žaloba na průběh voleb do Zastupitelstva

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 11

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1132
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1990 poděkování
Dostal poděkování: 1902 poděkování

Re: žaloba na průběh voleb do Zastupitelstva

Příspěvek od Jiri.Belsan »

Ladislav.Kos píše: 13 říj 2022, 06:15

Jiří, z tebe ta povolební deprese přímo kape. Chovej se prosím k příznivcům Pirátů slušně. Máme jich málo, odcházejí nebo jsou odejiti.

Ladislave, nenapsal jsem nic neslušného. Navíc nějak nechápu proč bych měl být v depresi. Pokud ti vadí jak se vyjadřuji, tak si založ další zastupitelský klub. Díky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Belsan za příspěvky (celkem 3):
Martin.Muzikant, Josef.Kocourek, Martin.Sterba
Uživatelský avatar
Zuzana.Ujhelyiova
Člen KS Praha
Příspěvky: 396
Registrován: 23 led 2018, 22:59
Profese: Projektová manažerka
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 358 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žaloba na průběh voleb do Zastupitelstva

Příspěvek od Zuzana.Ujhelyiova »

igor.luhan píše: 12 říj 2022, 16:17

Nedá mi to nereagovat:

  1. Na veřejné schůzi jsem byl (jak asi nevíte, protože jste tam nebyla) a nedozvěděl jsem nic. Ale chápu,
  2. Z akcí jsem se vždy řádně omluvil vzhledem k mému zdravotnímu stavu - až Vám bude tolik co mě a nebudete schopná chůze, možná to dodatečně pochopíte a třeba Vás takovéhle útoky budou mrzet.

Díky Jirkovi Dohnalovi za informaci. Možná mohla přijít dřív, ale aspoň takhle. Byl jsem konfrontován s dotazy sousedů, kteří vědí že "jsem u pirátů" a o problému jsem nevěděl nic. Nic není ani na WEBu pirátů P11, ani v diskuzích. Hledat odpovědi na činnost piráty vedené samosprávy u Vašíčka by mě opravdu nenapadlo.

Ad 1. Nemohl jste se dozvědět nic o ničem
Ad 2. Pokud berete povzdech jako útok, tak to mě opravdu mrzí.

Jirka odepsal a jsem ráda, ale považuji za zbytečné vyjadřovat se k něčemu, co se ho netýká. Asi jako v podobné duchu, jak psal @Jiri.Belsan - jestli jsem já někdy "žrala děti" a proč jsem o tom neinformovala. Znovu, jak jsem psala v příspěvku "Piráti žalobu na volby nepodali. Pokud by se tak stalo, dali by oficiální vyjádření na svůj web a sociální sítě."

Uživatelský avatar
fanda522
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 17
Registrován: 15 bře 2021, 18:24
Profese: digitál a zdravé žití
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování

Re: žaloba na průběh voleb do Zastupitelstva

Příspěvek od fanda522 »

Jiří a Zuzana by si měli dát brko. Nějak jim ta vstřícnost ve výkonu stranické funkce k vlastním lidem silně kulhá.A toto není první případ. Za tohle berete peníze nebo si z toho mluvit se starším člověkem, který vás může na celé Praze východ zpražit děláte legraci už od bodu nula? Takhle nevypadá kvalitní vedení strany ani koordinace. Možná byste měli od příštího roku rozdávat noviny sami než budete arogantně útočit na další spolustraníky a jejich podporovatele. Takhle se to, vážení, opravdu nedělá nikde na světě. Ani na té Ukrajinské hranici se skřety. Laskavě se prosím chovejte méně jako Andrej Babiš. Tohle není váš první obrovský přešlap. A zřejmě ani poslední.. Tohle vyjednávací pozici fakt nijak nepomáhá.

