ZK Kladno 01/2022 - Zvolení zastupitelé a majetková přiznání

Moderátoři: Krajští zastupitelé, Komunální zastupitelé

Uživatelský avatar
Michal.Hazlinsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 729
Registrován: 20 říj 2013, 00:45
Profese: Network architect
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 700 poděkování
Dostal poděkování: 1057 poděkování
Kontaktovat uživatele:

ZK Kladno 01/2022 - Zvolení zastupitelé a majetková přiznání

Příspěvek od Michal.Hazlinsky »

Ahoj všem,

ve volbách do zastupitelstva města Kladna 23. a 24. září 2022 byli zvoleni 3 zastupitelé za Piráty na koaliční kandidátce "OPRAVÍME KLADNO - Piráti a STAN" .

Zvoleni byli: @Roman.Hajek, @Michal.Hazlinsky, @Martin.Kodera.

zastupitelský klub má 5 členů a je společný koaliční se STAN Kladno. zastupitelé za STAN jsou Anna Gamanová a Tomáš Kučera.

Prosím zastupitele, aby sem do vlákna vložili svá stručná majetková přiznání.

profil, místopředseda SčK, člen MS Kladno, network and solution architect @ CESNET, pište mi na Zulip (na FB reaguji s nízkou prioritou dle možností)

"It is impossible to sharpen a pencil with a blunt axe. It is equally vain to try to do it with ten blunt axes instead."
—Edsger Dijkstra

Uživatelský avatar
Michal.Hazlinsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 729
Registrován: 20 říj 2013, 00:45
Profese: Network architect
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 700 poděkování
Dostal poděkování: 1057 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ZK Kladno 01/2022 - Zvolení zastupitelé a majetková přiznání

Příspěvek od Michal.Hazlinsky »

Ahoj všem,

níže vkládám majetkové přiznání, jak jsem se pro případ zvolení zavázal v prohlášení pirátského kandidáta.
Jelikož jsem řadovým neuvolněným zastupitelem, nevztahuje se na mě zákonná povinnost podat vstupní oznámení. Přesto dle jeho vzoru podávám zde.

OZNÁMENÍ O OSOBNÍM ZÁJMU, O ČINNOSTECH, MAJETKU, PŘÍJMECH, DARECH A ZÁVAZCÍCH

Datum zahájení výkonu funkce: 24.10.2022
Funkce a datum zahájení: člen Zastupitelstva města Kladna

Oznámení o činnostech
Podnikání nebo provozování jiné samostatné výdělečné činnosti: ANO - OSVČ vedlejší činnost, v současnosti neprovozuji
Společník nebo člen podnikající právnické osoby: Ne
Člen statutárního orgánu, člen řídícího, dozorčího nebo kontrolního orgánu podnikající právnické osoby: Ne
Provozování rozhlasového nebo televizního vysílání nebo vydávání periodického tisku: Ne
Další činnost v pracovněprávním nebo obdobném vztahu nebo ve služebním poměru, nejde-li o vztah nebo poměr, v němž působí jako veřejný funkcionář: Ano
Pracovněprávní vztah: CESNET, z.s.p.o.
Pracovněprávní vztah: výuka na dohodu - ČVUT FIT

Oznámení o majetku, který veřejný funkcionář vlastní ke dni předcházejícímu dni zahájení výkonu funkce
Věci nemovité: ANO, panelákový byt, přibližná hodnota 4M Kč
Cenné papíry, zaknihované cenné papíry nebo práva s nimi spojená: Ne
Podíl v obchodní korporaci nepředstavovaný cenným papírem nebo zaknihovaným cenným papírem: Ne
Jiné věci movité určené podle druhu, jejichž cena, která je v daném místě a čase obvyklá, přesahuje v jednotlivém případě částku 500 000,- Kč: Ne
Druh movité věci:
osobní automobil v SJM o přibližné hodnotě 250 000,-
finanční prostředky na bankovních účtech v SJM kolísající v řádech stovek tisíc - vlastní úspory z příjmů rodiny

Oznámení o závazcích
Nesplacené závazky, zejména půjčky a úvěry, pokud jejich výše ke dni předcházejícímu dni zahájení výkonu funkce přesahuje v jednotlivém případě částku 100 000,- Kč: Ne

profil, místopředseda SčK, člen MS Kladno, network and solution architect @ CESNET, pište mi na Zulip (na FB reaguji s nízkou prioritou dle možností)

"It is impossible to sharpen a pencil with a blunt axe. It is equally vain to try to do it with ten blunt axes instead."
—Edsger Dijkstra

Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Kladno“