Petr Fridrich - představení

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 5

Odpovědět
Petr.Fridrich
Člen KS Praha
Příspěvky: 4
Registrován: 19 lis 2019, 00:22
Profese: konzultant rozvoje organizací, smícholog
Bydliště: Praha 5
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Petr Fridrich - představení

Příspěvek od Petr.Fridrich »

Ahoj všem, rád bych se stal členem Pirátů. Jmenuji se Petr Fridrich jsem rodilý Pražan a je mi 50 let.

Jaký byla moje cesta k Pirátům a proč se hlásím?
Postupně jsem od začátku devadesátých let volil Občanské fórum, Liberálně sociální unie, Unie svobody, Čtyřkoalice. Od roku 2002 do roku 2015 jsem volil Zelené. Voličem Pirátů jsem se stal poporvé v roce 2016 v krajských volbách. Od léta 2017 jsem se zapojil jako soc-media influencer a diskutér, později jsem se stal registrovaným příznivcem a také konzultantem a členem expertního týmu Ivana Bartoše a Martina Jiránka (koncepty strategického řízení státu) a Olgy Richterové (koncepty Longevity a Senioři na palubě/Stříbrný program. Jsem také členem skupiny Práce s lidmi u Pirátů, která se stala platformou k dnešními Pražskému personálnímu týmu. Zapojil jsem se i do fyzických kampaní. A protože jsem měl díky těmto zkušenostem možnost stranu a lidi v ní poznat, tak je logickým pokračováním stát se členem. Beru to jako další úroveň převzetí zodpovědnosti za péči o systém ve kterém žijeme. Jsem v souladu se všemi důležitými tématy Pirátů a jsem si také vědom i příležitostí ke změnám a zlepšením na kterých bych se rád podílel.

Co jsem dělal?
Profesně jsem toho dělal opravdu hodně, přičemž se dají ty oblasti shrnout do několika okruhů. Jednak jsem byl v několika pozicích, které nějak souvisí se vzděláváním, personálním a organizačním rozvojem, organizačním poradenstvím a personální prací. Druhá oblast je výzkum, analýzy a strategické poradenství, kterému se nyní věnuji nejvíce a třetí oblast jak pak umělecká aktivita a aktivita v oblasti zábavy (např. Smíchologie, Nudná konference, Hnutí Nevím, produkování filmů a řada dalších aktivit). Poslední oblast je oblast regenerativního myšlení (Wayusa). Pro další informace o tom, co jsem dělal, můžete navštívit můj Linkedin profil: https://www.linkedin.com/in/petrfridrich/ (v angličtině). Zde je také profil ke stažení v pdf: https://drive.google.com/file/d/11RG2gz ... sp=sharing

Co mě zajímá a oblasti které bych rád rozvíjel u Pirátů:

  • Strategický rámec vládnutí - vize, strategie, výkon, rozvoj
  • Národní rámec kvality života, pohody, prosperity a štěstí
  • Vhledy, výzkum, design a inovace v politice
  • Předvídavost a porozumění budoucnosti v politice
  • Politika založená na datech a důkazech
  • GovTech
  • Budoucnost, věda, technologie a inovace
  • Strategie Longevity
  • Personální práce.
  • Humor, hra a zábava v politice.

Pokud budete mít nějaké dotazy, tak je rád zodpovím.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Fridrich za příspěvky (celkem 3):
Simona.Mikusova, Karel.Bauer, Lucie.Vadkerti
Petr.Fridrich
Člen KS Praha
Příspěvky: 4
Registrován: 19 lis 2019, 00:22
Profese: konzultant rozvoje organizací, smícholog
Bydliště: Praha 5
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Petr Fridrich - představení

Příspěvek od Petr.Fridrich »

Jinak v Praze 5 na Smíchově žiji 10 let. Předtím jsem žil skoro 40 let na Praze 9 (Prosek, Vysočany) kromě doby cca 3 let kdy jsem byl v zahraničí a jednoho roku, kdy jsem žil v Nuslích.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 5“