Rezignace na funkci vedoucího TO

Oznámení, upozornění, vyhlášky a jiná sdělení určená straně.
Nebo pozvánky na větší Pirátské akce. Akce oznamujte hlavně v kalendáři a na webu.

Pravidla fóra

Oznámení vkládají vedoucí orgánů do příslušných vláken, nebo jako samostatné nové oznámení. Stará oznámení prosím zamkněte a změňte na normální.

Na oznámení prosím nereagujte, případně tak čiňte v příslušné diskuzi či podatelně.
Oznámení věci zde nezbavuje oznamovací povinnosti vůči orgánu, pokud ji ukládá předpis.

Používejte Ikonky (preferovaná významy, ruce máte volné):

• Obrázek - pověření osoby funkcí, činností apod.

• Obrázek - změna závazných pravidel, nová vyhláška apod.

• Obrázek - naléhavé

• Obrázek - ohrožující, nebezpečné. Jsme žalování, nejsou prostředky apod.

• Obrázek - Radostná oznámení

Zamčeno
Jan.Hamal.Dvorak
Technický odbor
Profese: Informatik
Dal poděkování: 681 poděkování
Dostal poděkování: 927 poděkování

Rezignace na funkci vedoucího TO

Příspěvek od Jan.Hamal.Dvorak »

Ahoj, tímto rezignuji na funkci vedoucího Technického odboru a to ke dni 2022-12-07.

Důvody mé rezignace jsou v zásadě dva;

1. můj zdravotní stav mi nedovoluje funkci zastávat a
2. trvale se zhoršující vnitřní kultura mě odrazuje od dalšího přispívání.

Děkuji všem, kteří mi byli v průběhu mé funkce oporou, vycházeli mi vstříc a snili se mnou o lépe fungující, progresivní síle v české politice.

Zejména mé díky patří našim expertům - @Andrej.Ramaseuski, @Jan.Bednarik, @Ivor.Kollar, @Zdenek.Kubala, @Jan.Korbel, aktivním kolegům @Helena.Buchtova, @David.Malar, @Marek.Krejpsky, ale i dalším, kteří mi několikrát vytáhli pořádný trn z paty - @Jarmil.Halamicek, @Filip.Varecha, @Stanislav.Stipl, @Jitka.Novotna. Bez vás by se nic neudělalo.

Dále bych chtěl poděkovat @Jana.Kolarikova za mimořádnou vstřícnost při pořádání výběrových řízení. Nikdy nepochopím, jak jsi dokázala být tak plná elánu v osm večer, po 12h směně.

Děkuji @Martin.Kucera a @Rostislav.Reha za to, že mi umožnili těžit ze své paměti a vždy mi ochotně poradili ohledně předpisů a procesů.

Děkuji Tobiasovi za úvodní školení před všemi těmi lety. Měl jsi pravdu.

Děkuji @Lucie.Spacilova za její nasazení a pomoc. Měla bys ubrat, Tvoje touha dělat věci pořádně a pomoci lidem kolem sebe Tě jednou bude stát zdraví!

Děkuji @Sarka.Altmanova za pomoc při komunikaci s RP. Radši bych měl v RP Tebe, než většinu těch, co jsem v něm zažil.

Jako předposlední děkuji @Janka.Michailidu. Tvoje odhodlání k inkluzi při tvorbě pravidel (na půdě RV, CF) bylo revoluční. Škoda že nemáme ve straně dost demokratů. Když se dělala anketa o morální vzor ve straně, vyplnil jsem Tebe. Práci čest a míru zdar!

(A konečně své ženě poděkuji s dovolením doma.)

Funkci za mě patrně vezme @Josef.Bouse, který je mým náhradníkem. Předávání již běží.

Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Profese: politik, informatik
Dal poděkování: 36989 poděkování
Dostal poděkování: 30150 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace na funkci vedoucího TO

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Celostátní fórum vzalo rezignaci na vědomí a náhradník funkci přijal: viewtopic.php?p=825813#p825813

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „[Archiv] Oznámení“