MF Karlovy Vary 07/2021 Volba kandidátů do zastupitelstva - 4. - 7. místo - ROZPRAVA

Moderátoři: PKS Karlovarský kraj, KoKS Karlovarský kraj, PMS Karlovy Vary

Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1522 poděkování
Dostal poděkování: 305 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MF Karlovy Vary 07/2021 Volba kandidátů do zastupitelstva - 4. - 7. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Daniela.Bila »

Vážené Pirátky, Piráti, příznivkyně a příznivci,

zahajuji rozpravu o volbě 2. části čela kandidátky (4. - 7. místo) v Karlových Varech pro volby do zastupitelstev obcí v roce 2022. Druhou část čela kandidátky budeme volit pro větší počet míst než bylo původně plánováno. Tedy místo 5. - 7. místa budeme volit 4. - 7. místo kandidátky. Je to proto, že v 1. kole hlasování jsme zvolili pouze 2 místa, tedy 2. a 3. místo kandidátky.

Kdo dle Volebního řádu může kandidovat za Českou pirátskou stranu:

§ 10 Podmínky kandidatury
(1) V primárních volbách smí kandidovat pouze člen nebo registrovaný příznivec České pirátské strany, který vystavil ve vyhrazené části webu strany svou prezentaci s fotografií, životopisem, případně osobními prioritami ve stanoveném formátu; prezentaci kandidáta může s jeho souhlasem vystavit i jiný člen nebo registrovaný příznivec.

(2) Ve volbách za Českou pirátskou stranu smí kandidovat pouze její člen nebo registrovaný příznivec, který ke dni podání kandidátní listiny
a) podepsal čestné prohlášení, které obsahuje náležitosti podle volebního zákona a souhlas kandidáta s demokratickým minimem, kodexem pro danou veřejnou funkci, pokud byl schválen a programem pro dané volby,
b) vystavil ve vyhrazené části webu strany svou prezentaci s fotografií, životopisem, případně osobními prioritami ve stanoveném formátu; prezentaci kandidáta může s jeho souhlasem vystavit i jiný člen nebo registrovaný příznivec,
c) nekandiduje souběžně do více funkcí, jejichž neslučitelnost stanoví zákon nebo program strany.


Prosím všechny, aby si zkontrolovali, zda podmínky splňují, případně, aby co nejdříve sjednali nápravu.



Kandidatura probíhá přihlášením, jde-li o člena místního sdružení Karlovy Vary, jinak nominací skupinou členů (skupina členů je 2, uznávají se i palce). Takže pokud nějakého příznivce navrhne člen MS Karlovy Vary, stačí jeden palec pod příspěvkem a jeho nominace je potvrzena. Z minulé rozpravy vyplývá, že přihlášení kandidátů, kteří z volby vypadli a současně jejich nominační řeči se přesouvají do této rozpravy. Tito kandidáti tedy zde musí vyjádřit, zda se chtějí do této volby zařadit a nominační řeči sem odkázat nebo zkopírovat. Rozprava 2. - 4. místo ZDE

Kandidáty pro 4. - 7. místo lze navrhovat do 16.12.2021 15:00.

(Lze návrhem postupu prodloužit.)


Kandidáti na čelních místech musí mít aktuální prezentaci na webu (lze doplnit v termínu rozpravy, pomůžeme s administrací) a ve své kandidátské řeči by měli uvést, jak chtějí funkci vykonávat, jaké pro ni mají předpoklady a na jaké místo kandidátky se cítí :).

EDIT: Ihned po ukončení rozpravy proběhne dne 16.12.2021 grilování kandidátů na 4. - 7. místo. Grilování bude součástí schůze místního sdružení Karlovy Vary, v e-PICu (přesný čas jednání ještě upřesníme). Budeme se ptát na to čemu se chtějí kandidáti věnovat, jak budou aktivní, který programový bod si vezmou v roli garanta skupiny pro jeho řešení.



Toto vlákno slouží k přihlašování a vedení rozpravy. Každý člen má právo si určit, od jakého místa chce být zařazen do hlasování v primárních volbách.
Neúspěšní kandidáti budou automaticky zařazeni do volby následujících míst na kandidátní listině (tedy od 8. místa), pokud v oznámení kandidatury neuvedou jinak.


