Radek Nesnídal

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
radeczech
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 30 lis 2021, 16:48
Dostal poděkování: 7 poděkování

Radek Nesnídal

Příspěvek od radeczech »

Zdravím všechny pirátky a piráty.

Mé jméno je Radek Nesnídal a jak název tohoto vlákna napovídá, mám zájem o členství v České pirátské straně. :)

Je mi 30 let, pocházím z Třebíče, ale od jedenácti let bydlím v Dukovanech a většinu týdne trávím pracovně v Brně. Jsem absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně a v současné době působím jako pojišťovací poradce u jedné z předních pojišťoven působících na tuzemském trhu. Do roku 2021 jsem byl členem TOP 09, nicméně směřování nejen třebíčské, ale i celorepublikové TOPky mě donutilo stranu opustit. Považuji se za liberálně smýšlejícího člověka a v TOP 09 jsem preferoval právě liberální směřování, nicméně liberální křídlo po kauze Feri a po vytvoření koalice SPOLU výrazně oslabilo. Nakonec jsem sám sobě nedokázal obhájit, že bych byl ve straně, kterou zkrátka v parlamentních volbách nechci a nebudu volit.

Nicméně můj zájem o politiku a veřejné dění tím nijak neopadl a tak jsem se logicky začal zajímat o členství u Pirátů. Otevřeně říkám, že mám co se programů týče stále blízko jak k TOP 09, tak k hnutí STAN. Koneckonců tyhle strany považuji za přirozené koaliční partnery. Další věcí, která mě táhla k Pirátům, byla skutečnost, že tématem mé diplomové práce byla ochrana práv sexuálních menšin se zaměřením na manželství stejnopohlavních párů, přičemž právě Piráti jsou jedinou stranou, která manželství stejnopohlavních párů na 100 % podporuje. Zároveň chci Pirátům pomoci se dostat z nepříznivé situace, ve které se teď nachází.

Mezi mé zájmy kromě politiky patří sport, filmy, hudba a další běžné věci typické pro člověka mého věku.

To je z mé strany asi vše, netroufám si hodnotit své schopnosti a dovednosti, nicméně věřím, že pokud nějaké vhodné schopnosti a dovednosti mám, projeví se brzy samy. :)

Ještě jednou přeji všem hezký den a děkuji za čas, který jste věnovali mému příspěvku!

Tito uživatelé poděkovali autorovi radeczech za příspěvky (celkem 7):
Jan.Brizdala, Roman.Pasek, Filip.Krska, Vit.Zacek, Barbora.Pokorna, Miroslav.Vacha, Jiri.Wiche
Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 897
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 783 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Radek Nesnídal

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj, a budeš chtít být člen KS Vysočina, nebo spadat pod MS (místní sdružení) Třebíčsko? :-)

Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Uživatelský avatar
Barbora.Pokorna
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 268
Registrován: 21 dub 2020, 23:44
Dal poděkování: 528 poděkování
Dostal poděkování: 376 poděkování

Re: Radek Nesnídal

Příspěvek od Barbora.Pokorna »

Ahoj Radku, děkuji ti za představení se a za tvou aktivitu.

S Radkem jsme v kontaktu a při našem posledním hovoru jsme mluvili o tom, že by spadal pod MS Třebíčsko. Byl propojen s předsedkyní a pozván na schůzku MS. Pokud by ses však Radku rozhodnul spadat pod Krajské sdružení Vysočina, nemění to na tom nic z toho, že jsem pro tebe kontakt pro nováčky a se vším ti mohu pomoci.

radeczech
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 30 lis 2021, 16:48
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Radek Nesnídal

Příspěvek od radeczech »

Ahoj. :)

Popravdě nevím, do jaké míry se to vylučuje a jaké to na mé případné působení bude mít dopady. Z toho důvodu nedokážu odpovědět, zda chci spadat pod KS nebo MS. :D

Uživatelský avatar
Barbora.Pokorna
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 268
Registrován: 21 dub 2020, 23:44
Dal poděkování: 528 poděkování
Dostal poděkování: 376 poděkování

Re: Radek Nesnídal

Příspěvek od Barbora.Pokorna »

Radku, pokud je to pro tebe v pořádku, můžeme si zavolat nebo dát online call, abychom si řekli jak fungujeme a jaké jsou v tomto případě pro tebe rozdíli a možnosti.

Uživatelský avatar
Barbora.Pokorna
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 268
Registrován: 21 dub 2020, 23:44
Dal poděkování: 528 poděkování
Dostal poděkování: 376 poděkování

Re: Radek Nesnídal

Příspěvek od Barbora.Pokorna »

S Radkem jsem v kontaktu

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“