitní práci našich lidí, kterých si vážím, trochu vyšuměl takový ten feeling pirátů jako strany, která se jasně staví za své hodnoty a přesvědčení bez politizování a kompromisů, který ne vždy je dobré činit. Na druhou stranu mám pochopení pro pozici naší strany, která je vládnoucí stranou, ale i tak si myslím, že by bylo dobrý, aby se Piráti zase více a lépe a jasněji profilovaly. Możná je to o MO, možná o některých lídrů, možná o neukotvení strany, mevím, ale myslím si, že by se to mělo vnitřně více řešit a více s tím pracovat.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Samir.Shanaah za příspěvky (celkem 3):
Antonino.Milicia, Martin.Martin, Jiri.Snizek
Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2454
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3178 poděkování
Dostal poděkování: 3499 poděkování

Re: Ukončení členství Sámira Shanaáha

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Samir.Shanaah píše: 27 bře 2023, 16:55
Antonino.Milicia píše: 21 bře 2023, 19:42

Ahoj Sámire,
praštilo mne to do nosu, když jsem si otevřel Fórum. Je to nečekané a nemilé.
Chci ti moc poděkovat za tvoji předchozí práci z pozice fundraisera, kdy jsi nám během kampaně dělal dokonalý a bleskový support při přípravě našich procesů.

Pokud to není pro Tebe příliš citlivé, mohl bys prosím rozvést ten druhý a třetí důvod? Rád bych znal tvůj pohled na tyto věci. Děkuji.

Jedná se v kostce o organizační a technickě věci, na kteté sem upozorňoval při mé kandidatuře do RP a věci typu nedostatečná zpětná vazba, žabomyší válečky, demotivace v některých oblastech apod. Dále mi připadá, že i přes kvalitní práci našich lidí, kterých si vážím, trochu vyšuměl takový ten feeling pirátů jako strany, která se jasně staví za své hodnoty a přesvědčení bez politizování a kompromisů, který ne vždy je dobré činit. Na druhou stranu mám pochopení pro pozici naší strany, která je vládnoucí stranou, ale i tak si myslím, že by bylo dobrý, aby se Piráti zase více a lépe a jasněji profilovaly. Możná je to o MO, možná o některých lídrů, možná o neukotvení strany, mevím, ale myslím si, že by se to mělo vnitřně více řešit a více s tím pracovat.

Ahoj, rozumím. Měli jsme asi stejnou motivaci s tím RP. Já mám osobní zkušenosti, že se to lepší. Celostátní volební výbor funguje výborně a přemýšlí zdravě. Ten tým, který pracuje na zlepšení kampaňových procesů, jde taky dobrým směrem. Máme doprý RP, máme dobrý vedoucí odborů, to je dobrý základ. Každá organizace jde ve vlnách, trošku ode zdi ke zdi, spíše se poučí ze svých chyb a někdy jde k opačnému extrému, než že by se zahleděla více do dálky, ale to jen ten problém většiny. To ode zdi ke zdi platí i pro tu profilaci. Pokud chceme uspět, musíme si udržet i ty kořeny. Vlastně to asi vidím úplně stejně, rozvíjejme schopnosti, udržme si hodnoty. Já jsem taky často otrávený a na pochybách, ale vzpomenu si na skvělé lidi, které znám. Co je jisté, lepší strana není a jen tak nebude, tedy se buď rozhodneme pracovat na této nebo tu úplně vzdáme(?). Stále preferuji to první. Nechceš ještě počkat na nové RV? Věřím, že z něho může zafoukat nový vítr tím správným směrem. Pokud jsi vyhořelý, co si dát jen pauzu?

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Samir.Shanaah
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 127
Registrován: 02 čer 2019, 14:42
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 175 poděkování

Re: Ukončení členství Sámira Shanaáha

Příspěvek od Samir.Shanaah »

Já také věřím, že se to zlepší a Piráty budu podporovat samozřejmě i nadále, pokud to tak budu cítit, ale s členstvím a dalším směřováním to cítím tak, že už nechci být členem a nechci se politicky dále angažovat. Jde také o mou psychohygienu. Plus nastupuji do práce v organizaci, kde nemohu být členem politické strany, takže stejně musím zrušit členství. Každopádně si vážím tvé milé zpětné vazby a děkuji moc za ni.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Samir.Shanaah za příspěvek:
Martin.Martin
luceybaggio
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 04 črc 2023, 16:49

Re: Ukončení členství Sámira Shanaáha

Příspěvek od luceybaggio »

Zajímavý

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Beroun“