Nominace Jana Lejčka na čelo kandidátky do ZHMP 2022

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Podporuji nominaci Jana Lejčka do čela kandidátky do ZHMP v komunálních volbách 2022:

PRO

40
42%

Zdržuji se

55
58%
 
Celkem hlasujících: 95 - Celkem hlasů: 95

Vit.Simral
Člen KS Praha
Příspěvky: 372
Registrován: 13 čer 2016, 12:41
Profese: Radní hl. m. Prahy
Dal poděkování: 446 poděkování
Dostal poděkování: 772 poděkování

Nominace Jana Lejčka na čelo kandidátky do ZHMP 2022

Příspěvek od Vit.Simral »

Ahoj posádko,

rád bych nominoval @Jan.Lejcko, který je velmi aktivním členem pražských Pirátů na místní, krajské i národní úrovni, a to jak ve vnitrostranických funkcích, tak ve funkcích veřejných, a to hlavně v oblasti sportu a volného času.

Tady můžete vidět třeba jeho aktivitu na P6 a důsledný veřejný reporting (včetně vkusné grafiky), tu zase jaho aktivitu v celostátním RT Sport.

Honza je také neúnavný campaigner, což ukázal nejen minulý rok při volbách do PSP, a bude tak určitě i důležitou posilu kampaňového týmu letos.

Prosím proto o vaše laskavé zvážení jeho podpory ;)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Simral za příspěvky (celkem 5):
Ladislav.Kos, Jan.Lejcko, Kornelia.Gottmannova, Michal.Gill, Zuzana.Freitas
Uživatelský avatar
Ladislav.Kos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 210
Registrován: 07 zář 2017, 08:47
Profese: konzultant online marketingu
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jana Lejčka na čelo kandidátky do ZHMP 2022

Příspěvek od Ladislav.Kos »

Ahoj. Podporuju nominaci @Jan.Lejcko. Je to jeden z mála Pirátů, kteří se aktivně zajímají o problematiku sportu, jeho financování a rozvoje sportovišť v Praze. K tomu navíc dře jako kůň a drží se Pirátských zásad.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ladislav.Kos za příspěvky (celkem 3):
Jan.Lejcko, Kornelia.Gottmannova, Zuzana.Ujhelyiova
Uživatelský avatar
Jaroslav.Verner
Místní předsednictvo
Příspěvky: 118
Registrován: 14 úno 2018, 23:45
Profese: Student PF UK, zastupitel MČ Praha 14
Dal poděkování: 56 poděkování
Dostal poděkování: 83 poděkování

Re: Nominace Jana Lejčka na čelo kandidátky do ZHMP 2022

Příspěvek od Jaroslav.Verner »

Ahoj, budu do jisté míry opakovat Vítka a Láďu, nicméně i tak si myslím, že bych to měl napsat... Honza je jeden z mála Pirátů (a bohužel i všeobecně politiků), který se věnuje problematice sportu, jež je poměrně dost podceňovaná. Zároveň za Prahu 14 můžu říct, že máme s Honzou dobré zkušenosti i s jeho působením v rámci dozorčí rady Správy majetku Prahy 14, a.s., kde odváděl dobrou práci, takže dozorčí rada s ním byla opravdu kontrolním orgánem, a ne jen posezením s občerstvením.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Verner za příspěvek:
Jan.Lejcko

Jaroslav Verner

  1. místopředseda MS Praha 14
    jaroslav.verner@pirati.cz / 605 908 164
Uživatelský avatar
David.Bodecek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 545
Registrován: 07 úno 2018, 20:42
Profese: Pedagog a metodik
Bydliště: Praha 1
Dal poděkování: 371 poděkování
Dostal poděkování: 369 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jana Lejčka na čelo kandidátky do ZHMP 2022

Příspěvek od David.Bodecek »

