Nominace Martina Kučery na čelo kandidátky do komunálních voleb 2022

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, PMS Tábor

Odpovědět

Souhlasím s nominací

Ano

5
100%

Ne

0
Žádná hlasování

Zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 5 - Celkem hlasů: 5

Uživatelský avatar
Martin.Mareda
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 239
Registrován: 26 úno 2016, 13:47
Profese: místostarosta,adiktolog
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování

Nominace Martina Kučery na čelo kandidátky do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Martin.Mareda »

Na základě souhlasu nominuji Martina Kučeru na čelo kandidátky a to na čtvrté místo a dál.
Martin je týmový hráč , aktivní sportovec, naše dobrá duše přes vše co se týká sportu. Ani kultura jako pro aktivního muzikanta pro něj není problémem. Je členem sportovní komise a dozorčí rady TZMT.

Marthas.Kucera
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 22
Registrován: 26 úno 2016, 21:08
Profese: živnostník
Dal poděkování: 43 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování

Re: Nominace Martina Kučery na čelo kandidátky do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Marthas.Kucera »

Ahoj,
děkuji Martinovi za nominaci, samozřejmě s ní souhlasím a rád podpořím naší kandidátku svou účastí na ní. Napíšu vět o mně, jelikož mě nemusíte všichni znát. Je mi 48 let rozvedený a mám jednu dceru. Mnoho let pracuji jako mechanik CNC. Vystudoval jsem elektrotechniku strojů a zařízení na Železniční průmyslovce v Plzni a na Strojní průmyslovce v Táboře obor Provozní technika.
Do řad Pirátů jsem vstoupil počátkem roku 2017, registrovaným příznivcem od února 2016. Byl jsem již na kandidátce minulých komunálních voleb. Jsem I.místopředseda MS Tábor a jsem členem Sportovní komise a členem Dozorčí rady Tělovýchovných zařízení Města Tábora. Z toho je jasné, že mým ústředním tématem je sport a jeho financování. Již od ranného dětství jsem se věnoval vrcholově sportu (vodní pólo). Jsem předsedou kontrolní komise TJ Tábor (plavecké sporty), šéftrenérem oddílu vodního póla TJ Tábor a jsem předsedou kulturního spolu RATATA. Dalším mým velkým koníčkem je hudba, které se věnuji jako baskytarista a kapelník ve skupině Meresiew.
Proč mě zvolit: spolupracující, týmový hráč. Dokážu lidi spojovat, uklidňovat konflikty, jsem diplomat. Prošel jsem si několika volbami a vždy jsem byl aktivní roznosem novin, letáků a kontaktní kampani, podílel jsem se na organizaci CF 2019
Proč mě nevolit: nesnáším tabulky a jejich kumulace, sázím na praktičnost a improvizaci.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Marthas.Kucera za příspěvek:
Lucie.Orbok
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Tábor“