Nominace Tomáše Liškutína ve volbě 8. a následujích míst

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 4

Odpovědět

Podporuji nominaci Tomáše Liškutína pro volbu 8. a všech následujících míst

Ano

8
80%

Zdržuji se

2
20%
 
Celkem hlasujících: 10 - Celkem hlasů: 10

Matej.Sandor
Člen KS Praha
Příspěvky: 597
Registrován: 12 dub 2018, 10:46
Profese: manažer, právník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 989 poděkování
Dostal poděkování: 1101 poděkování

Nominace Tomáše Liškutína ve volbě 8. a následujích míst

Příspěvek od Matej.Sandor »

Zakládám nominační vlákno pro Tomáše Liškutína pro volbu 8. - 16. místa případě i pro volbu následujících míst.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Matej.Sandor za příspěvek:
Tibor.Vansa
Matej.Sandor
Člen KS Praha
Příspěvky: 597
Registrován: 12 dub 2018, 10:46
Profese: manažer, právník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 989 poděkování
Dostal poděkování: 1101 poděkování

Re: Nominace Tomáše Liškutína ve volbě 8. a následujích míst

Příspěvek od Matej.Sandor »

@Tomas.Liskutin prosím o případné potvrzení nominace, či uvedení od jakého místa se budeš ucházet případně o kandidátskou řeč

Uživatelský avatar
Tomas.Liskutin
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 18
Registrován: 29 srp 2019, 13:33
Profese: advokát, lektor, autor odborných článků
Dal poděkování: 53 poděkování
Dostal poděkování: 24 poděkování

Re: Nominace Tomáše Liškutína ve volbě 8. a následujích míst

Příspěvek od Tomas.Liskutin »

Díky a nominaci přijímám. Ucházím se o 8. místo a dále, kandidátskou řeč doplním.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Liskutin za příspěvek:
Jan.Hora
Uživatelský avatar
Tomas.Liskutin
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 18
Registrován: 29 srp 2019, 13:33
Profese: advokát, lektor, autor odborných článků
Dal poděkování: 53 poděkování
Dostal poděkování: 24 poděkování

Re: Nominace Tomáše Liškutína ve volbě 8. a následujích míst

Příspěvek od Tomas.Liskutin »

KANDIDÁTSKÁ ŘEČ

Přijal jsem nominaci, protože mám zájem podpořit komunální pirátskou kandidátku. Po volbách bych se rád věnoval činnosti ve dvou komisích, a to pro sociální politiku a životní prostředí a reportoval tuto činnost, její výsledky nebo náměty místnímu sdružení.

Piráty jsem si před několika lety vyhlédl, protože sdílíme stejné hodnoty. Nejintenzivněji spolupracuji již třetím rokem se sociálním resortním týmem Pirátů. Inicioval jsem vznik týmu pracovního práva, ve kterém jsem vytvářel programový bod pro sněmovní volby "Moderní trh práce", věnoval se novelám zákonů a pozměňovacím návrhům, vypořádával jsem několik dotazů a publikoval příspěvky pro Pirátské listy.

V posledních měsících jsme se zaměřil na evropské právo, zejména na návrh směrnice o evropské minimální mzdě a schválené směrnice o transparentních pracovních podmínkách a rovnováze mezi soukromým a rodinným životem. Jednal jsem za Piráty s ČMKOS i Svazem průmyslu a dopravy. Ad hoc vyřizuji další dotazy a účastním se diskuzí, např. s europoslanci nad evropskou minimální mzdou, nepodmíněným zaručeným příjmem nebo pracovněprávními otázkami pirátských zastupitelů z celé ČR.

V komunální politice mě místní pirátské sdružení nominovalo na člena komise pro zdravotní, sociální a rodinnou politiku Rady Městské části Prahy 4. V této komisi jsme se věnovali příslušným tématům, například doporučení při rozdělování dotací, stavu domu s pečovatelskou službou Braník, přípravě nového domu pro seniory Hudečkova a aktuálně snahám MČ P4 o pomoc uprchlíkům.

Rád odpovím dotazy, pokud jsem něco podstaného nezmínil.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Liskutin za příspěvek:
Matej.Sandor
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 4“