I když má Honza u mne malý vroubek, neboť až nemocně nesnáším nedochvilnost a neplnění termínů, tak si myslím, že by měl dostat minimálně šanci jít do primárních voleb. Je velký provokatér, jehož jméno může pozitivně rozbouřit klidnější pirátskou sílu na seznamu kandidátů. Jen by podle mne bylo potřeba, pokud uspěje a já mu úspěch přeji, aby byl poblíž něho někdo, kdo ho bude sekat po prstech a občas na něj zvýší hlas v souvislosti s výše uvedeným.:-) Inspirací pro mne je jeho styl psaného projevu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Bodecek za příspěvek:
Jan.Lejcko
Uživatelský avatar
Ondrej.Melena
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 162
Registrován: 03 led 2019, 10:25
Profese: OSVČ,
Bydliště: Letná, Praha 7
Dal poděkování: 246 poděkování
Dostal poděkování: 208 poděkování

Re: Nominace Jana Lejčka na čelo kandidátky do ZHMP 2022

Příspěvek od Ondrej.Melena »

Ahoj,
chtěl bych podpořit nominaci @Jan.Lejcko na čelo kandidátky. Myslím si, že Honza má dostatek zkušeností ze zastupitelstva MČ P6 aby práci zastupitele na MHMP vykonával dobře a zodpovědně. Má své téma Sport, kterému se dlouhodobě věnuje a proto by měl dostat šanci aby si svoj pozici obhájil jako kandidát v primárkách. Honza je pracovitý, zodpovědný a přichází s novými nápady. Nejvíc si na Honzovo vážím, jeho ochotu pomoci.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Melena za příspěvek:
Jan.Lejcko

Ondřej Melena
Republikový výbor
Místopředseda KS Praha, předseda MS Praha 7
Zastupitel a předseda Kontrolního výboru MČ P7
člen KET Kultura, Životní prostředí.

Ivor.Kollar
Člen KS Praha
Příspěvky: 967
Registrován: 05 bře 2017, 11:57
Profese: IT konzultant
Dal poděkování: 2211 poděkování
Dostal poděkování: 2518 poděkování

Re: Nominace Jana Lejčka na čelo kandidátky do ZHMP 2022

Příspěvek od Ivor.Kollar »

Doteraz som bol voci tejto nominaci neutralny, ale po dnesnych excesoch typu viewtopic.php?p=796184#p796184 kde Honza spamuje rozne prazske MSka, viz. search.php?author_id=11181&sr=posts tak som vyrazne PROTI.

A to cele prosim pekne tyzden po tom, co sme Honzu o 3 hlasy neodvolali z RK, prave za opakovane spamovanie. A pred chvilkou mi jeden prazky pirat hovoril, ze mu dnes Hozna zase posielal SMS. Ako ja chapem ze statistika, a zjavne nie je Honza jediny co zhavi linky, ale skutocne budeme odmenovat doslova prespamovanie sa na kandidatku?

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1142
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1995 poděkování
Dostal poděkování: 1905 poděkování

Re: Nominace Jana Lejčka na čelo kandidátky do ZHMP 2022

Příspěvek od Jiri.Belsan »

Ivor.Kollar píše: 31 led 2022, 19:52

Doteraz som bol voci tejto nominaci neutralny, ale po dnesnych excesoch typu viewtopic.php?p=796184#p796184 kde Honza spamuje rozne prazske MSka, viz. search.php?author_id=11181&sr=posts tak som vyrazne PROTI.

Mě tohle nepřipadá jako SPAM. Požádat o podporu přeci může každý. Navíc se na otázku, zda mají kandidáti nějakou podporu od MS, ptal i někdo v jednacím vlákně.
Já mám problém s tím, že to Honza udělal v momentě, kdy danému MS dělá předsedajícího v primárkách. To je podle mě za hranou.

Ivor.Kollar
Člen KS Praha
Příspěvky: 967
Registrován: 05 bře 2017, 11:57
Profese: IT konzultant
Dal poděkování: 2211 poděkování
Dostal poděkování: 2518 poděkování

Re: Nominace Jana Lejčka na čelo kandidátky do ZHMP 2022

Příspěvek od Ivor.Kollar »

Jiri.Belsan píše: 31 led 2022, 20:00
Ivor.Kollar píše: 31 led 2022, 19:52

Doteraz som bol voci tejto nominaci neutralny, ale po dnesnych excesoch typu viewtopic.php?p=796184#p796184 kde Honza spamuje rozne prazske MSka, viz. search.php?author_id=11181&sr=posts tak som vyrazne PROTI.