Uživatelský avatar
Zuzana.Ujhelyiova
Člen KS Praha
Příspěvky: 396
Registrován: 23 led 2018, 22:59
Profese: Projektová manažerka
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 358 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žaloba na průběh voleb do Zastupitelstva

Příspěvek od Zuzana.Ujhelyiova »

fanda522 píše: 13 říj 2022, 15:31

Jiří a Zuzana by si měli dát brko. Nějak jim ta vstřícnost ve výkonu stranické funkce k vlastním lidem silně kulhá.A toto není první případ. Za tohle berete peníze nebo si z toho mluvit se starším člověkem, který vás může na celé Praze východ zpražit děláte legraci už od bodu nula? Takhle nevypadá kvalitní vedení strany ani koordinace. Možná byste měli od příštího roku rozdávat noviny sami než budete arogantně útočit na další spolustraníky a jejich podporovatele. Takhle se to, vážení, opravdu nedělá nikde na světě. Ani na té Ukrajinské hranici se skřety. Laskavě se prosím chovejte méně jako Andrej Babiš. Tohle není váš první obrovský přešlap. A zřejmě ani poslední.. Tohle vyjednávací pozici fakt nijak nepomáhá.

Já neberu žádné peníze. Nevím, co Vás tak pobouřilo, ale dobře. A noviny jsem rozdávala denně. Hezký den.

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1132
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1990 poděkování
Dostal poděkování: 1902 poděkování

Re: žaloba na průběh voleb do Zastupitelstva

Příspěvek od Jiri.Belsan »

fanda522 píše: 13 říj 2022, 15:31

Jiří a Zuzana by si měli dát brko. Nějak jim ta vstřícnost ve výkonu stranické funkce k vlastním lidem silně kulhá.A toto není první případ. Za tohle berete peníze nebo si z toho mluvit se starším člověkem, který vás může na celé Praze východ zpražit děláte legraci už od bodu nula? Takhle nevypadá kvalitní vedení strany ani koordinace. Možná byste měli od příštího roku rozdávat noviny sami než budete arogantně útočit na další spolustraníky a jejich podporovatele. Takhle se to, vážení, opravdu nedělá nikde na světě. Ani na té Ukrajinské hranici se skřety. Laskavě se prosím chovejte méně jako Andrej Babiš. Tohle není váš první obrovský přešlap. A zřejmě ani poslední.. Tohle vyjednávací pozici fakt nijak nepomáhá.

Ani já, ani Zuzana nejsme placení za své členství v České pirátské straně. Ale pokud si to nepochopil, tak já zde vyjadřuji názor člena České pirátské strany a ne názor Vedoucího koordinátorů KS Praha. Možná tě to překvapí, ale já už nějaké noviny rozdal. Mě je úplně jedno kdo mě kde může zpražit. Igor sem přišel s nějakým hoaxem a začal obviňovat členy MS Praha 11, že mu k němu nedali vysvětlení. To je velmi pirátské, že? A přitom stačilo napsat "Dostala se ke mě informace, že Jirka Dohnal podal žalobu na výsledek voleb. Je to pravda?"
Jinak mě tvůj soupis argumentačních faulů docela pobavil.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Belsan za příspěvky (celkem 2):
Zuzana.Ujhelyiova, Martin.Sterba
Uživatelský avatar
igor.luhan
Senioři na Palubě
Příspěvky: 26
Registrován: 05 led 2021, 18:30
Profese: důchodce, projektový manažer, VŠ učitel
Bydliště: Petýrkova 1948, Praha 4
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žaloba na průběh voleb do Zastupitelstva

Příspěvek od igor.luhan »

Rád bych ještě osvětlil situaci, článek skutečně vyšel na portálu Pražská drbna https://prazska.drbna.cz/volby/10156-us ... -soud.html . Mnoha seniorům, kteří tu bydlí, může z textace vyplynout, že volby reklamoval sám pan starosta a v tomto znění se informace dostala i ke mně. Protože místo proaktivní komunikace se mlčí, tak kolují nepravdivé informace. Nicméně pokud se místo trpělivé komunikace se seniory (mají svá komunikační specifika) budeme na demograficky přestárlém sídlišti povýšeně utrhovat, bude tu vždy vyhrávat ANO.
Co se mne osobně týče, pak informuji, že veškeré aktivity v tomto MS končím. Prosím s ničím už se mnou nepočítejte. Bohužel MS tu funguje jako mafiánská klika, chová se k nečlenům jako k podřadnému odpadu - nemají právo mluvit, jen mlčet a kývat. Přehlašuji se do MS v mém rodišti, ale pokud vám to udělá radost, klidně mě můžete vyškrtnout - nebude to taková škoda. Jak jsem psal, k pirátům jsem šel pro jejich čestnost a otevřenost. Z toho jste mne vyléčili (jakkoliv na pár osob v MS to neplatí, ale je jich zoufalá menšina).
Igor

