Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Podporuji nominaci Bohdany Holé do Kontrolní komise

PRO

59
40%

PROTI

79
54%

ZDRŽEL SE

9
6%
 
Celkem hlasujících: 147 - Celkem hlasů: 147

Uživatelský avatar
Linda.Neubergova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 147
Registrován: 23 led 2018, 22:09
Profese: Živnostník, reklama a marketig, kouč
Bydliště: Praha 5
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Linda.Neubergova »

Ahoj,

ráda bych nominovala Bohdanu Holou do Kontrolní komise pro období 2022 - 2024. Tímto bych Bobo požádala o přijetí nominace a dodání nominační řeči.
Její profíl zde: https://lide.pirati.cz/profil/1803/

A teď trochu o tom, proč ji nominuji. Já sama bohužel již kandidovat nebudu, jelikož se budu v příštím roce aktivně věnovat (jako volební manažer) komunálním volbám v Praze. Ráda bych tedy předala pomyslné "žezlo" někomu, komu věřím. Kdo je na tuto roli jak dělaný. Bobo je prostě ve strážním koši. Kdo byl na pražském teambuildingu na Černé Hoře, tak ví. :mrgreen: Byla tam aktivita, kdy každý měl namalovat na nakreslenou loď (představovala Pirátskou stranu) své místo. Bobo se nakreslila ve strážním koši. A tam ji vidím i já. Takže se do KK prostě hodí. :fet:

Linda Neubergová
724 886 571


"Montérka (do všeho)"
Nejsem v Rekonstrukci a ani v Renesanci. Aby bylo jasno... :lol:

Uživatelský avatar
Bohdana.Hola
Místní předsednictvo
Příspěvky: 995
Registrován: 09 srp 2018, 09:21
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1126 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Bohdana.Hola »

Děkuji Lindě za nominaci.
Nominaci přijímám a těším se na vaše dotazy. Nominační řeč se pokusím dodat během zítřka.
Zatím jen krátce:
Ráda bych se podílela na tom, aby se z kontrolní komise stalo respektované, nezávislé a nezaujaté odborné těleso, které se pro případné spory bude snažit hledat funkční smírčí cestu, a teprve když nebude možné takovou cestu najít, připraví kvalitně podkladový materiál pro rozhodování rozhodčí komise, na základě kterého bude rozhodčí komise schopna přijmout spravedlivé rozhodnutí.
Mám za to, že selský rozum, analytické myšlení, profesionalita a gramotnost finančního poradce, zkušenost z role hospodáře MS P3, společně s obstojným právním základem z Vysoké školy ekonomické a dlouhá praxe ve vedení různých typů týmů a bohaté zkušenosti z produkce jsou dobrým základem pro tuto práci.
(Jenom pro jistotu doplním Lindu, že na "lodním" semináři jsem nebyla, protože jsem omylem hledala dolní stanici lanovky na Černou horu", ale když mi o Pirátské lodi účastníci při večeři vyprávěli, strážní koš bylo přesně to místo, kde jsem si sama sebe hned představila. Myslím, že se strážním košem souvisí slova jako "přehled" "nadhled", "souvislosti", "schopnost vidět celek i detaily" a "schopnost držet směr").

Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohdana.Hola za příspěvky (celkem 7):
Tereza.Hubackova, Simona.Mikusova, Michal.Gill, Petr.Vileta, Zuzana.Freitas, Martina.Libichova, Petr.Kapounek

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana

Uživatelský avatar
Tomas.Valek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2441
Registrován: 08 dub 2018, 16:47
Profese: Navrhovatel
Dal poděkování: 1739 poděkování
Dostal poděkování: 2780 poděkování

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Tomas.Valek »

Já Bohdanu příliš neznám, jsem ale proti, aby se členem KK stala osoba, která vytrvale spamuje forum.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Valek za příspěvky (celkem 6):
Michaela.Nepejchalova, Adam.Rut, Martin.Martin, Romana.Korosi, Martin.Polak, Lukas.Kohout

Tomáš Válek
tomas.valek@pirati.cz
+420 774 652 082
Semper ita agere vis ut alii te faciant. Benevolentia adsume.
Někdo musel najít tu odvahu.

