Rozloučení v rámci přestupu mezi kraji

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rozloučení v rámci přestupu mezi kraji

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Ahoj Pirátky a Piráti,
vzhledem k tomu, že jsem byl v tomto volebním období zvolen za Ústecký kraj, kam jsem přesunul i svou poslaneckou kancelář, přijde mi správné pokračovat v tomto volebním období ve struktuře a s větším sepětím právě s našimi lidmi, ale i občany v tomto kraji.

Zároveň jsem slíbil dát strukturálně postiženým regionům naší země, mezi něž Ústecký kraj patří, patřičnou pozornost a věřím, že i moje větší angažmá v tomto kraji spojené s mým přesunem bude nejen takto vnímáno, ale bude mít i viditelné delivery.

Z tohoto důvodu jsem dnes požádal o umožnění toho přestupu v KS Ústecký kraj: https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?p=786515#p786515

Díky za pochopení a poděkování středočeskému týmu za roky hostování.

Ivan

předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1734
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1818 poděkování
Dostal poděkování: 2739 poděkování

Re: Rozloučení v rámci přestupu mezi kraji

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Díky Ivane a držte se!

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“