Diskuze k výkazům

Moderátor: Personální odbor - celý

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1803
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 3073 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Diskuze k výkazům

Příspěvek od Jan.Korbel »

Matej.Kubicek píše: 01 úno 2023, 21:58

Telefony a SIMkarty: Úspěšně dotaženo, RV se snažilo pomoict a dopadlo to...no jako vždycky. S hlavními aktéry jsme si to vyříkali a jedeme dál. Stranu to stálo nakonec pár korun, ale vše dopadlo dobře (Žádná žaloba, kterou nám bylo strašeno se nekoná)

Nevím co dělalo RV, ale Matěji... trošku empatie by se nenašlo? Jak můžeš napsat, že vše dopadlo dobře, když je výsledkem zbořenej člověk na dlouhodobé neschopence?!? To fakt gratuluju k takovému úspěchu a jestli takhle "jedeš dál", tak potěš koště :-(

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 3):
Lucie.Spacilova, Eva.Novakova, Dalibor.Zahora
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Lucie.Spacilova
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 347
Registrován: 16 kvě 2018, 16:55
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 698 poděkování

Re: práce vedoucí PO

Příspěvek od Lucie.Spacilova »

@Matej.Kubicek a rovnou i zodpovědná osoba v rámci RP za PO, @Blanka.Charvatova. Žádám o dodržení bodu 6 námi podepsané dohody ze strany Matěje!

Stramy této Dohody sjednaly, že budou zachovávat důvěrnost a mlčenlivost o výše zminěné výpovědi, jakož i o této Dohodě a informacích s nimi souvisejících, zdrží se komentářů jedna vůči druhé...

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Spacilova za příspěvky (celkem 2):
Eva.Novakova, Dalibor.Zahora

„Ať jdeš kamkoliv, sebe si neseš s sebou.“

Uživatelský avatar
Matej.Kubicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 518
Registrován: 28 čer 2018, 19:24
Profese: HR manager
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 555 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: práce vedoucí PO

Příspěvek od Matej.Kubicek »

Ahoj,
já tady o nikom konkrétním nemluvím, žádnou dohodu neporušuji. Navrhuji celou diskusi smazat, zbytečně tu je upozorňováno na něco, co jsem svým výkazem ani nechtěl zasáhnout.
Celý příspěvek se týká RV. Je to můj výkaz práce a telefony a simkarty se dají najít v rozsáhlé míře ve věci, za co mě strana platí.
Neudělal jsem rozhodnutí, ani jsem u toho nebyl, mým úkolem bylo, abychom se rozešli ve smíru a právně v pořádku.
Pro pana Korbela, děkujeme za reakci na něco, o čem nic nevíš a jelikož mám NDA, nemůžu a nebudu ti nic vysvětlovat.
Shrnu to, co jsem napsal jinak: Od Listopadu platíme za telefony o 12.000 měsíčně méně a z toho mám radost a nehrozí nám v tuhle chvíli žaloba, kterou nás strašili členové RV.

Matěj Kubíček
kubicek.haul@gmail.com
Uživatelský avatar
Lucie.Spacilova
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 347
Registrován: 16 kvě 2018, 16:55
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 698 poděkování

Re: práce vedoucí PO

Příspěvek od Lucie.Spacilova »

Pokud tedy tvoje docházka říká, že nebýt RV, tak se nic nezměnilo. Pak tě tedy musím ujistit, že můj právník by tě přesvědčil o tom, že by tvoje docházka takhle veselá nebyla.
K ušetřeným financím gratuluji! K čemu ovšem ne, tak tvojí bagatelizici se kterou tak rád hraješ. Takže opět tě slušně žádám, nechej tyhle výlevy o tom, "že to stranu nakonec stálo pár korun" pro sebe! Protože tohle nasměrování na RV opravdu nenavedeš.

„Ať jdeš kamkoliv, sebe si neseš s sebou.“

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1803
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 3073 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: práce vedoucí PO

Příspěvek od Jan.Korbel »

Matej.Kubicek píše: 02 úno 2023, 12:45

Pro pana Korbela, děkujeme za reakci na něco, o čem nic nevíš a jelikož mám NDA, nemůžu a nebudu ti nic vysvětlovat.

Chápu správně, že už si netykáme?

Si prosím uvědom, že nemáš odpovědnost jen za SIMky, ale hlavně za lidi. Tak buď taky trošku člověk.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 2):
Eva.Novakova, Dalibor.Zahora
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26224
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30168 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k výkazům

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Oznámení moderátora:

Výkaz jsem upravil a příspěvky odstřihnul. Rád bych je oddělil někam, kde k nim bude omezený přístup, ale takové fórum asi nemáme a nebudu ho extra vyrábět. Časem to možná odsunu do PO-pracovní, kam vidí teda jen PO a KK.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1803
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 3073 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k výkazům

Příspěvek od Jan.Korbel »

Vojtech.Pikal píše: 04 úno 2023, 12:06
Oznámení moderátora:

Výkaz jsem upravil a příspěvky odstřihnul. Rád bych je oddělil někam, kde k nim bude omezený přístup, ale takové fórum asi nemáme a nebudu ho extra vyrábět. Časem to možná odsunu do PO-pracovní, kam vidí teda jen PO a KK.

Jsem proti tomu, abys odsouval mé příspěvky někam, kde je neuvidím ani já sám.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 4):
Ivor.Kollar, Lucie.Spacilova, Eva.Novakova, Dalibor.Zahora
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Lucie.Spacilova
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 347
Registrován: 16 kvě 2018, 16:55
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 698 poděkování

Re: Diskuze k výkazům

Příspěvek od Lucie.Spacilova »

Souhlasím s Honzou!@Vojtech.Pikal Kde je možnost ohradit se!? Kubíček si může psát do docházky naprosto cokoliv a případné reakce budou uklizeny? Není náhodou zvoleným zástupce ze strany CF? Nemáme mít právo ohradit se jako členové CF k jeho docházce přímo na místě, kde tak činí? A pokud ne, nebylo by vhodné sem zkopírovat ten jeho původní text?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Spacilova za příspěvky (celkem 2):
Eva.Novakova, Dalibor.Zahora

„Ať jdeš kamkoliv, sebe si neseš s sebou.“

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26224
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30168 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k výkazům

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Tady, kde píšeš, nebo samozřejmě v soukromé zprávě dotyčnému nebo v podatelně příslušného odboru.

Původní text má zkopírovaný a odkázaná ve svém příspěvku Honza Korbel - viewtopic.php?p=831918#p831918

Je v pořádku se obecně proti libovolnému příspěvku ohradit v tom vlákně, kde se objevil. Ale pokud to vlákno není primárně určeno pro diskuzi, nemůže se asi divit, že diskuze, která se nevleze do rozsahu tématu původního vlákna z něj bude oddělena.

Viz X diskuzních vláken oddělených z témat "napsali o nás" a "Zajímavé domácí články".

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Lucie.Spacilova
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 347
Registrován: 16 kvě 2018, 16:55
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 698 poděkování

Re: Diskuze k výkazům

Příspěvek od Lucie.Spacilova »

Ok, s tou diskuzí souhlasím. Ale žádám tě tedy jako moderátora o umístění těchto připomínek tak, aby k nim měli přístup členové a RegP. Nebo odstranění části textu o tom, že to stranu stálo nějaké peníze. V opačném případě se umím i já tvořivě pohybovat v šedé zóně a začnu se chovat jako Matěj.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Spacilova za příspěvek:
Eva.Novakova

„Ať jdeš kamkoliv, sebe si neseš s sebou.“

Zamčeno

Zpět na „Koordinátoří“