Nominace Agnes Němečkové na 4.místopředsedu Jč PKS

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno

Souhlasím s nominací Ágnes Němečkové do PKS

Anketa končí za 15 led 2022, 21:14

ANO

9
47%

NE

8
42%

ZDRŽUJI SE

2
11%
 
Celkem hlasujících: 19 - Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Agnes Němečkové na 4.místopředsedu Jč PKS

Příspěvek od Michal.Horak »

Ahoj všichni,
rozhodl jsem se vám navrhnout Ágnes do PKS, protože jsem přesvědčen o jejích schopnostech velmi akčně přistupovat k řešení problémů, protože je to člověk otevřený a sympatický a protože si myslím že by byla pro práci PKS přínosem.
Doufám že @Agnes.Nemeckova kandidaturu přijmeš a vás ostatní žádám o podporu svého návrhu.

Pokud máte nějaké pochybnosti, tak se tady v tom vlákně ptejte, od toho bylo založeno, ale já věřím, že Ágnes většině dotazů předejde ve své kandidátské řeči.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Horak za příspěvek:
Martin.Kakona
Předseda Piráti Písecko
Agnes.Nemeckova
Člen KS Praha
Příspěvky: 149
Registrován: 22 úno 2019, 09:55
Profese: Poradce pro rodiče, manažer v NNO
Bydliště: Praha 17
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování

Re: Nominace Agnes Němečkové na 4.místopředsedu Jč PKS

Příspěvek od Agnes.Nemeckova »

Ahoj Michale,
Diky nominaci přijímám. Kandidátskou řeč doplním během následujících dnů. Otázkám jsem otevřená. Hezký večer všem.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Agnes.Nemeckova za příspěvek:
Michal.Just

Ágnes Němečková
MS Praha 6
Členka RT sociál a RT zdravotnictví, týmu SPOD

„Kdo jde pořád rovně, daleko nedojde.“ — Antoine de Saint-Exupéry, kniha Malý princ

Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 728 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: Nominace Agnes Němečkové na 4.místopředsedu Jč PKS

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

Díky Michale za tuto nominaci. Rád jí podpořím. A než se Ágnes pustíš do kandidátské řeči, rovnou sem vypíchnu i otázky, které na kandidáty zde na fóru padly od Jany a od Dana. Předem díky za jejich zodpovězení a držím pěsti!

Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 728 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: Nominace Agnes Němečkové na 4.místopředsedu Jč PKS

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

A jinak jsem si všiml, že po odevzdání hlasu není možné provést případnou změnu, což by asi bylo záhodno napravit @Michal.Horak. Díky.

Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Agnes Němečkové na 4.místopředsedu Jč PKS

Příspěvek od Michal.Horak »

opraveno

Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Martin.Kakona
Krajský zastupitel
Příspěvky: 246
Registrován: 12 čer 2014, 18:54
Profese: Konstruktér počítačů a výzkumník
Bydliště: Soběslav
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Agnes Němečkové na 4.místopředsedu Jč PKS

Příspěvek od Martin.Kakona »

Tuhle kandidaturu podporuji. Agnes je hodne aktivni, Piratum venuje svuj cas.

Agnes.Nemeckova
Člen KS Praha
Příspěvky: 149
Registrován: 22 úno 2019, 09:55
Profese: Poradce pro rodiče, manažer v NNO
Bydliště: Praha 17
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování

Re: Nominace Agnes Němečkové na 4.místopředsedu Jč PKS

Příspěvek od Agnes.Nemeckova »

Dobré ráno všem,
od středy přemýšlím co do kandidátské řeči napsat. Do PKS jsem chtěla kandidovat hned jak byly vypsány volby, ale vzhledem k tomu, že jsem trochu tušila jak by to dopadlo nedotáhla jsem to. Díky Michalovi, že tak učinil za mě a dal mi tu možnost.

