KF PaK 14/2021 [podnět] Krajská nominace Dana Leštiny do RP Pirátů

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Odpovědět

Zařazení Dana Leštiny do hlasování o krajské nominaci Pardubickým krajem do volby RP

pro

1
17%

proti

5
83%

zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 6 - Celkem hlasů: 6

Uživatelský avatar
Dominik.Becka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 618
Registrován: 19 bře 2018, 17:04
Dal poděkování: 530 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

KF PaK 14/2021 [podnět] Krajská nominace Dana Leštiny do RP Pirátů

Příspěvek od Dominik.Becka »

Vážené Pirátky, vážení Piráti,
postupně podoplňuji další podněty se sběry podpory pro krajské nominace do volby RP, nikoliv již všechny, ale začínám si vybírat.

@Dan.Lestina je zastupitel Jihočeského kraje a člen republikového výboru. Věnuje se hlavně životnímu prostředí a zemědělství a je neuvěřitelně aktivní a konstruktivní ve vnitrostranických záležitostech, veškerá osobní i elektronická setkání s ním byla velmi příjemná a prospěšná. Zároveň neúnavně a dlouhodobě předkládá oponentní pohled na směřování Pirátů. Může vás zajímat jeho profil na webu strany a celostátní nominace.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominik.Becka za příspěvek:
Michaela.Nepejchalova

zastupitel Pardubic a Pardubic I. předseda Pirátů Pardubicko. pardubecka.cz.

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3687 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: KF PaK 14/2021 [podnět] Krajská nominace Dana Leštiny do RP Pirátů

Příspěvek od Dan.Lestina »

Díky Dominiku, mně se do toho fakt nechce...

Dan.Lestina píše: 06 pro 2021, 14:50

(...) nemám na to kapacity, spíš se snažím přehazovat co nejvíce z toho, co dělám v RV, na jiné lidi (bohužel se potýkáme s malým zapojením většiny členů RV). Mám novou práci a furt nemám svůj starý doktorát, nenene...
I jsem myslím někde říkal, že teď určitě ne. A ani si nemyslím, že bych byl pro RP extra vhodný typ člověka, tam budu kandidovat jedině někdy v nejvyšší nouzi.

Navíc říkat kudy "ne" je dost nevděčná role, kterou jsem si sice úplně nevybral, to tak nějak vyplynulo z úrovně spolupráce RV-RP, ale je to role, která mě asi dost diskvalifikovala z všeobecné popularity, tak tohle asi není hra, kterou bych chtěl teď hrát.
(Neříkám tedy jen "ne", dlouhodobě spolupracujeme s předsednictvem třeba na reformě odborně-politické sekce, jsem autorem prvního návrhu na rozšíření financování resortních týmů na současnou úroveň, snažím se starat o "svůj" KET, dost aktivně pomáhám ve dvou resortních týmech, z většiny jsem sepsal jeden bod sněmovního programu atd. atd.)

Ze současných nominantů bych rád podpořil Davida Witosze, Markétu Gregovou, Martina Kučeru, Janču Koláříkovou, Adélu Šípovou, Janku Michailidu, Blanku Charvátovou a Lukáše Blažeje. Rozhodně se s různými z nich shodnu v různé míře, ale mám u všech zkušenost s lidským, ale důrazným jednáním, kritickým myšlením a držením slova a myšlenky.

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Dominik.Becka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 618
Registrován: 19 bře 2018, 17:04
Dal poděkování: 530 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

Re: KF PaK 14/2021 [podnět] Krajská nominace Dana Leštiny do RP Pirátů

Příspěvek od Dominik.Becka »

Děkuju za vyjádření Dane, plně chápu, návrh stahuju. Příležitostně to tu někdo zamkněte.

zastupitel Pardubic a Pardubic I. předseda Pirátů Pardubicko. pardubecka.cz.

Uživatelský avatar
David.Marhold
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 517
Registrován: 04 zář 2018, 19:04
Profese: student práv, historik
Bydliště: Brno (Svitavy)
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 546 poděkování

Re: KF PaK 14/2021 [podnět] Krajská nominace Dana Leštiny do RP Pirátů

Příspěvek od David.Marhold »

Prosím @Jan.Hrubes o uzamčení vlákna. Děkuji.

David Marhold
tajemník KS PaK

email: david.marhold@pirati.cz
tel.: +420 778 439 560

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“