Vytvoření dočasného vyjednávacího týmu

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Odpovědět
Uživatelský avatar
Olga.Sklenarova
Člen KS Praha
Příspěvky: 178
Registrován: 21 srp 2015, 00:31
Profese: úča
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 149 poděkování

Vytvoření dočasného vyjednávacího týmu

Příspěvek od Olga.Sklenarova »

S ohledem na probíhající přezkum dříve vyjednané koaliční smlouvy, navrhuji, aby se ihned vytvořil dočasný vyjednávací tým a řešil vytvoření možné kolice pro případ, že přezkum skončí zrušením.

Členové: Sklenářová, Bodeček, Švecová Náhradníci: Antalová, Arden Mandát dočasného týmu: 6. 11. - 14. 11. 2022, resp. do zveřejnění výsledků přezkumu.
Dočasný vyjednávací tým navrhuji mírně obměněný, protože práce dříve ustaveného vyjednávacího týmu byla pozastavena celostátním fórem a obtížně by mohl ve stejném složení vyjednávat jiné varianty koalice pro případ, že přezkum skončí zrušením.

Uživatelský avatar
Olga.Sklenarova
Člen KS Praha
Příspěvky: 178
Registrován: 21 srp 2015, 00:31
Profese: úča
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 149 poděkování

Re: Vytvoření dočasného vyjednávacího týmu

Příspěvek od Olga.Sklenarova »

Hlasuji PRO.

Uživatelský avatar
David.Bodecek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 545
Registrován: 07 úno 2018, 20:42
Profese: Pedagog a metodik
Bydliště: Praha 1
Dal poděkování: 371 poděkování
Dostal poděkování: 369 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vytvoření dočasného vyjednávacího týmu

Příspěvek od David.Bodecek »

Ahoj Olgo.

  1. Děkuji za důvěru. Nerozumím tomu. Na celostátním fóru mne označíš jako klientelistu, a to docela ostře a zde mne navrhuješ do dočasného vyjednávacího týmu. Je to stejné, jako když někteří zastupitelé při jednáních minulém volebním období do mne veřejně "tepali", že mám podíl na všem možným - např. na nesprávném prověření procesů při privatizaci jedné z bytových jednotek a pak při vyjednávání o možné budoucí koalici byli překvapení, že pro moji osobu nepožadujeme gesci majetku. To úvodem.

  2. Není v pořádku dávat do usnesení něco s termínem, že v případě souhlasu by se jednalo o antedatování.

  3. Pokud je pozastaveno na základě členského podnětu rozhodnutí místního fóra, znamená to, že se do hry vrací vyjednávací tým schválený místním fórem. Tento postup se týká předvolební období. Po skončení voleb iniciativu vyjednávacího týmu již ztrácí místní fórum a přebírá zastupitelský klub - odkazuji na předvolební koaliční smlouvu. Podle ní je nutné postupovat nedohodnou li se obě strany jinak.

Proto, ještě jednou za důvěru, ale na základě výše uvedeného se musím zdržet.

ZDRŽUJI SE

Uživatelský avatar
Olga.Sklenarova
Člen KS Praha
Příspěvky: 178
Registrován: 21 srp 2015, 00:31
Profese: úča
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 149 poděkování

Re: Vytvoření dočasného vyjednávacího týmu

Příspěvek od Olga.Sklenarova »

Ve vyjednávacím týmu dle mého názoru být musíš, když jsi lídr, tak jsem Tě tam navrhla, protože přes všechny spory máme nějakou odpovědnost.
Mandát týmu samozřejmě začne až jeho schválením. Nějaký vyjednávací tým situaci pro případ, že přezkum zkončí zrušením situaci řešit musí, pokud se Ti nelíbí můj návrh, tak navrhni něco jiného, ale pojďme jednat.

Odpovědět

Zpět na „Místní předsednictvo Praha 1“