Vystoupení ze strany

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Odpovědět
Vojtech.Karban
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 179
Registrován: 04 zář 2013, 09:43
Profese: OSVČ - Czechseedbank.eu
Bydliště: Mánesova 36, Ústí nad Labem
Dal poděkování: 153 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vystoupení ze strany

Příspěvek od Vojtech.Karban »

Ahoj, vzhledem k aktuálnímu vývoji strany zde ve městě oznamuji kompletní opuštění strany. Po téměř deseti letech je mi to líto, ale v UL již nezbyl jediný normální člověk a já nechci být s těmito hrobníky jakkoliv spojován. Těm dvoum poctivým a pracovitým vyjímkam jako je Jirka a Jakub přeji, ať je ten prospěchářský a manipulující zbytek neodradí, stejně jako odradili mne, Vladimíra nebo Mirka nebo Adama. Nadále nechci být spojován se lhářkami a podvodnicemi jako je Beutellová, apod, kterým strana slouží pouze k naplnění svých osobních cílů a neštítí se u toho likvidovat práci svých kolegů, aniž by sami cokoliv vytvořili, stejně tak jim nevadí střety zájmů u svých kamarádů, což by pro piráty bylo dříve nemyslitelné. Mějte se fain a třeba někdy někde u kávy nebo na nějakém meetingu ahoj...

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Karban za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Nepejchalova, Jiri.Baudis
Zuzana.Petruvova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 342
Registrován: 14 črc 2017, 10:38
Profese: student práva
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 252 poděkování

Re: Vystoupení ze strany

Příspěvek od Zuzana.Petruvova »

Ahoj Vojto, díky za info. Prosím o vzetí na vědomí @Vladimir.Vlach, poté zadám ke zpracování.

Ať se daří!

Zuzka

Koordinátorka pro Ústecký kraj
zuzana.petruvova@pirati.cz
+420 778 402 477
Uživatelský avatar
Vladimir.Vlach
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 464
Registrován: 12 bře 2018, 12:31
Profese: IT technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Re: Vystoupení ze strany

Příspěvek od Vladimir.Vlach »

Ahoj Vojto,
tvoje ukončení členství beru na vědomí. Rád bych si někdy o tvých výtkách promluvil. Třeba nad tou kávou...
Přeju ti hodně štěstí v osobním i profesním životě.

Vláďa

Vladimír Vlach
724 429 696
Předseda krajského sdružení Ústeckého kraje
Předseda místního sdružení Žatec - Louny
Zastupitel Ústeckého kraje
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Vystoupení ze strany

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Ach jo, tohle je strašně špatně. Kdybys o to ještě stál, rád Tě někdy uvidím, udělal jsi toho pro tuhle stranu hrozně moc.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Nepejchalova, Jiri.Baudis
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Jiri.Baudis
Příspěvky: 279
Registrován: 18 črc 2018, 07:53
Profese: Ekonom
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 340 poděkování

Re: Vystoupení ze strany

Příspěvek od Jiri.Baudis »

Ahoj Vojto, je mi to upřímně líto, jsi jeden ze dvou, který mne doslova k pirátům vstoupit ukecali. Nicméně na našem kamarádském vztahu se nic nemění. Vždy tě rád uvidím, vždy si s tebou rád popovídám. Přeji ti, ať se ti daří v soukromém i profesním životě a vlastně ve všem na co sáhneš ;)

Vojtech.Karban
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 179
Registrován: 04 zář 2013, 09:43
Profese: OSVČ - Czechseedbank.eu
Bydliště: Mánesova 36, Ústí nad Labem
Dal poděkování: 153 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vystoupení ze strany

Příspěvek od Vojtech.Karban »

Ahoj všici, na zádost AO oznamuji, že členství ukončuji okamžitě. Nechci být s touto místí partou již nadále spojován, ano, je mi to po 10 letech hodně líto, ale s touhle partou vyčůranců a zneužívačů fakt spojován být nechci, to, co se tady 10 let tvořilo tvrdou prací oni zadupali do země během dvou let svým nicneděláním a pletichami. Aktuálně piráti v UL nejsou vidět vůbec, ta značka je vlastně mrtvá nebo ostatním k smíchu. Bohužel to odnesli i ti pracovití a poctiví jako Příba, Beedee a Machy, kteří drží dle mých informací už také jen silou vůle. Zato se nám dopředu derou lidi, kteří za tímto rozpadem 100% stojí. Ne, tomuhle už nechci ani přihlížet.

