Žádost o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 10

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frantisek.Kral
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7
Registrován: 01 lis 2021, 16:28
Profese: Strojní inženýr
Bydliště: Žitomírská 38, Praha 10
Dal poděkování: 25 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Žádost o členství

Příspěvek od Frantisek.Kral »

Ahoj,

Od ledna loňského roku se pravidelně účastním schůzí místní organizace Pirátů na desítce a pomáhal jsem i v rámci kampaně do komunálních voleb. V obojím vidím smysl a baví mne participovat na chodu místní organizace. Rád bych se tedy stal jejím regulérním členem, dále poznával práci Pirátů a podporoval, kde je to možné a nutné a nakonec se zapojil aktivně i do rozhodování o chodu strany.

Vyznávám principy otevřené, tolerantní a pomáhající společnosti a jsem podporovatelem udržitelného rozvoje, ve změně vidím příležitost ke zlepšení. Jako člen nabízím především své zkušenosti s řízením kolektivu a firmy a organizační schopnosti, aktivní multikulturní zkušenosti (8 let práce v Německu, manželka je cizinka, práce v internacionálním kolektivu) a jazykovou vybavenost (EN, DE).

Případné otázky rád odpovím a těším se na odpověď!

František

Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kral za příspěvky (celkem 3):
Zuzana.Lajksnerova, Bohdana.Hola, David.Satke

František

Uživatelský avatar
Bohdana.Hola
Místní předsednictvo
Příspěvky: 999
Registrován: 09 srp 2018, 09:21
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1126 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Bohdana.Hola »

František s námi poctivě obsáhl celou loňskou kampaň komunálních voleb. Je radost s ním spolupracovat.

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 10“