Nákup vlastního skákacího hradu

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

• V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

• Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

• Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

• Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Chceme vlastní skákací hrad ?

ANO

8
57%

NE

4
29%

ANO, naše MS přispěje

2
14%

Celkem hlasujících: 14 - Celkem hlasů: 14

Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Profese: FullStack JS Dev
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 1808 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup vlastního skákacího hradu

Příspěvek od Josef.Bouse »

Jiri.Belsan píše: 16 kvě 2022, 18:03

Já rezervoval dva zářijové víkendy pro Prahu 10, ale i jim bylo jasné, že v horké fázi kampaně je mizivá šance, že by je měli na celé dva víkendy. Druhý víkend jsem mazal, protože šlo o víkend v termínu voleb. Vůbec si nepamatuji, že bych rezervoval i třetí víkend. Pokud bych ho rezervoval, určitě by to nebylo na mé jméno. A ani nevím pro koho bych to dělal. Každopádně je jasné, že pokud ho má Pha se SčK napůl, tak i tak bude využíván v kampani. Asi nikdo z nás nečeká, že ho rezervujeme na celé dva měsíce před volbami a pak vám so SčK řekneme, že ho máme my, protože jsme se napsali první. Čekám, že to bude prostě 50-50.

Ahoj díky za vyjasnení, každý se do ní může podívat. Největší hlas u nás vznikl po tom co tam viděli mockrát PRAHA, ale to je dávno jinak :) Nicméně občas i pro sčk je 1 hrad málo (viz krajská/senátní kampaň) , ale to už si musíme vyjasnit mi. Ale tak okrajově, co si myslíš o tom, kdybychom vám chtěli naši půlku prodat najde se u vás podpora k tomu (a finance) ? Díky :)

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Předseda MS Příbram | Zastupitel obce Narysov
FullStack Web Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Jiri.Belsan
Dal poděkování: 1994 poděkování
Dostal poděkování: 1904 poděkování

Příspěvek od Jiri.Belsan »

To je spíš otázka na PKS než na mě. Já zde chtěl jen vyjasnit to "Praha si zabrala celé září".
OFFTOPICMůj názor- s financenmi jsme na tom asi stejně jako všude... Plus nevím jak by se určovala aktuální hodnota hradu

Lukas.Kohout
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Profese: tajemník ZK KÚSK
Dal poděkování: 1205 poděkování
Dostal poděkování: 968 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Kohout »

Josef.Bouse píše: 17 kvě 2022, 17:49

Ahoj díky za vyjasnení, každý se do ní může podívat. Největší hlas u nás vznikl po tom co tam viděli mockrát PRAHA, ale to je dávno jinak :) Nicméně občas i pro sčk je 1 hrad málo (viz krajská/senátní kampaň) , ale to už si musíme vyjasnit mi. Ale tak okrajově, co si myslíš o tom, kdybychom vám chtěli naši půlku prodat najde se u vás podpora k tomu (a finance) ? Díky :)

Mě by nevadilo mít ani 1 a půl hradu :D

:arrow: místostarosta města Veltrusy,
:arrow: vedoucí kMO Středočeského kraje,
:arrow: předseda MS Mělník
+420 792 224 676 - lukas.kohout@pirati.cz - Lidé - Mastodon - Facebook - X (twitter) - Instagram

Martin.Martin
Krajské předsednictvo
Profese: stavební tech, ISP tech, audio inženýr
Dal poděkování: 4167 poděkování
Dostal poděkování: 1316 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Martin »

Je to hrozný, ale byl jsem taky pro..

“Once men turned their thinking over to machines in the hope that this would set them free. But that only permitted other men with machines to enslave them.” ― Frank Herbert, Dune
https://lide.pirati.cz/osoba/505/

Skrytě ovládám stranu pomocí postování kapybar na Zulipu v Podpalubí.

Tereza.Kvitova
Republikový výbor
Profese: výtvarnice
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 144 poděkování

Příspěvek od Tereza.Kvitova »

Ahoj, osobně jsem dost na vážkách, co je lepší varianta. Akcí bude spousta, v případě zabrání jednoho by se pronájmama dalších vyplatila koupě vlastního. I když je potřeba zvážit všechny okolnosti (uskladnění, shánění auta s řidiči, čas dovozu z Prahy). V Kolíně jsme došli ke shodě, že než se valit do Prahy, shánět člověka co nám ho v PiCe vydá a pak zas převezme tak se vyplatí(investované člověkohodiny vs.úspora při sharingu) půjčit od zdejší firmy...

Smooth sea never made a skilled Pirate
Lukas.Kohout
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Profese: tajemník ZK KÚSK
Dal poděkování: 1205 poděkování
Dostal poděkování: 968 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Kohout »

Tereza.Kvitova píše: 19 kvě 2022, 14:23

Ahoj, osobně jsem dost na vážkách, co je lepší varianta. Akcí bude spousta, v případě zabrání jednoho by se pronájmama dalších vyplatila koupě vlastního. I když je potřeba zvážit všechny okolnosti (uskladnění, shánění auta s řidiči, čas dovozu z Prahy). V Kolíně jsme došli ke shodě, že než se valit do Prahy, shánět člověka co nám ho v PiCe vydá a pak zas převezme tak se vyplatí(investované člověkohodiny vs.úspora při sharingu) půjčit od zdejší firmy...

Tak za mě by nebyla ani Pirátská dodávka od věci ;-)

:arrow: místostarosta města Veltrusy,
:arrow: vedoucí kMO Středočeského kraje,
:arrow: předseda MS Mělník
+420 792 224 676 - lukas.kohout@pirati.cz - Lidé - Mastodon - Facebook - X (twitter) - Instagram

Tereza.Kvitova
Republikový výbor
Profese: výtvarnice
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 144 poděkování

Příspěvek od Tereza.Kvitova »

Tak o mě se ví, že jsem neřidič, takže jsem fakt ten poslední kdo by toto mohl komentovat, ale někde jsem už nastiňovala podobnou myšlenku...

Smooth sea never made a skilled Pirate
Jan.Prokop
Kontrolní komise
Profese: ITak
Dal poděkování: 2011 poděkování
Dostal poděkování: 3231 poděkování

Příspěvek od Jan.Prokop »

Lukas.Kohout píše: 19 kvě 2022, 14:47

Společný auto je imho cesta do pekel, musí za to mít zodpovědnost 1 člověk

Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1516 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

To mi přijde jako lepší návrh než hrad.

1. Je to pojízdný poutač.
  2. Dá se tam dát víc věcí než jen hrad a bomba (z fleku se z toho na kampaň dá udělat pojízdná kancelář pro odpovědného KoKsáka - sorry holky, ale posledně to tak stejně bylo, nu ni, @Barbora.Knotova.Vaicova ?)
  3. Se dá využívat i mimo kampaňové eventy - převoz věcí na schůze, pojízdná kancelář Koksáka.
  4. Věčně se po MSkách shání někdo s větší převozovou kapacitou - půjčit proti podpisu a zkontrolovat člověkem, co to má na starosti.
Jan.Prokop píše: 20 kvě 2022, 05:52

Společný auto je imho cesta do pekel, musí za to mít zodpovědnost 1 člověk

Zodpovědnost ano, ale viz výš. Za mě bych to šmahem neshazoval ze stolu.

Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1516 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Jo a mimochodem dobře udělaná mobilní kancelář KoKsáka může být zároveň ukázka toho, jak může vypadat moderní (k)no(w)mádství a budoucnost práce.

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“