MF Olk-Pv 3/2022 [souhrnný ČP] Volba dalších míst(7.-35.místo) kandidátky v komunálních volbách 2022

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: Administrativní tým - OlK, Krajsti predsedajici, PMS Prostějov

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí všichni a přispívají členové a registrovaní příznivci místního sdružení (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět

Na ostatní místa kandidátky podporuji

Vít Spichal

1
50%

David Chudožilov

1
50%

Kandidát 3

0
Žádná hlasování

Kandidát 4

0
Žádná hlasování

Kandidát 5

0
Žádná hlasování

Kandidát 6

0
Žádná hlasování

Kandidát 7

0
Žádná hlasování

Kandidát 8

0
Žádná hlasování

Kandidát 9

0
Žádná hlasování

Kandidát 10

0
Žádná hlasování

Kandidát 11

0
Žádná hlasování

Kandidát 12

0
Žádná hlasování

Kandidát 13

0
Žádná hlasování

Kandidát 14

0
Žádná hlasování

Kandidát 15

0
Žádná hlasování

Kandidát 16

0
Žádná hlasování

Kandidát 17

0
Žádná hlasování

Kandidát 18

0
Žádná hlasování

Kandidát 19

0
Žádná hlasování

Kandidát 20

0
Žádná hlasování

Kandidát 21

0
Žádná hlasování

Kandidát 22

0
Žádná hlasování

Kandidát 23

0
Žádná hlasování

Kandidát 24

0
Žádná hlasování

Kandidát 25

0
Žádná hlasování

Kandidát 26

0
Žádná hlasování

Kandidát 27

0
Žádná hlasování

Kandidát 28

0
Žádná hlasování

Kandidát 29

0
Žádná hlasování

Kandidát 30

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 1 - Celkem hlasů: 2

Uživatelský avatar
Filip.Pecha
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 43
Registrován: 19 čer 2020, 10:09
Profese: OSVČ
Bydliště: Prostějov
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MF Olk-Pv 3/2022 [souhrnný ČP] Volba dalších míst(7.-35.místo) kandidátky v komunálních volbách 2022

Příspěvek od Filip.Pecha »

Zakládám souhrnný členský podnět k volbě dalších míst(7.- 35.místo) kandidátky v komunálních volbách do zastupitelstva města Prostějov 2022.
Rozprava probíhá ZDE.

Oznámení moderátora:

Přidávám anketu

Uživatelský avatar
Filip.Pecha
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 43
Registrován: 19 čer 2020, 10:09
Profese: OSVČ
Bydliště: Prostějov
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Olk-Pv 3/2022 [souhrnný ČP] Volba dalších míst(7.-35.místo) kandidátky v komunálních volbách 2022

Příspěvek od Filip.Pecha »

Nominuji @Vit.Spichal (má představa je do 10.mista :-) )

Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Pecha za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Moskal, Vit.Spichal
Uživatelský avatar
Ondrej.Moskal
Místní předsednictvo
Příspěvky: 139
Registrován: 24 led 2019, 17:40
Profese: Konzultant ERP systémů, účetní obce
Bydliště: Prostějov
Dal poděkování: 220 poděkování
Dostal poděkování: 120 poděkování

Re: MF Olk-Pv 3/2022 [souhrnný ČP] Volba dalších míst(7.-35.místo) kandidátky v komunálních volbách 2022

Příspěvek od Ondrej.Moskal »

nominuji @DaFi24

Místopředseda MS Prostějov, člen Finančního výboru města Prostějov, člen komise výstavby města Prostějov , člen Finančního výboru Olomouckého kraje
ondrej.moskal@pirati.cz
Názory se různí :)

Uživatelský avatar
davidsup
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Příspěvky: 3
Registrován: 19 čer 2020, 16:31
Profese: finance ve velke firme
Bydliště: Prostějov
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: MF Olk-Pv 3/2022 [souhrnný ČP] Volba dalších míst(7.-35.místo) kandidátky v komunálních volbách 2022

