Tomáš Martínek - žádost o hostování ve Středočeském kraji [V PROCESU]

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Martin.Martin
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 881
Registrován: 25 úno 2013, 11:08
Profese: stavební tech, ISP tech, audio inženýr
Bydliště: Nymburk
Dal poděkování: 4139 poděkování
Dostal poděkování: 1306 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomáš Martínek - žádost o hostování ve Středočeském kraji [V PROCESU]

Příspěvek od Martin.Martin »

Tomas.Martinek píše: 18 pro 2022, 08:00
Martin.Martin píše: 17 pro 2022, 11:50

Ahoj.
Poprvé jsem se dozvěděl o tvé existenci tento podzim, kdy jsi na Zulipu v Podpalubí reagoval na tweet naší senátorky @Adela.Sipova ohledně zastoupení mužů v rozhodujícch pozicích v dopravě a z toho plynoucích důsledcích (tjk nerovnost).

Tento její tweet je evidence based (viz třeba info na konferenci https://www.facebook.com/events/2329888467151917/ https://www.youtube.com/watch?v=jOmi-Rf0R2E https://www.tojerovnost.cz/cs/the-europ ... e-economy/).

V situaci, kdy máme nějakých 4 poslanců/kyň, 3 EU poslanců/kyň a nějaké ty senátorky/senátory (...kteří, ehm, nemají členství) ... ... myslíš, že je tohle vhodný způsob vnitrostranické komunikace a vůbec podpory našich členek, respektive lidí, které by jsme jako členky rádi měli?

310456272_1986680324860881_8416528439054653138_n.jpg

Adéle jsem v Horoměřicích zařídil několik desítek hlasů u voleb po přesvědčení sousedů, a mám tak vysoké nároky na naše zástupce. Pokud někdo publikuje nesmysl, který nechápu, nesouhlasím s ním a poškozuje stranu v očím významné části voličů jako celek, beru za správné na to v interní komunikaci upozornit. Naši zástupci nejsou bohové a právě interní diskuze dává možnost checkingu, který může v budoucnu daným situacím předcházet.

A tvrdíš tedy, že s @Adela.Sipova nesouhlasíš, že tomu tématu, které jsi kritizoval nerozumíš, nebo že Adéla plácá nesmysly?

A hlavně: myslíš si, že na Adélu reaguješ tím správným způsobem?

“Once men turned their thinking over to machines in the hope that this would set them free. But that only permitted other men with machines to enslave them.” ― Frank Herbert, Dune
https://lide.pirati.cz/osoba/505/

Skrytě ovládám stranu pomocí postování kapybar na Zulipu v Podpalubí.

Uživatelský avatar
Tomas.Martinek
Republikový výbor
Příspěvky: 843
Registrován: 31 kvě 2012, 19:34
Profese: Student doktorského studia, OSVČ
Bydliště: Česká Lípa
Dal poděkování: 601 poděkování
Dostal poděkování: 1136 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomáš Martínek - žádost o hostování ve Středočeském kraji [V PROCESU]

Příspěvek od Tomas.Martinek »

Martin.Martin píše: 18 led 2023, 18:41
Tomas.Martinek píše: 18 pro 2022, 08:00
Martin.Martin píše: 17 pro 2022, 11:50

Ahoj.
Poprvé jsem se dozvěděl o tvé existenci tento podzim, kdy jsi na Zulipu v Podpalubí reagoval na tweet naší senátorky @Adela.Sipova ohledně zastoupení mužů v rozhodujícch pozicích v dopravě a z toho plynoucích důsledcích (tjk nerovnost).

Tento její tweet je evidence based (viz třeba info na konferenci https://www.facebook.com/events/2329888467151917/ https://www.youtube.com/watch?v=jOmi-Rf0R2E https://www.tojerovnost.cz/cs/the-europ ... e-economy/).

V situaci, kdy máme nějakých 4 poslanců/kyň, 3 EU poslanců/kyň a nějaké ty senátorky/senátory (...kteří, ehm, nemají členství) ... ... myslíš, že je tohle vhodný způsob vnitrostranické komunikace a vůbec podpory našich členek, respektive lidí, které by jsme jako členky rádi měli?

310456272_1986680324860881_8416528439054653138_n.jpg

Adéle jsem v Horoměřicích zařídil několik desítek hlasů u voleb po přesvědčení sousedů, a mám tak vysoké nároky na naše zástupce. Pokud někdo publikuje nesmysl, který nechápu, nesouhlasím s ním a poškozuje stranu v očím významné části voličů jako celek, beru za správné na to v interní komunikaci upozornit. Naši zástupci nejsou bohové a právě interní diskuze dává možnost checkingu, který může v budoucnu daným situacím předcházet.