Uživatelský avatar
Bohdana.Hola
Místní předsednictvo
Příspěvky: 995
Registrován: 09 srp 2018, 09:21
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1126 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Bohdana.Hola »

Tomas.Valek píše: 29 pro 2021, 22:37

Já Bohdanu příliš neznám, jsem ale proti, aby se členem KK stala osoba, která vytrvale spamuje forum.

Ahoj, já Tě taky moc neznám, ale pod pojmem "vytrvale spamuje fórum" si asi každý představujeme něco trochu jiného.
Minimálně je na fóru celá řada lidí, která své příspěvky vrší řádově intenzivněji.
Mám pocit, že spamuju hlavně naše MSko, aby se se mnou bavili o rozpočtu. Ale oni stejně ne.... ;o)
A těch pár (ano, pravda, částečně negativních) komentářů je k věci a vychází z osobní zkušenosti a je prezentací mého osobního názoru (což také uvádím, např. slovy "myslím si"). A nebo se ohrazuji proti drakonickým trestům za prohřešky proti doporučením, které mi, nemohu si pomoci, připomínají inkviziční minulost a hon na čarodejnice.
Jinak jsem sem cca dva roky skoro nevlezla.
To se nesmí vyjádřit názor?

Můžeš prosím být trochu konkrétnější? Díky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohdana.Hola za příspěvky (celkem 4):
Frantisek.Dosedel, Tereza.Hubackova, Martina.Libichova, Jana.Hladova

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana

Uživatelský avatar
Tereza.Hubackova
Republikový výbor
Příspěvky: 600
Registrován: 10 dub 2016, 10:11
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 2233 poděkování
Dostal poděkování: 1161 poděkování

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Tereza.Hubackova »

Podporuji kandidaturu Bobo. Kdo ji zná, tak ví, že je sice trochu prostořeká a nebere si servítky, když vyjadřuje svůj názor, ale je nesmírně pracovitá a rozhodně čestná, pravdomluvná a spravedlivá. Kdybychom hledali nějakého diplomata nebo uhlazovače sporů, asi bych nebyla pro, ale pro kontrolní komisi je podle mě jako stvořená.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Hubackova za příspěvky (celkem 4):
Jan.Lejcko, Simona.Mikusova, Zuzana.Freitas, Jana.Hladova

Tereza Hubáčková
PMS Praha 6
Republikový výbor
Zastupitelka v Praze 6
RT sociálních věcí, pracovní skupina pro SPOD

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10857 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Bohdana je vulgární, nikoli prostořeká, neváhá o lidech šířit pomluvy a lži a lidi, kteří se jí znelíbili, zasypávat hejtem, kudy chodí, od fóra po Facebook, viz příslušná stížnost. Nemyslím si, že by někdo tak zaujatý měl být v KK, a kromě toho Bobo navíc neustále kritizuje pirátské principy a předpisy. Neumím si tedy představit, jak by mohla dohlížet na jejich dodržování.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Bohdana.Hola
Místní předsednictvo
Příspěvky: 995
Registrován: 09 srp 2018, 09:21
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1126 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Bohdana.Hola »

Michaela.Nepejchalova píše: 30 pro 2021, 07:44

Bohdana je vulgární, nikoli prostořeká, neváhá o lidech šířit pomluvy a lži a lidi, kteří se jí znelíbili, zasypávat hejtem, kudy chodí, od fóra po Facebook, viz příslušná stížnost. Nemyslím si, že by někdo tak zaujatý měl být v KK, a kromě toho Bobo navíc neustále kritizuje pirátské principy a předpisy. Neumím si tedy představit, jak by mohla dohlížet na jejich dodržování.

Tak ted akorat nevim, jestli mluvis o sobe, Miso, nebo o me.....Zejmena, co se te vulgarity tyce. Ted mi na nejakou dobu prislo, ze ses uz konecne vybourila a vyklidnila a odpoustis si nejvetsi excesy, ale v letosni male odvolavacce z RK za poruseni DOPORUCENI uz je to zase ta stara "dobra" Míša....