Příspěvek od davidsup »

ahoj,

jmenuji se David Šup. Narozen v Prostějově, kde jsem většinu života žil s celou svou širší rodinou. Má rodina tu žije více než 120 let. Vystudoval jsem Bakalářský obor Právo ve veřejné správě na Palackého univerzitě v Olomouci. Žil jsem nějakou dobu v Anglii a Praze. Pracuji pro Pražskou firmu přes homeoffice na analytickém oddělení, takže mám čas se zabývat místními problémy, které vidím kolem sebe. Rodina mi říká starosto, protože každý problém se snažím řešit do důsledků a ideálně mu předcházet. Baví mě historie, čtení knih, sci-fi, ekologie, vaření a občas i pečení, rád plavu, tančím, sedím na venkovních zahrádkách. Jsem naprosto neúplatný a snažím se žít poctivě a upřímně.
Kandiduji hlavně kvůli tomu, že mě štve jak Prostějov ztrácí mladé lidi a korupční kauzy o kterých se doslýchám od známých. Dále mi vadí nemožnost jít na veřejné WC mimo otevírací hodiny, když je tam automat na peníze, neschopnost, spolu s úplatností domovní správy a stavebního úřadu. Místní rozhlas je k smíchu, protože mu ve většině města není rozumět. Dále by se dalo zlepšit IT zajištění místních úřadů. Nakonec se budu snažit přesunout neplatiče z centra města na okraj do levného bydlení.

Tito uživatelé poděkovali autorovi davidsup za příspěvek:
Ondrej.Moskal
Uživatelský avatar
DaFi24
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 11
Registrován: 02 bře 2020, 20:12
Profese: asist. vl. zmocněnce, student FJFI ČVUT
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Re: MF Olk-Pv 3/2022 [souhrnný ČP] Volba dalších míst(7.-35.místo) kandidátky v komunálních volbách 2022

Příspěvek od DaFi24 »

Vážení Piráti,

na začátek bych chtěl mockrát poděkovat @Ondrej.Moskal za vloženou důvěru a možnost reprezentovat stranu mezi známými a kamaráda až na takové úrovni, jako je samotná kandidatura. Za tuto možnost jsem velmi vděčný a vážím si jí.

Většina z Vás mě už asi alespoň někde zahlédla, ale stejně bych se rád nejprve trochu představil. V Prostějově žiju celý dosavadní život, vystudoval jsem zdejší Reálně gymnázium Otto Wichterleho a následující podzim budu nastupovat na studium částicové a jaderné fyziky na FJFI ČVUT. U Pirátů jsem aktivní od počátku kampaně před sněmovními volbami, kdy jsem hlavně pomáhal s kampaní. K aktivní angažovanosti v politickém světě mě tehdy motivovala zlost (eufemičtěji nespokojenost :D ) nad tím, jak to tu v Česku na celostátní úrovni vypadá (vypadalo) a přišlo mi jako určitá vnitřní povinnost alespoň trochu pomoci jediné větší straně, které věřím, k tomu, aby se něco začalo měnit. Časem jsem se kromě celostátních záležitostí dostal díky schůzím MS i k místním problémům na komunální úrovni, a v nedávné době jsem se přidal i k Mladému pirátstvu.

Samozřejmě nepočítám s možností, že bych se do zastupitelstva reálně dostal, podobně jako Vítek si to jdu „zkusit“ :D, ale pokud bych měl teda říct nějaké konkrétní záležitosti, kterým bych se případně věnoval, tak by to určitě byla městská zeleň, která je vzhledem k nadcházející velké ekologické a klimatické krizi naprosto nedostačující k tomu, aby se ve městě v budoucnu „dalo žít“, případně i další ekologická řešení zvyšující dlouhodobou udržitelnost jako například solární elektrárny na střechách veřejných budov. Druhým velkým bodem by bylo udržení mladých lidí ve městě, abychom se skutečně přeměnili z normalizačního skanzenu na město s jasnou budoucností ve 21. století. S tím souvisí například založení studentského parlamentu fungujícího přímo pod městem, který by měl za cíl zajistit, aby hlasy středoškoláků ohledně fungování místních škol byly skutečně slyšet a neděly by se takové věci, jako studenti „reálky“ požadující střechu nad venkovní kolárnou už zhruba 20 let :( . Dlouhodobě by bylo mým cílem případné vybudování nové fakulty některé české univerzity přímo zde v Prostějově, protože je zjevné a nepopiratelné, že města, kde je větší koncentrace mladých a studujících, si zkrátka vedou lépe.