Vláďo, Miky i vy všichni ostatní, díky za fain chvíle s vámi, jste kdykoliv vítáni u mne na kávu, čaj nebo jen pokec, stejně tak, když budete jako lidi potřebovat s něčím pomoci, ihned se na mne obraťte, víte, že když můžu, hned pomůžu.
Mějte se fain a třeba zase někdy v lepších časech, nemám problém se vrátit, ale přes určité lidi u mne nejede vlak.
Tak Ahooj a držte se

Naposledy upravil(a) Vojtech.Karban dne 19 kvě 2022, 12:54, celkem upraveno 1 x.
Vojtech.Karban
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 179
Registrován: 04 zář 2013, 09:43
Profese: OSVČ - Czechseedbank.eu
Bydliště: Mánesova 36, Ústí nad Labem
Dal poděkování: 153 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vystoupení ze strany

Příspěvek od Vojtech.Karban »

Lidi, který minulé období něco dělali nebo byli vidět dáváte na nevolitelné příčky a dopředu dáváte "osobnosti", který na nějaký pirátský myšlenky naprosto kašlou... ne, já už to fakt nechápu a nedávám.... přeju ať ten výprask,který přjde v komunálu není moc veliký, ale dostatečný, aby se někdo konečně zamyslel...

Vojtech.Karban
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 179
Registrován: 04 zář 2013, 09:43
Profese: OSVČ - Czechseedbank.eu
Bydliště: Mánesova 36, Ústí nad Labem
Dal poděkování: 153 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vystoupení ze strany

Příspěvek od Vojtech.Karban »

Stejně je to hustý, jak jeden toxickej člověk dokáže rozložit dříve funkční team. Všichni na ní nadáváte, ale zároveň se jí bojíte, tak neděláte nic, jen mi to chodíte říkat, ale jinak hezky držíte krok, njn, tak se pak nedivte....

Ludmila.Beutelova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 64
Registrován: 02 úno 2017, 09:14
Profese: Operátor O2
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 145 poděkování

Re: Vystoupení ze strany

Příspěvek od Ludmila.Beutelova »

Je super vědět jak vůbec nic nedělám a přece mám takovou moc. A ještě k tomu se mě všichni bojí. Prosím Tě Vojto, kluci nejsou nesvéprávní. Když budou mít problém tak něco řeknou. Ideálně uvedou i důvod. Fakt tady nikoho nezastrašuji na to nemám patrony. A můj zájem o obvod hlásím celou dobu. A jo, tlačím se dopředu, protože tu nikdo jiný není! Ty jsi si hrál na kamaráda, tlačil jsi mě do všech možných funkcí a když jsi zjistil, že fakt nemám vysoký ambice, začal jsi napadat mě i mou rodinu. Je to smutné a je to ubohé. Ten "dříve funkční tým" jsem já zakládala a moc dobře si pamatuji jak to tenkrát bylo. A relativně to o fungovalo, dokud jsi si k sobě nezačal zvát jednotlivce na pokec. Já k Tobě žádnou zášť necítím. Jen je mi Tě hrozně líto. Kolik smutku v sobě musí mít člověk, který nemá nic lepšího na práci, než 4 roky sledovat jednu pitomou opoziční zastupitelku s minimem pravomocí. Apropos jestli si myslíš, že teď budu běhat a zkoumat kdo si k Tobě na mě chodí stěžovat a budu pokračovat v tom rozkolu co jsi tu udělal, tak jsi na omylu. Jsem smířená, že se nezavděčím všem a nikomu nemůžu poručit, aby mě měl rád. A možná by se nám všem lépe pracovalo, kdyby jsi nás pořád nepadal. Přeji hodně štěstí do budoucna. Měj se hezky.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“