Dokončení členství - Nikol

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nikol.Svecova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 108
Registrován: 05 dub 2018, 09:53
Profese: sociální pracovnice, arteterapeutka
Bydliště: Praha 1
Dal poděkování: 168 poděkování
Dostal poděkování: 171 poděkování

Dokončení členství - Nikol

Příspěvek od Nikol.Svecova »

Drazí kolegové a drahé kolegyně, ráda bych obnovila nedokončenou žádost o členství. Netušila jsem, že vše nabere tento směr a budu s vámi na jedné lodi. Již z toho důvodu se ráda stanu Pirátkou. Možnost hlasovat a držet tím směr plavby je pro mne nyní důležitá. Věřím, že se dokážeme domluvit a sdílíme společné Pirátské poslání. Obzvlášť v Praze 1 je práce na transparentnosti, zapojení veřejnosti do rozhodování i zefektivnění úřadu stále více než dost. Mé předešlé vlákno zde: viewtopic.php?f=723&t=57248

Tito uživatelé poděkovali autorovi Nikol.Svecova za příspěvky (celkem 2):
David.Bodecek, Jaroslava.Narozna
Uživatelský avatar
David.Bodecek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 545
Registrován: 07 úno 2018, 20:42
Profese: Pedagog a metodik
Bydliště: Praha 1
Dal poděkování: 371 poděkování
Dostal poděkování: 369 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dokončení členství - Nikol

Příspěvek od David.Bodecek »

Nikao píše: 09 kvě 2022, 22:14

Drazí kolegové a drahé kolegyně, ráda bych obnovila nedokončenou žádost o členství. Netušila jsem, že vše nabere tento směr a budu s vámi na jedné lodi. Již z toho důvodu se ráda stanu Pirátkou. Možnost hlasovat a držet tím směr plavby je pro mne nyní důležitá. Věřím, že se dokážeme domluvit a sdílíme společné Pirátské poslání. Obzvlášť v Praze 1 je práce na transparentnosti, zapojení veřejnosti do rozhodování i zefektivnění úřadu stále více než dost. Mé předešlé vlákno zde: viewtopic.php?f=723&t=57248

Niky, jsem rád, že ses už rozhodla pro dokončení tvého mnohaletého finální procesu stát se Pirátkou. Huráááá a děkuji.

Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Bodecek za příspěvek:
Nikol.Svecova
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 1“