NOMINACE: Jakuba Dedka na čelo kandidátky MMO

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Ostravsko

Odpovědět

Podporuji nominaci Jakuba Dedka na MMO?

ANO

7
58%

NE

1
8%

ZDRŽUJI SE

4
33%
 
Celkem hlasujících: 12 - Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Gabriela.Maceckova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 251
Registrován: 27 říj 2017, 15:56
Profese: máma
Dal poděkování: 226 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

NOMINACE: Jakuba Dedka na čelo kandidátky MMO

Příspěvek od Gabriela.Maceckova »

Vážení členové MS Ostravska, chtěla bych nominovat na čelo kandidátky MMO @Jakub.Dedek. Kuba je člověk, který má přesah, dobře se orientuje, logicky mu to myslí, je pracovitý a někdy mívám dojem, že zastupitelem na Magistrátu už dávno je. :D

Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1651
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2669 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Re: NOMINACE: Jakuba Dedka na čelo kandidátky MMO

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Děkuji moc za nominaci. Předběhla si mě asi o 30 minut, jinak bych si nominaci založil sám. Takže si dovolím sem rovnou vložit mou nakonec velmi zkrácenou nominační řeč. Můj profil pak naleznete zde.

Milé MF Ostravsko,

Původně jsem vůbec neplánoval otevírat svojí nominaci a chtěl jsem kandidovat jen na Porubě. Během pátku jsem si teprve uvědomil, že lidé jsou hlavními nositeli myšlenek a když ti něco chybí, je nejlepší to nabídnout sám. Mojí vizí je Ostrava jako moderní město příležitostí, ve kterém se žije zdravě a kvalitně. Do kterého lidé rádi přicházejí a kam se zase rádi zpátky vracejí.

Ostrava a potažmo i svět je na kraji turbulentních změn. Za hlavní strategický cíl současnosti považuji princip udržitelnosti, která se prolíná do všech možných témat od ekonomie, přes společnost až do prostředí, ve které žijeme a na který bude mít zásadní vliv. V zastupitelstvu budu hájit principy pirátské politiky, udržitelnosti, solidarity, ekonomické návratnosti a evidence-based politiky.

Má představa ideálního politika je člověk zásadový, který naslouchá lidem, je rozvážný a řeší věci s minimem emocí, vhodně prezentuje úspěchy své a týmové práce a umí kvalitně síťovat. Podle mě je důležité se umět v debatě postavit i za menšinový názor, naslouchat oponentním názorům a nebát se ani případně ustoupit.

Jsem týmový hráč, spíše idealista, nemám rád slova, že něco nejde, rád přemýšlím nad věcmi „out of box“, furt se chci učit nové věci a nebojím se dočasným kompromisům. Budu rád, pokud podpoříte moji nominaci nebo se na něco doptáte i zde ve vlákně.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Dedek za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Belsan, Michal.Najvarek

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Ostravsko“