Podpora nominace Barbory Pokorné na čelní místa kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči

Moderátoři: PKS Vysočina, PMS Třebíčsko

Odpovědět

Podporuji nominaci Barbory Pokorné

Ano

4
80%

Ne

1
20%

Zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 5 - Celkem hlasů: 5

Uživatelský avatar
Barbora.Pokorna
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 268
Registrován: 21 dub 2020, 23:44
Dal poděkování: 528 poděkování
Dostal poděkování: 376 poděkování

Podpora nominace Barbory Pokorné na čelní místa kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči

Příspěvek od Barbora.Pokorna »

Vážené místní fórum,

prosím vás o podporu mojí nominace na čelní místo kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči.

Od roku 2020 jsem členkou České pirátské strany. Za tuto dobu jsem měla možnost na sobě pracovat a získat spoustu cenných zkušeností. Dostala jsem možnost uvědomit si, že i neúspěchy nás posouvají dál a že i drobné úspěchy mohou být někdy označovány za velké!

Ráda bych svoje zkušenosti společně s vámi posouvala dále a chtěla bych se aktivně podílet na rozvoji našeho města. Třebíč je krásné město, které si zaslouží jak péči o něj samotné tak i péči o její obyvatele!

Svoje přínosy vidím v tom, že mám širší spektrum zálib, mimo jiné se zajímám o ženská témata a dokážu svým jménem a svými aktivitami oslovit širší cílovou skupinu voličů. Jsem jednou ze zakládajích členek úspěšného projektu Až na krev a zkušenosti jsem nasbírala i jako předsedkyně místního sdružení třebíčsko.

Mám bohaté zkušenosti s prací na kampaních, kterých jsem se účastnila velmi aktivně. V Krajských volbách 2020 jsem uspořádala jednu úspěšnou akci pro Rodinu, pomohla s organizací hlavní předvolební akce v Jihlavě, roznesla několik set Pirátských listů a zapojila se do natáčení volebního videa a velmi aktivně jsem se účastnila i volební kampaně do PSP 2021. Kampaně mě bavily a i díky tomu se společně s vámi ráda zúčastním další.

Vaše případné dotazy ráda zodpovím.

Děkuji vám za podporu

Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Pokorna za příspěvky (celkem 3):
Vit.Zacek, Viktorie.Vidlakova, Roman.Pasek
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Třebíčsko“