Podpora nominace Stanislava Zímy na pozici lídra kandidátní listiny pro Komunální volby 2022v Třebíči

Moderátoři: PKS Vysočina, PMS Třebíčsko

Odpovědět

Podporujete nominaci Stanislav Zímy

Anketa končí za 12 led 2022, 21:58

ANO

7
64%

NE

4
36%

ZDRŽUJI SE

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 11 - Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
Stanislav.Zima
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 147
Registrován: 14 bře 2018, 23:00
Profese: management, cestovní ruch, marketing, PR
Bydliště: Praha 1, Kaprova 14 a Třebíč Hasskova 14
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Podpora nominace Stanislava Zímy na pozici lídra kandidátní listiny pro Komunální volby 2022v Třebíči

Příspěvek od Stanislav.Zima »

Vážené Pirátky, Vážení Piráti,
ucházím se o Vaši podporu svojí nominace na lídra kandidátky komunálních voleb v Třebíči v roce 2022.
Krátce ke mně : Jsem Třebíčák, mám tři děti, dva dospělé syny a dcerku na víceletém gymnáziu. Do roku 2019 (16let) jsem byl marketingovým ředitelem Exim tours a členem dozorčí rady německé DER touristik. Současně jsem byl krizovým manažerem skupiny pro oblast východní Evropy. V současnosti pracuji v Mediální Agentuře v Praze.
S Piráty jsem od března 2018 a jsem členem expertního týmu pro cestovní ruch (Místní rozvoj a veřejná správa).
Proč bych do toho s Vaší podporou šel?
V Třebíči žiju, mám zde rodinu, přátele a to, jak je město vedeno, přímo ovlivňuje mě, moji rodinu, přátele, Vás všechny a všechny občany města. (způsob vedení rekonstrukce Karlova náměstí, podklášterský most, řešení dopravní situace - Táborská, příjezd od V.Meziříčí ...)
Žiju zde prakticky od narození a současný, zároveň dlouhodobě usazený establišment potřebuje osvěžit. Některé problémy města nejsou dlouhodobě řešeny, prodej a nakládání s městským majetkem často vyvolává nejasnosti nebo dokonce pochybnosti. Stejně jako vstřícnost vedení města k některým soukromým společnostem.. Toto všechno si žádá pirátský přístup. Nestačí se jenom účastnit, veřejnost od Pirátů očekává, že budou vidět a slyšet, že se nebudou bát se o veřejný zájem i poprat.
Co tedy jako potencionální lídr mohu nabídnout?

  • Zkušenosti s vedením týmů (věkově často různorodých i mezinárodních), vyjednávací schopnosti, praktické zkušenosti s médii, s vytvářením mediálního obrazu, ale i s krizovou komunikací.
  • Neústupnost při prosazování našich zásad a postojů
  • Odvahu prosazovat zájmy občanů města proti zájmům některých skupin
  • Přivedení osobností na naši kandidátku
  • Poskytnutí všech svých schopností, kontaktů a dovedností k dosažení co nejlepšímu volebnímu výsledku.
    Vážené Pirátky, Vážení Piráti,
    Je to na vás .

Standa Zíma

Stanislav Zíma
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Třebíčsko“