Pravidla by mela platit pro vsechny stejne. Neni nikdo nad pravidly a neni nikdo mimo pravidla. Tresty by taky mely byt navrhovany objektivne a primerene a ne podle oblibenosti stran sporu.

A co nechces, aby cinili druzi tobe, necin druhym.

Autoritu nemas podle funkce ani podle toho, jak silne a jak casto kricis, ani podle toho kdo za tebou stoji, ale podle toho, CO je za tebou za praci ("po jejich ovoci poznate je").

Pro me bylo tve angazma v kk a zejmena ta era, kdys byla "ve veleni kk" jednoznacne tim prikladem "jak to opravdu nedelat" a pomyslnym "odkud":
Absence pokusu o smirci rizeni a urovnavani sporu.
Nemereni stejnym metrem (vyberka)
Prezentovani neuzavrenych kauz ze zaujate pozice na socialnich sitich.
Presumpce viny.
Navrhovane drakonicke tresty pro neoblibence nebo lidi, kterym bylo potreba se mstit a smesnych trestu nebo bagatelizace provineni pro oblibence.
Nereprezentativni reprezentace prace komise navenek.
Apriori zaujatost bez sebereflexe (stret zajmu).
Obdobi, kdy jsme meli velke stesti, ze za vami jako KK je jeste RK jako pojistka, ktera se opravdu snazi dosahnout pravdy a spravedlnosti. Bez nich by tu v te dobe diky vasi peci nezustal kamen na kameni.

Asi nikdo netouzi po tom, aby clenove KK byli kdovijak vseobecne oblibeni a s kazdym zadobre.
Ale meli by byt respektovani a respektovatelni.
A respektu k praci KK jsi zrovna ty a zejmena svym verejnym vystupovanim delala jednoznacne medvedi sluzbu!
Myslim, ze bude par let trvat, nez se tohle stigma z divokeho obdobi kk podari smyt.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohdana.Hola za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Ferjencik, Jana.Hladova

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2429
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10857 poděkování
Dostal poděkování: 4881 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Bohdana.Hola píše: 30 pro 2021, 09:43

...

Tohle je přesně příklad toho, o čem mluvím.
Zbytek si můžete prohlédnout tady. https://redmine.pirati.cz/issues/29958

Oznámení moderátora:

Další příspěvky mimo téma a/nebo meze slušnosti, byly odděleny sem: viewtopic.php?f=350&t=59636

Naposledy upravil(a) Vojtech.Pikal dne 30 pro 2021, 16:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: moderace
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 3):
Eva.Novakova, Martin.Martin, Romana.Korosi

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Adam.Rut
Člen KS Praha
Příspěvky: 396
Registrován: 29 říj 2017, 21:07
Profese: analytik v Oživení
Dal poděkování: 402 poděkování
Dostal poděkování: 680 poděkování

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Adam.Rut »

Rozhodně nepodporuji nominaci osoby, která není při výkonu svých (byť třeba dobrovolnických) úkolů absolutně schopna odstínit osobní sympatie a svou formální roli a nezachovává vůči všem stejný přístup. Naopak bych byl rád, kdyby pro příště tyto úkoly byly svěřeny někomu s větším nadhledem a citem pro férovost.
Kontrolní komise je skutečně to poslední místo, kde bych podobně se projevujícího člověka rád viděl.

Uživatelský avatar
Lukas.Hejduk
Republikový výbor
Příspěvky: 882
Registrován: 16 říj 2012, 22:37
Profese: bookmaker, IT developer
Dal poděkování: 1300 poděkování
Dostal poděkování: 3555 poděkování

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Lukas.Hejduk »

Tereza.Hubackova píše: 30 pro 2021, 03:14

Kdybychom hledali nějakého diplomata nebo uhlazovače sporů, asi bych nebyla pro

To ale přeci přesně hledáme. Úlohou KK má být dohlížet na dodržování předpisů a pokud to jen trochu jde, tak rozpory se snažit řešit smírně. Ne vždy se to podaří a KK pak občas musí ve veřejném zájmu participovat na sporu s někým. Ale primárně samozřejmě diplomata a uhlazovače sporů hledáme.

Machiavelli z Wishe <3

Republikový výbor

+420 777 2I2 272

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“