Pirátské internetové Fórum forum.pirati.cz

Archiv uzavřených vláken


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 3

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Pirátské internetové Fórum forum.pirati.cz

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Jan.Bartko píše: 27 úno 2023, 15:03

Já chci mít jako komunikační platformu Zulip. Jde z tohoto výkřiku udělat... usnesení...?

Josef.Ulehla píše: 02 bře 2023, 15:50

Já bych byl pro, abychom se místní fórum, orgán, kterému to přísluší, usnesli, že komunikační platformou místního sdružení bude Zulip.

Myslím, že je možné, abychom úplně opustili Fórum a všechno dělali na Zulipu.

Můžu poprosit předsednictvo, aby se shodli, že zahájí, a aby zahajili jednání místního fóra, jehož výsledkem by mělo být odhlasování něčeho jako

Komuniční platformou místního sdružení je Zulip.

?

---

(Návod jak se zapojit - klepni na: OFFTOPIC
Jedna cesta k lepšímu poznání Pirátů začíná registrací zde na Fóru. Je to malá překážka. Předem je třeba mít jenom funkční ímejl. Na této stránce nahoře vpravo se proklikem přes slůvko Registrovat dostanu k jednoduchému formuláři Pirátská identita. Když ho dostatečně vyplním a zmačnku dole Registrovat se, objeví se hláška Pro aktivaci účtu potřebujete ověřit vaši e-mailovou adresu. V mejlové schránce mi přistane mejl Ověření e-mailu. V něm kliknu na Odkaz na ověření e-mailové adresy. Octnu se znovu ve Fóru. Nahoře vpravo kliknu na Přihlásit a jsem uvnitř, přihlášen. Místo slůvek Registrovat, Přihlásit vidím svoje uživatelské jméno. Není třeba se bát. Toto je jenom registrace a přihlášení na veřejném internetovém fóru. Není to přihláška do strany. Veřejně viditelné je jenom moje uživatelské jméno, které si můžu zvolit, jaké chci.

Jako přihlášený můžu psat do veřejné části Fóra. Tady je možné se ptát. Také je zde možné obrátit se na mě s žádostí o pomoc tzv. soukromou zprávou. Pro přihlášené k této možnosti vede cesta za slovy Kontaktovat uživatele vpravo od tohoto příspěvku pod fotkou.

Pro ty, kteří chtějí potkat spoludiskutující naživo, jsou tu otevřené členské schůze.

Nebo je tu internetové setkání ve středu 3.5. v 19:00 https://jitsi.pirati.cz/trojkatretiho :fet:
)

Uživatelský avatar
Iveta.Pospisilova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 31
Registrován: 29 kvě 2014, 18:07
Profese: ekonomka
Bydliště: Na Parukářce 12, Praha 3, 130 00
Dal poděkování: 217 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátské internetové Fórum forum.pirati.cz

Příspěvek od Iveta.Pospisilova »

Za mne souhlas. Zprocesujeme to.

Iveta
Uživatelský avatar
Jan.Bartko
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 372
Registrován: 24 kvě 2018, 16:08
Profese: radní městské části
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 293 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování

Re: Pirátské internetové Fórum forum.pirati.cz

Příspěvek od Jan.Bartko »

A já vás teď zchallengeuju, tak si to neberte zle :)

“Triviality is evil - triviality, that is, in the form of consciousness and mind that adapts itself to the world as it is, that obeys the principle of inertia. And this principle of inertia truly is what is radically evil.”
― Theodor W. Adorno
Zamčeno

Zpět na „[Diskuze - Archiv]“