NOMINACE: Martina Kučery na čelo kandidátky MOaP 2022

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Ostravsko

Odpovědět

Souhlasím s nominací Martina Kučery na čelo kandidátky MOaP

Ano

9
75%

Ne

1
8%

Zdržuji se

2
17%
 
Celkem hlasujících: 12 - Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Vaclav.Parchansky
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 282
Registrován: 13 led 2019, 21:41
Profese: IT
Bydliště: Moravská Ostrava
Dal poděkování: 93 poděkování
Dostal poděkování: 209 poděkování

NOMINACE: Martina Kučery na čelo kandidátky MOaP 2022

Příspěvek od Vaclav.Parchansky »

Ahoj,
dovluji si založit nominační vlákno pro @Martin.Kucera. Martin je v současné době zastupitelem na MOaP, členem bytové komise a kontrolního výboru.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Parchansky za příspěvek:
Michal.Najvarek
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: NOMINACE: Martina Kučery na čelo kandidátky MOaP 2022

Příspěvek od Martin.Kucera »

Ještě taky finančního výboru. Což vypadá, jako bych byl šílený kumulátor, nicméně já se do toho nehrnul, členem FV jsem se stal až poté, co na členství v něm rezignoval kolega Kamil Tomáš.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Vaclav.Parchansky

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: NOMINACE: Martina Kučery na čelo kandidátky MOaP 2022

Příspěvek od Martin.Kucera »

Ahoj,
omlouvám se, že jsem místo psaní kandidátské řeči trávil čas např. diskusemi, co patří k našim základním principům a proč je potřeba je dodržovat. (Ale pokud nebudeme dodržovat to, co hlásáme, jak můžeme být pro voliče důvěryhodní?)

Obecním zastupitelem jsem tři a půl roku a věřím, že jsem během té doby Pirátům nedělal ostudu, ať už na pravidelných jednáních výše zmíněné komise a výborů, tak na každoročních rozborech hospodaření příspěvkových organizací (když jsem na ně před třemi lety přišel poprvé, všichni se divili, že mám dodané podklady opravdu nastudované a mám k nim relevantní připomínky). Pokud mi MF dá důvěru a vyšle mě do zastupitelstva znovu, vidím dvě oblasti, jimž bych se chtěl věnovat hlouběji. Jednak bych rád zúročil nasbírané zkušenosti a přispěl např. k systémovějším řešením některých problémů, které se na těch rozborech objevují pravidelně a způsobují zbytečné výdaje (třeba v souvislosti s vendor lock-inem). A dále bych se chtěl více zaměřit na oblast Přívozu, kde obvod v posledních letech odvedl spoustu práce, nicméně objevily se i některé nežádoucí trendy (např. přibývání zastaváren - to, že jen na krátkém úseku mezi hlavním nádražím a křižovatkou Nádražní-Mariánskohorská, jsou od loňska místo jedné teď dvě nebo tři, je alarmující), které je nutné podchytit a zvrátit.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Parchansky, Gabriela.Maceckova

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Ostravsko“