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1132
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1990 poděkování
Dostal poděkování: 1902 poděkování

Re: žaloba na průběh voleb do Zastupitelstva

Příspěvek od Jiri.Belsan »

S tím zdůvodněním bych souhlasil, pokud by to vlákno založil zmatený senior a ne registrovaný příznivec Pirátů. U regP očekávám, že si informace bude ověřovat dříve, než začne šířit lži.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Belsan za příspěvky (celkem 3):
Zuzana.Ujhelyiova, Josef.Kocourek, Martin.Sterba
Uživatelský avatar
Zuzana.Ujhelyiova
Člen KS Praha
Příspěvky: 396
Registrován: 23 led 2018, 22:59
Profese: Projektová manažerka
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 358 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žaloba na průběh voleb do Zastupitelstva

Příspěvek od Zuzana.Ujhelyiova »

igor.luhan píše: 13 říj 2022, 16:39

Rád bych ještě osvětlil situaci, článek skutečně vyšel na portálu Pražská drbna https://prazska.drbna.cz/volby/10156-us ... -soud.html . Mnoha seniorům, kteří tu bydlí, může z textace vyplynout, že volby reklamoval sám pan starosta a v tomto znění se informace dostala i ke mně. Protože místo proaktivní komunikace se mlčí, tak kolují nepravdivé informace. Nicméně pokud se místo trpělivé komunikace se seniory (mají svá komunikační specifika) budeme na demograficky přestárlém sídlišti povýšeně utrhovat, bude tu vždy vyhrávat ANO.
Co se mne osobně týče, pak informuji, že veškeré aktivity v tomto MS končím. Prosím s ničím už se mnou nepočítejte. Bohužel MS tu funguje jako mafiánská klika, chová se k nečlenům jako k podřadnému odpadu - nemají právo mluvit, jen mlčet a kývat. Přehlašuji se do MS v mém rodišti, ale pokud vám to udělá radost, klidně mě můžete vyškrtnout - nebude to taková škoda. Jak jsem psal, k pirátům jsem šel pro jejich čestnost a otevřenost. Z toho jste mne vyléčili (jakkoliv na pár osob v MS to neplatí, ale je jich zoufalá menšina).
Igor

Ohrazuji se proti označení "mafiánská klika". Tady jsme na Fóru, ne na FB. Uvědomujete si dopady svých výroků? Předpokládám že ano a proto bych Vás požádala o doložení tvrzení. Děkuji

Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Ujhelyiova za příspěvek:
Josef.Kocourek
Uživatelský avatar
Martin.Duska
Člen KS Praha
Příspěvky: 251
Registrován: 27 zář 2014, 00:05
Profese: Politolog
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 516 poděkování
Dostal poděkování: 553 poděkování

Re: žaloba na průběh voleb do Zastupitelstva

Příspěvek od Martin.Duska »

1) z daného článku na Drbně nečtu že žalobu podal starosta, ale že odkládá svolaní ustanovujícího zastupitelstva což musí.

2) doufám že tento fb odkaz věc ozřejmí.
https://fb.watch/g7WMYifPcT/

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Duska za příspěvky (celkem 4):
Zuzana.Ujhelyiova, fanda522, Josef.Kocourek, Martin.Sterba
„Každé skutečné dobrodružství vzniká nárazem fantazie na skutečnost.“ Karel Čapek
Uživatelský avatar
Jan.Hora
Kontrolní komise
Příspěvky: 3072
Registrován: 19 led 2016, 15:51
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 4844 poděkování
Dostal poděkování: 6419 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žaloba na průběh voleb do Zastupitelstva

Příspěvek od Jan.Hora »

Oznámení moderátora:

Jen bych vás rád upozornil, že jako moderátor KF tuto diskusi taktéž sleduji a shledávám formu velkého množství příspěvků jako poněkud nevhodnou pro oficiální diskusi místního sdružení.

Pokud ji chcete vést v tomto duchu, doporučuju vést debatu v podpalubí. Nezapomeňte že tato část fóra je veřejná.

H.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hora za příspěvek:
Zuzana.Ujhelyiova

Jan Hora
KS Praha
PMS Praha 4
zastupitel MČ Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 11“