Nominace Romana Paška na místopředsedu KS

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Vysočina

Zamčeno

Podporuji kandidaturu Romana Paška na místopředsedu KS

ano

13
76%

ne

4
24%

zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 17 - Celkem hlasů: 17

Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 946
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: web vývojář
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Romana Paška na místopředsedu KS

Příspěvek od Roman.Pasek »

Vážené KF,

znovu vás žádám o podporu mé nominace na pozici místopředsedy KS Vysočina. Text jsem zkopíroval, jen jsem zvýraznil část, která je pro mě opravdu důležitá a při minulém jednání se ukázala jako důležitá i pro celé KS.

Poslední dobou jsem spíše pasivním pozorovatelem dění jak v krajském sdružení, tak v celé pirátské straně. Celé to začalo vyčerpáním po krajských volbách 2020, kde jsem byl volebním manažerem, pokračovalo zvláštní kampaní do sněmovních voleb v koalici se STAN a vším možným s kampaní spojeným a završilo se to komunální kampaní, ve které jsme v Třebíči neuspěli. To vše mám chuť do budoucna změnit a být zase platným členem krajského sdružení.

Máme před sebou výjimečný rok, protože v něm nebudou pro nás nijak zásadní volby OFFTOPICsamozřejmě prezidentské, ale ty pro nás nebudou organizačně a časově náročné a nabízí se nám příležitost se věnovat nám samotným. Nevím čím to přesně je, ale nepůsobíme jako koherentní sdružení, které táhne za jeden provaz. S většinou členů jsme se dlouhou dobu neviděli, nekomunikujeme, spoléháme pouze na naše dodavatele a neposouváme se kupředu.

Rád vzpomínám na roky, kde jsme neměli tak vysoké počty zastupitelů, ale fungovali jsme lépe. Možná se mýlím, ale mám pocit, že to bylo v době, kdy PKS fungovalo. Současné PKS nefunguje, proto kandiduji.

Děkuji za případnou podporu.

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Vysočina“