Kandidatura na čelo komunálky Martina Paříková

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 12

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martina.Parikova
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 2
Registrován: 06 lis 2018, 11:58
Profese: Senior Data Analytik
Bydliště: Praha 12 - Cholupice
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kandidatura na čelo komunálky Martina Paříková

Příspěvek od Martina.Parikova »

Ahoj,
nejprve bych chtěla poděkovat @Michal.Macek za nominaci, kterou tímto přijímám, ráda bych se ucházela o místo na kanditání listině, a to od 8. místa.
Je mi jasné, že mám nevýhodu v tom, že mě neznáte. Pokusím se tedy zde ve svojí kandidátské řeči stručně nastínit, kdo jsem a co bych mohla přinést.
Jsem už nějakou dobu registrovaný příznivce na Praze 11, kde jsem figurovala na kandidátce v minulých volbách a s kampaní i aktivně pomáhala.
Před více než rokem jsme se přestěhovali z Hájů do Cholupic. Vzhledem k tomu, že jsme se tu usídlili nastálo a že přítel a celá jeho rodina pochází z Modřan, případně Komořan, takže k Praze 12 máme vřelý vztah, myslím, že nazrál čas, abych se angažovala trochu víc než jen jako podporovatel.
Mojí největší motivací je ale to, že mě naplňuje práce, která má nějaký přínos pro lidi.
Stručně o mně - mám dvě děti, 9 a 1 rok, takže jsem na rodičovské, ale pár hodin týdně dělám pro Operátora ICT (předtím na full time jako Senior data analytik). S pár lidmi vedeme neziskovku Spolurádi, občas dělám něco pro OPU nebo Magnu (někdo by o mně možná mohl říct, že jsem tak trochu sluníčkář a havloid :D).
Jako správný datař mám ráda logické a věcné informace, k věcem přistupuji analyticky a nesnáším dezinforamce. Co také nesnáším, je lhaní, překrucování faktů, hejty atd.. Nicméně, na Praze 11 jsem viděla už vše, takže jsem snad připravená na ledacos :D
Z témat komunální politiky mě zajímají všeobecně transparentnost, digitalizace, sociální sféra, dále školství nebo životní prostředí a z lokalit logicky Cholupice, ale samozřejmě i celý zbytek P12 :)
Co se týče Prahy 12, určitě mám ještě velké mezery a budu toho muset hodně nastudovat, ale jsem připravena se do toho vrhnout, ideálně s vaší podporou.

Díky za přečtení a hezký den přeju :)
Martina

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina.Parikova za příspěvek:
Jan.Mejsnar
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 12“