V tuhle chvíli vnímám nejen na celostátní urovni, ale i v kraji, že jsme hodně rozbití. Jak to řekla tuším Lydie, jsme jak klubko odhalených nervů a je potřeba nyní před komunálními volbami primárně cílit na to, abychom se sebrali a začali jsem zase fungovat jako tým. Na komunálu je odvedeno mraky dobré práce a byla by škoda ji pohřbít kvuli žabomyším válkám frakcí ve straně, kvuli výrokům jednotlivců, jejichž myšlenku můžeme sebevíc chápat, ale které prostě nemají být řečeny nahlas a nebo kvuli tomu, že se nedokážeme přestat vzájemně napadat kdo, kdy kde komu a co. Vím, že hodně lidem jsem trnem v oku a rozumím tomu proč. V PKS bych, ale chtěla ukázat, že umím být konstruktivní. Chtěla bych se věnovat posílení jednotlivých MS, aby lidé v těch která nejsou silná, nebo mají dojem, že nejsou slyšená nabrala sílu a dostalo se jim pozornosti. Myslím si, že v PKS by měla být zastoupena i malá MS, což Soběslav je. Nechci slibovat hory a doly, protože dokud se člověk do PKS nedostane tak hodně věcí neumí zhodnotit a posoudit a na začátku se musí rozkoukat, ale chtěla bych to dělat poctivě a snažit se vyjít vstříc všem, kdo pirátům obětují svuj volný čas a svou energii. Díky těm kdo se mi rozhodnou tu šanci dát a ti kdo hlasují proti, prosím napište mi klidně sem nebo soukromě, proč ne. Protože zpětná vazba je to co nás posouvá dál. Anonymní ne, nás moc nenaučí. Mějte se fajn

Ágnes Němečková
MS Praha 6
Členka RT sociál a RT zdravotnictví, týmu SPOD

„Kdo jde pořád rovně, daleko nedojde.“ — Antoine de Saint-Exupéry, kniha Malý princ

Uživatelský avatar
Martin.Kakona
Krajský zastupitel
Příspěvky: 246
Registrován: 12 čer 2014, 18:54
Profese: Konstruktér počítačů a výzkumník
Bydliště: Soběslav
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Agnes Němečkové na 4.místopředsedu Jč PKS

Příspěvek od Martin.Kakona »

No, ja bych ji sanci dal. Divim se, ze vlastne nekdo muze byt proti, kdyz se nekdo do PKS prihlasi. PKS chapu jako servisni organ, takze nevim, co by lide v tehle funkci mohli pokazit, jedine, ze by byli pasivni.

Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 728 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: Nominace Agnes Němečkové na 4.místopředsedu Jč PKS

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

Tak... pokazit se toho dá hodně (hospodaření, různá hlasování v rozporu s předpisy apod.). Ale to sem asi nepatří. Pro mě mají být v PKS lidé, kteří tomu chtějí věnovat svůj čas a tu kapacitu mají, kteří do toho jdou s čestnými úmysly (ne např. za účelem náboru černých duší) a lidé, kteří se chtějí rozvíjet (takové hlasování v heliosu, pokud člověk nemá ani základy programování a vidí to poprvé, to je lahůdka atd.). Určitě jsem pro názorovou pestrost, protože to nás dělá tím, kým jsme a co nás spojuje.

Pokud do toho Ágnes chce jít a je si toho všeho vědoma, ruku na srdce, spousta lidí se do vnitrostranických funkcí nehrne, tak bych jí tu šanci dal. Ostatně, potřebnou podporu už má i přes hlasy proti.

Uživatelský avatar
Martin.Kakona
Krajský zastupitel
Příspěvky: 246
Registrován: 12 čer 2014, 18:54
Profese: Konstruktér počítačů a výzkumník
Bydliště: Soběslav
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Agnes Němečkové na 4.místopředsedu Jč PKS

Příspěvek od Martin.Kakona »

Bohuslav.Svehla píše: 15 led 2022, 19:12

Tak... pokazit se toho dá hodně (hospodaření, různá hlasování v rozporu s předpisy apod.).

Tak myslel jsem, jako, že poškodit stranu ;) Předpokládám, že při nedodržení předpisů se vždy někdo, rád, ozve ;)

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“