Navržené kandidátky/navržení kandidáti:

Kandidát/ka - nominace, přijetí/odmítnutí, kandidátská řeč, prezentace na webu strany

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1522 poděkování
Dostal poděkování: 305 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karlovy Vary 07/2021 Volba kandidátů do zastupitelstva - 4. - 7. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Daniela.Bila »

Doručuji svou původní nominaci.


Tímto prosím @Barbora.Hradecna o převzetí moderování toho fóra.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvky (celkem 4):
Barbora.Hradecna, Lukas.Vojtech.Vodenka, Jindrich.Cermak, Karel.Specian

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Jana.Jandova
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 41
Registrován: 18 kvě 2018, 10:47
Profese: předseda
Dostal poděkování: 64 poděkování

Re: MF Karlovy Vary 07/2021 Volba kandidátů do zastupitelstva - 4. - 7. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Jana.Jandova »

Vážení Piráti,
protože mám velký zájem a touhu pracovat pro naše město Karlovy Vary a jeho občany, dovolím se přihlásit na kandidátku na 3.- 5. místo.

Obec je společenství lidí spjatých místem. Toto společenství má určité potřeby a zájmy. Mám ty nejlepší úmysly přispět k podmínkám, které budou potřeby a zájmy mých spoluobčanů uspokojovat. Vím, že mě budou čekat setkávání s různými zájmovými skupinami. Také ovšem s lidmi, jejichž situace se neobejde bez pomoci společenství v němž žijí, tedy města.
Mohu říct, že jsem celý život pracovala s lidmi. Ať už jako manažer v několika firmách nebo vzdělávací lektor a neposlední řadě také prací se seniory a tělesně a fyzicky postiženými lidmi. Velmi ráda bych se proto zabývala sociální politikou, která se orientuje na člověka, směřuje k jeho rozvoji a kultivace jeho životních podmínek, jeho osobnosti, dispozic a kvality života.
Ráda bych se věnovala sociální oblasti, kterou zahrnuje Zákon o sociálních službách. Je to velmi široká agenda – sociální služby, sociální bydlení, správní řízení zvláštní příjemce důchodu, veřejné opatrovnictví, pečovatelské služby a další. Je toho mnoho, co je nutné v rámci sociální politiky dělat.
Hlavním poslání je chránit práva a oprávněné zájmy lidí, kteří jsou oslabeni v jejich prosazování z různých příčin. A tomu bych se chtěla plně věnovat, předat svoje osobní zkušenosti a znalosti.
Samozřejmě, že mimo sociální oblast se zapojím do jiných problémů města, které občany tíží. Určitě bych se ráda podílela na tvorbě programu. Mám připravené již některé návrhy, které by podle mého názoru měly být prioritou.
Chci ve svém rozhodování mít na mysli především zájem města. Nechci být apatickým členem zastupitelstva, naopak chci být aktivní ve svých názorech a prosazovat je ve prospěch občanů Karlových Varů. Mám vůli, chuť i odvahu pracovat pro město, jako veřejný činitel, znám svá práva i povinnosti. Samozřejmě vím, že nelze uspokojit všechny, ale budu se snažit naslouchat a v rámci možností pomoc. Jsem loajální, svědomitá a spolehlivá, a proto je pro mě důležitá čestnost a integrita, a chci dělat věci správně. Věřím v týmovou práci.
Předem děkuji za důvěru
Jana Jandová

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Jandova za příspěvky (celkem 2):
Daniela.Bila, Jindrich.Cermak
Uživatelský avatar
Lukas.Vojtech.Vodenka
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 13
Registrován: 03 říj 2020, 18:32
Profese: Sociální pracovník
Bydliště: Karlovy Vary, Stará Role
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karlovy Vary 07/2021 Volba kandidátů do zastupitelstva - 4. - 7. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Lukas.Vojtech.Vodenka »

Vážené pirátky, vážení piráti.

Doručuji svou původní nominaci.



Děkuji předem za Vaši podporu. :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Vojtech.Vodenka za příspěvky (celkem 3):
Daniela.Bila, Jindrich.Cermak, Karel.Specian

Bc. Lukáš Vojtěch Vodenka, DiS.
člen MS Karlovy Vary

email: lukas.vojtech.vodenka@pirati.cz
tel: +420 735 170 410

Můj Pirátský profil
If you can't love yourself, how in the hell you gonna love somebody else? by RuPaul

Uživatelský avatar
Jindrich.Cermak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 254
Registrován: 22 kvě 2015, 13:53
Profese: politický analytik, zastupitel
Dal poděkování: 176 poděkování
Dostal poděkování: 350 poděkování

Re: MF Karlovy Vary 07/2021 Volba kandidátů do zastupitelstva - 4. - 7. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Jindrich.Cermak »

Na základě předchozího kola nominuji:

@karel.specian , @Antonin.Simkanin, Martin Hovorka @matesh .

