Žádost našeho stážisty o pomoc

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal.Marciniszyn
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 554
Registrován: 07 dub 2016, 13:48
Profese: Manager, Software Engineering
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 544 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování

Žádost našeho stážisty o pomoc

Příspěvek od Michal.Marciniszyn »

Vážené členky a členové a RegP,

Obrátil se ne mne Jakub Kropík, který pro nás v Brně dělal stáž přes loňské parlamentní volby, zda-li bychom mu nepomohli s dotazníkem na jeho bakalářskou práci. Všem za vyplnění mnohokrát děkuji a přikládám Jakubův text.

Jmenuji se Jakub Kropík a jsem student bakalářských oborů Politologie a Bezpečnostních a strategických studií na FSS MUNI v Brně. Od června do října 2021 jsem byl jako stážista členem PR a marketingového týmu Pirátů v Jihomoravském kraji.
Pracuji na bakalářské práci na téma “Vnímání veřejného fóra České pirátské strany” a její součástí jsou i dva dotazníky, které se týkají z většiny právě vnímání veřejného internetového fóra Pirátů, jeden pro členy a druhý pro příznivce.
Dotazníky jsou anonymní a jejich vyplnění Vám nezabere více než 5-10 minut.
Prosím Vás tedy o pár minut Vašeho času a o vyplnění dotazníku, moc mi tím pomůžete :)
Pokud byste cítili echt štědří, můžete je rozšířit i mezi kolegy ke kterým by se skrz online fórum nedostaly, ať již členy či příznivce.
Mockrát děkuji a přeji krásný den, Jakub Kropík.

Odkaz na dotazník pro ČLENY ČPS
https://www.survio.com/survey/d/I9X5K3P0H4P3O9L2Q

Odkaz na dotazník pro PŘÍZNIVCE ČPS
https://www.survio.com/survey/d/C4Z6Z4G5I9E4F1G8R


Předseda MS Brno
Zastupitel Brno-střed
Tel: 736 538 973
Email: michal.marciniszyn@pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34653
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31604 poděkování
Dostal poděkování: 25708 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost našeho stážisty o pomoc

Příspěvek od Petr.Vileta »

OFFTOPIC[quote=Michal.Marciniszyn post_id=814395 time=1657125663 user_id=10511]
Obrátil se ne mne Jakub Kropík, který pro nás v Brně dělal stáž přes loňské parlamentní volby, zda-li bychom mu nepomohli s dotazníkem na jeho bakalářskou práci. Všem za vyplnění mnohokrát děkuji a přikládám Jakubův text.
[/quote]
Jen takový malý dotaz: mohou odpovídat i členové z jiných částí ČR? Ptám se proto, že nedávno jsem někde slyšel, že "Brno není jen město, ale životní styl" a tvrdil to Brňák. :)

Oznámení moderátora:

Uživatel byl varován za příspěvek zcela mimo téma, bez jakékoliv užitečnosti, navíc obsahující zbytečný útok na skupinu obyvatel.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“