Žádost o spolupráci na diplomce

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal.Marciniszyn
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 554
Registrován: 07 dub 2016, 13:48
Profese: Manager, Software Engineering
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 544 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování

Žádost o spolupráci na diplomce

Příspěvek od Michal.Marciniszyn »

Zdravím,

Ozval se mi student z Bratislavy, který píše diplomovou práci na téma naší strany. Jeho vedoucím je můj bývalý spolužák, pokud by se někdo z vás chtěl zapojit, bylo by to super.

Přikládám text jeho žádosti:

Dobrý deň, moje meno je Miroslav Kučera, som študentom psychológie na Univerzite Komenského v Bratislave, a týmto by som vás chcel požiadať o pomoc s mojou diplomovou prácov. Hľadám členov Českej Pirátskej Strany ktorých by boly ochotný zúčastniť sa rozhovoru ohľadom ich politických názorov a postojov voči Pirátskej Strane. Rozhovor je individuálny, prebehne online, formou chatu alebo videohovoru, jeho očakávaná dĺžka by mala byť cca. 1 až 1.5 hodiny. Ak máte záujem zúčastniť sa ho, prosím vyplnte krátky dotazník v nasledujúcom odkaze:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Marciniszyn za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Nepejchal, Vojtech.Pikal

Předseda MS Brno
Zastupitel Brno-střed
Tel: 736 538 973
Email: michal.marciniszyn@pirati.cz

Uživatelský avatar
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 2388
Registrován: 28 úno 2019, 14:48
Profese: Politolog, analytik mezinárodních vztahů
Dal poděkování: 4010 poděkování
Dostal poděkování: 3064 poděkování

Re: Žádost o spolupráci na diplomce

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Michal.Marciniszyn píše: 07 lis 2022, 12:22

Ozval se mi student z Bratislavy, který píše diplomovou práci na téma naší strany. Jeho vedoucím je můj bývalý spolužák, pokud by se někdo z vás chtěl zapojit, bylo by to super.

Vyplněno.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Dolezal za příspěvek:
Michal.Marciniszyn

Podporuji ██████████████████████████████████████████████████████████████.

Pomoz vytlačit okupanty z Ukrajiny. Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️.

Člen MF Brno, KF Jihomoravský kraj, Zahraničního odboru a Rezortního týmu pro záležitosti Evropské unie, zahraničních věcí a obrany (RT EZO), lukas.dolezal@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“