A přidávám:

@Pavel.Susanin a Olgu Bischofovou.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Cermak za příspěvky (celkem 5):
Daniela.Bila, Karel.Specian, Pavel.Susanin, Olga.Bischofova, Lukas.Vojtech.Vodenka

Jindřich Čermák

radní pro školství a sport Karlovarského kraje
zastupitel města Karlovy Vary
předseda MS Karlovy Vary

Uživatelský avatar
Karel.Specian
Místní předsednictvo
Příspěvky: 36
Registrován: 22 bře 2020, 10:42
Profese: Student
Dal poděkování: 47 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karlovy Vary 07/2021 Volba kandidátů do zastupitelstva - 4. - 7. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Karel.Specian »

Zdravím všechny, přikládám svoji kandidátskou řeč :)
Kája

Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Specian za příspěvky (celkem 2):
Daniela.Bila, Lukas.Vojtech.Vodenka

Karel Špecián
Krajský mediální manažer Pirátů Karlovarského kraje

Uživatelský avatar
Pavel.Susanin
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 7
Registrován: 28 úno 2018, 13:30
Profese: Projektant
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 19 poděkování

Re: MF Karlovy Vary 07/2021 Volba kandidátů do zastupitelstva - 4. - 7. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Pavel.Susanin »

Ahoj Piráti.
Po důkladné úvaze jsem se rozhodl zastupitelský mandát neobhajovat. Pirátskou kandidátku bych chtěl podporovat z mimočelní pozice.

Díky.
P.

Pavel Sušanin
Olga.Bischofova
Příznivec Pirátů – Karlovarský kraj
Příspěvky: 1
Registrován: 15 bře 2018, 21:32
Profese: Vedouci provozu
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: MF Karlovy Vary 07/2021 Volba kandidátů do zastupitelstva - 4. - 7. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Olga.Bischofova »

Milí pirátští a propirátští přátelé, děkuji za důvěru. Po dlouhém váhání, přemýšlení, bilancování a pročítání řečí ostatních kandidátů jsem usoudila, že pro 4.-7. místo jsou vhodnější kandidáti. Nemohu nabídnout ani vzdělání, ani zkušenosti ze samosprávy. Jen zápal pro věc a srdce, co bije pro naše krásné město, pro Karlovy Vary. Vy, kdo mě znáte jako Litinovou lady, víte, že umím "nasadit život k dosažení vítězství". A kdo mě znáte jako Holku z Moskevské, víte, že ráda pomůžu v dobré věci. A to se mi zdá být na zastupitelský post dost málo. A proto buďme soudní. Při kampani budu nápomocná, jak jen mi čas dovolí. Kontakt s lidmi vyhledávám na každém kroku. Budu dál pěšákem a vám ostatním držím palce. Howgh.
EDIT : pokud byste přece jen usoudili, že si mě v zastupku dokážete aspoň představit (v případě úspěchu strany ve volbách), a dáte mi hlasy, bránit se nebudu a půjdu do toho se vším všudy.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Bischofova za příspěvky (celkem 4):
Daniela.Bila, Jindrich.Cermak, Lukas.Vojtech.Vodenka, Barbora.Hradecna
Antonin.Simkanin
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 6
Registrován: 28 lis 2018, 09:13
Profese: Programátor, grafik, student
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: MF Karlovy Vary 07/2021 Volba kandidátů do zastupitelstva - 4. - 7. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Antonin.Simkanin »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Simkanin za příspěvky (celkem 3):
Daniela.Bila, Jindrich.Cermak, Olga.Bischofova
Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1522 poděkování
Dostal poděkování: 305 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karlovy Vary 07/2021 Volba kandidátů do zastupitelstva - 4. - 7. místo - ROZPRAVA

Příspěvek od Daniela.Bila »

Pro jistotu doručuji ještě nominaci Martina Hovorky.
Grilováním minule prošel.

viewtopic.php?p=783938#p783938

Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Bila za příspěvky (celkem 2):
Jindrich.Cermak, Olga.Bischofova

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Karlovy Vary“