Nominace Daniela Mazura na čelo kandidátky (od 6. místa) do ZMČ 2022

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 5

Odpovědět

Podporuji nominaci Daniela Mazura na čelo kandidátky (od 6. místa) do ZMČ Praha 5 ve volbách 2022

Pro

8
80%

Zdržuji se

2
20%
 
Celkem hlasujících: 10 - Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
Daniel.Mazur
Republikový výbor
Příspěvky: 747
Registrován: 25 lis 2013, 10:23
Profese: fyzik
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 744 poděkování
Dostal poděkování: 1572 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Daniela Mazura na čelo kandidátky (od 6. místa) do ZMČ 2022

Příspěvek od Daniel.Mazur »

Ahoj Pirátky a Piráti Prahy 5,

rozhodl jsem se požádat o nominaci na 6. místo nebo další na kandidátní listině Pirátů Prahy 5 do letošních komunálních voleb.

Jak víte, vedl jsem kandidátní listinu minulou v roce 2018 a stal se starostou. Jen jsme se seznámili s dírami, kudy propadávají peníze a za pomoci kterých lidí, stará garda kluků a holek, co si rozumí, nás vystřídala a my jsme třetím rokem v opozici. Je těžké být jiní, je téměř nehratelné být čistí a je nadlidské udržet vzájemné vztahy a důvěru na té horské dráze, kterou je politika na Praze 5. Jsem proto na náš tým osmi zastupitelů hrdý. Rozdíl mezi námi, před i po odchodu do opozice, a volebními koaličníky-výtečníky ze SNOP5, ke kterým přilnul člen EHSONF, je propastný.

Věřím, že i pod vedením Milana Kryla naše skupina zastupitelů bude zásadová a pracovitá a chci tomu pomoci slovem i činem. Mými gescemi pro radniční působení jsou vzdělávání a IT. Věřím, že mám týmu co dát i v oblasti financí, předpisů a strategie, zejména když půjde o naprosto nezbytné shánění externích zdrojů pro financování projektů radnice. Bez nich bude za čtyři roky radnice na mizině.

Jestli mě těch 12 hodin denně na radnici něco naučilo, je cena lidí, kteří v ní jsou zaměstnaní. Úřad je v podstatě další koaliční uskupení pro každou Radu MČ. My jsme tohoto (potenciálního) partnera čtyři roky poznávali a víme, komu můžeme věřit aspoň v tom, že nebude aktivně podpopávat naši snahu stav Prahy 5 zlepšovat. Pojďme to zúročit.

Zdraví Dan

EDIT: překlepy

Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Mazur za příspěvek:
Tomas.Martinek

Daniel Mazur

+420-602-439-639
daniel.mazur@pirati.cz

"Hey, what does this button do?" (Curiosity)

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 5“