Mě tohle nepřipadá jako SPAM. Požádat o podporu přeci může každý. Navíc se na otázku, zda mají kandidáti nějakou podporu od MS, ptal i někdo v jednacím vlákně.
Já mám problém s tím, že to Honza udělal v momentě, kdy danému MS dělá předsedajícího v primárkách. To je podle mě za hranou.

Mame cez 55 kandidatov v primarkach na magistrat, ked kazdy z nich zalozi 15 ziadosti o nominaciu, to mame 825 jednani. Ano, technicky vzate to mozu spravit, ale predpokladam zovna u kandidatov na magistrat aspon nejake naznaky sudnosti. Podobne ako mi ktorykolvek iny clen moze napisat ked nieco potrebuje, ale ked mi rano pride 55 smsiek od kandidatov, tak nebudem prijemny. Honza opakovane znova a znova spamuje, smskami, na facebooku, jednaniami, vsade. Bolo mu to x krat rozne vysvetlovane, bola kvoli tomu odvolavacka, ale nevyzera ze by to na nom zanechalo nejaku stopu. Keby si ja neviem, zbieral podporu domaceho MSka, OK. Alebo este jedneho-dvoch k tomu. Ale s Prahou 7 (a dalsimi tak 10 MC) ho nepoji afaik nic(okrem sucasneho predsedania primarkam:), proste to berie do sirky, a dufa ze to nejak statisticky zaberie. (a ono asi naozaj zaberie, lebo kopa ludi takto proste funguje). A proti tomu mam potrebu sa silne vymedzit.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivor.Kollar za příspěvek:
Karel.Nejedlik
Jiri.Belsan
Příspěvky: 1142
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1995 poděkování
Dostal poděkování: 1905 poděkování

Re: Nominace Jana Lejčka na čelo kandidátky do ZHMP 2022

Příspěvek od Jiri.Belsan »

Ivor.Kollar píše: 31 led 2022, 20:35

Mame cez 55 kandidatov v primarkach na magistrat, ked kazdy z nich zalozi 15 ziadosti o nominaciu, to mame 825 jednani. Ano, technicky vzate to mozu spravit, ale predpokladam zovna u kandidatov na magistrat aspon nejake naznaky sudnosti. Podobne ako mi ktorykolvek iny clen moze napisat ked nieco potrebuje, ale ked mi rano pride 55 smsiek od kandidatov, tak nebudem prijemny. Honza opakovane znova a znova spamuje, smskami, na facebooku, jednaniami, vsade. Bolo mu to x krat rozne vysvetlovane, bola kvoli tomu odvolavacka, ale nevyzera ze by to na nom zanechalo nejaku stopu. Keby si ja neviem, zbieral podporu domaceho MSka, OK. Alebo este jedneho-dvoch k tomu. Ale s Prahou 7 (a dalsimi tak 10 MC) ho nepoji afaik nic(okrem sucasneho predsedania primarkam:), proste to berie do sirky, a dufa ze to nejak statisticky zaberie. (a ono asi naozaj zaberie, lebo kopa ludi takto proste funguje). A proti tomu mam potrebu sa silne vymedzit.

Chápu a u těch SMS a facebooku s tebou souhlasím. Ale na tom fóru je to podle mě normální. Ano, při aktuálním počtu kandidátů by to mohlo být nepřehledné, ale je to právo každého kandidáta. Přijde mi to podobné jako krajské nominace do RP.

Ivor.Kollar
Člen KS Praha
Příspěvky: 967
Registrován: 05 bře 2017, 11:57
Profese: IT konzultant
Dal poděkování: 2211 poděkování
Dostal poděkování: 2518 poděkování

Re: Nominace Jana Lejčka na čelo kandidátky do ZHMP 2022

Příspěvek od Ivor.Kollar »

Ivor.Kollar píše: 31 led 2022, 20:35

Mame cez 55 kandidatov v primarkach na magistrat, ked kazdy z nich zalozi 15 ziadosti o nominaciu, to mame 825 jednani.

Este upresnim, tvrdenie hore je sice technicky vzato pravdive, ale nechal som sa trochu uniest v zapale spravodliveho hnevu. Honza si zalozil nominacie iba 4. To je vyrazne pricetnejsie nez 15, ale stale je to za hranicou toho, co osobne povazujem za rozumne.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Praha“