Ještě jednou mockrát děkuji za možnost kandidovat. Můžete se spolehnout, že udělám vše co je v mých silách proto, abych mezi přáteli a známými upevňoval značku Pirátů jako symbol toho, že politika jde dělat i jinak, a aby se nám všem v tomto městě žilo lépe.

Tito uživatelé poděkovali autorovi DaFi24 za příspěvek:
Ondrej.Moskal
Uživatelský avatar
Ondrej.Moskal
Místní předsednictvo
Příspěvky: 139
Registrován: 24 led 2019, 17:40
Profese: Konzultant ERP systémů, účetní obce
Bydliště: Prostějov
Dal poděkování: 220 poděkování
Dostal poděkování: 120 poděkování

Re: MF Olk-Pv 3/2022 [souhrnný ČP] Volba dalších míst(7.-35.místo) kandidátky v komunálních volbách 2022

Příspěvek od Ondrej.Moskal »

Kandidátské řeč Elišky Buršové:

Jmenuji se Eliška Buršová a je mi 22 let. Před nedávnem jsem dokončila bakalářské studium na Masarykově univerzitě, kdy jsem studovala dva obory Speciální pedagogiku – komunikační techniky (aka Logopedie) a obor Sociální práce. Přestože budu nadále studovat navazující magisterské studium v Brně, tak v Prostějově mám stále rodinu a přátelé, za kterými se pravidelně vracím – tedy Prostějov byl a navždy bude mou součástí.
Protože se jedná o můj první politický počin (když odhlédnu od třídní samosprávní politiky na GJW), tak se mi poměrně těžko formulují mé priority. Podobně, jak zmínili ostatní kandidát jsou mými hlavními prioritami uskutečnění vidiny Prostějova jako města:

  • ve kterém se občanům žije dobře a komfortně
  • které je pro všechny generace
  • ve kterém se dbá na ochranu životního prostředí
  • kam bychom se rádi všichni zase vrátili
    Proč mě nevolit:
  • jsem v politice nová, takže se budu učit (většině) věcem za pochodu
  • v Prostějově se vyskytuji většinou až ke konci týdne
    Proč mě volit:
  • většině věcem se učím velmi rychle a jsem adaptabilní ve většině situací
  • umím vycházet s lidmi a daří se mi hledat společná řešení
  • jsem zodpovědná

Kandidátská řeč Petry Zapletalové:

Jsem zakladatelkou a provozovatelkou jógového studia a školy. V Prostějově jsem se narodila, vyrostla, po většinu svých korporátních let taky pracovala a vychovávala tři děti (v čemž u nejmladšího stále pokračuju :-)). Pro to, aby Prostějov prosperoval, považuji, mimo jiné, za důležité i jeho schopnost se přizpůsobit turbulentním změnám, kterými naše společnost prochází. Je třeba, abychom aktivně vyhledávali a podporovali příležitosti na "energetickou soběstačnost", tedy alternativní zdroje (a důsledně využívali možnost evropských dotací pro obce). Abychom reflektovali klimatickou změnu a v souvislosti s ní Prostějov adaptovali."

Místopředseda MS Prostějov, člen Finančního výboru města Prostějov, člen komise výstavby města Prostějov , člen Finančního výboru Olomouckého kraje
ondrej.moskal@pirati.cz
Názory se různí :)

Uživatelský avatar
Filip.Pecha
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 43
Registrován: 19 čer 2020, 10:09
Profese: OSVČ
Bydliště: Prostějov
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Olk-Pv 3/2022 [souhrnný ČP] Volba dalších míst(7.-35.místo) kandidátky v komunálních volbách 2022

Příspěvek od Filip.Pecha »

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Prostějov“