A tvrdíš tedy, že s @Adela.Sipova nesouhlasíš, že tomu tématu, které jsi kritizoval nerozumíš, nebo že Adéla plácá nesmysly?

A hlavně: myslíš si, že na Adélu reaguješ tím správným způsobem?

Zdravím, tématu rozumím, nechápu vyjadřování Adély a nesouhlasím s ním. Myslím, že reaguji adekvátně, veřejně mírně a interně s dostatečnou mírou feedbacku.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Martinek za příspěvek:
Martin.Martin

Ing. Tomáš Martínek, člen poradního týmu k důchodové reformě MPSV, člen resortních týmů Finance a Informatika. Více info zde.

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17607 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomáš Martínek - žádost o hostování ve Středočeském kraji [V PROCESU]

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Tomas.Martinek píše: 19 led 2023, 19:22

Zdravím, tématu rozumím, nechápu vyjadřování Adély a nesouhlasím s ním. Myslím, že reaguji adekvátně, veřejně mírně a interně s dostatečnou mírou feedbacku.

...
Jistě budeš souhlasit, aby se tvoje adekvátní vyjadřování "interně s dostatečnou mírou feedbacku." tady ve vlákně zveřejnilo, aby bylo možné to názorně porovnat.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Martin.Martin

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Tomas.Martinek
Republikový výbor
Příspěvky: 843
Registrován: 31 kvě 2012, 19:34
Profese: Student doktorského studia, OSVČ
Bydliště: Česká Lípa
Dal poděkování: 601 poděkování
Dostal poděkování: 1136 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomáš Martínek - žádost o hostování ve Středočeském kraji [V PROCESU]

Příspěvek od Tomas.Martinek »

Psal jsem to na Zulip, který beru jako interní komunikační nástroj, nepsal jsem to na veřejné fórum, každého člena vyzývám ať si to přečte na Zulipu, který tu je odkázán a kde si za tím stojím. Nechci články poškozující stranu o rozporech ve straně v médiích, proto nechci interní komunikaci publikovat na veřejném fóru. Případnou odpovědnost za dané články ať si nese ten, kdo interní komunikaci zveřejňuje...

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Martinek za příspěvky (celkem 3):
Jakub.Backa, Jiri.Snizek, Martin.Martin

Ing. Tomáš Martínek, člen poradního týmu k důchodové reformě MPSV, člen resortních týmů Finance a Informatika. Více info zde.

Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 4107
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 794 poděkování
Dostal poděkování: 4097 poděkování

Re: Tomáš Martínek - žádost o hostování ve Středočeském kraji [V PROCESU]

Příspěvek od Ondra.kl »

... tak jsem nakonec našel důvod a ten Zlip si nakonec zprovoznil.

A z odkazovaného vlákna to vidím jednoduše: Martínek je manipulátor vytvářející neexistující problémy tam, kde nejsou.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17607 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomáš Martínek - žádost o hostování ve Středočeském kraji [V PROCESU]

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Takže, kdyby tvoje interní komunikace na zulipu byla ok, asi by nebyl problém ji zveřejnit, že?
(řečnická, odpovídat již netřeba)

Tomas.Martinek píše: 20 led 2023, 14:58

Psal jsem to na Zulip, který beru jako interní komunikační nástroj, nepsal jsem to na veřejné fórum, každého člena vyzývám ať si to přečte na Zulipu, který tu je odkázán a kde si za tím stojím. Nechci články poškozující stranu o rozporech ve straně v médiích, proto nechci interní komunikaci publikovat na veřejném fóru. Případnou odpovědnost za dané články ať si nese ten, kdo interní komunikaci zveřejňuje...

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Michal.Hazlinsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 716
Registrován: 20 říj 2013, 00:45
Profese: Network architect
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 1031 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomáš Martínek - žádost o hostování ve Středočeském kraji [V PROCESU]

Příspěvek od Michal.Hazlinsky »

Ahoj,

můžeme prosím posunout proces žádosti o hostování a porosil bych @Barbora.Knotova.Vaicova zda by naplánovala účast na pondění krajské jitsi k hostovacímu grilu pro @Tomas.Martinek (zdá se, že ani nebude nudný :) )?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Hazlinsky za příspěvek:
Martin.Martin

profil, místopředseda SčK, člen MS Kladno, network and solution architect @ CESNET, pište mi na Zulip (na FB reaguji s nízkou prioritou dle možností)

"It is impossible to sharpen a pencil with a blunt axe. It is equally vain to try to do it with ten blunt axes instead."
—Edsger Dijkstra

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Středočeský kraj“