Volba lídra/lídryně kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Krajsti predsedajici, PMS Benešov

Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 519
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Volba lídra/lídryně kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Na základě usnesení PMS ZDE zahajuji rozpravu k volbě lídra/lídryně kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově. Kandidáty či případné nominující prosím, aby nominace doručili sem do vlákna rozpravy. Momentálně je pro zařazení do volby třeba získat podporu 3 členů vyjádřenou poděkováním za nominační příspěvek udělením palce. Kandidáty a kandidátky prosím, aby ve svém příspěvku doručili kandidátskou řeč a dále odpovídali na položené otázky.
Doba pro navrhování kandidátů a kandidátek potrvá do neděle 12. 12. 2021 23:59. První kolo hlasování bude spuštěno 19. 12. 2021 a potrvá 72 hodin.
Grilování proběhne pouze on-line formou podávání dotazů na fóru.
Případné návrhy na změnu postupu (odložení volby, prodloužení termínů a podobně) prosím doručujte taktéž do vlákna rozpravy.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Kubaljak za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Damian.Chalus, David.Rejha
Uživatelský avatar
Daniel.Netusil
Místní předsednictvo
Příspěvky: 68
Registrován: 27 úno 2018, 10:47
Profese: Radní města, krajský zastupitel
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 169 poděkování

Re: Volba lídra/lídryně kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od Daniel.Netusil »

Vážení členové Benešovského fóra,
tímto se hlásím na lídra kandidátní listiny do komunálních voleb v Benešově.
Benešov je mé rodné město. Město, kde jsem prožil celé své dětství, dospívání i dosavadní život a velmi mi záleží na jeho podobě, fungování a spokojenosti jeho obyvatel. Vystudoval jsem magisterské studium ČVUT v oboru Řízení regionálních projektů. Pracovně se věnuji projektovému řízení na Národním památkovém ústavu, kde se snažím o revitalizaci našeho kulturního dědictví. Pro zajímavost přikládám dva vybrané projekty, jejichž realizace jsou již úspěšně dokončeny.

Pernštejn – vrchnostenská okrasná zahrada: https://www.npu.cz/cs/ups-kromeriz/pro- ... verejnosti
Slatiňany – šlechtická škola v přírodě: https://www.npu.cz/cs/pro-media/61244-n ... ionu-korun

Pro více informací o mně: https://stredocesky.pirati.cz/lide/daniel-netusil/

V roce 2018 jsem vedl kandidátku do komunálních voleb, kde jsme získali 7,45%, což byl nejlepší výsledek Pirátů v obcích ve Středočeském kraji, kde se sestavovala kandidátka samostatně (s podporou Zelených). Považuji to za úspěch všech, kteří se na kampani podíleli. Do zastupitelstva města jsme se nakonec dostali společně s Radkem Klemperou, který se dostal ze čtvrtého místa kandidátky. Po povolebním vyjednávání jsme vstoupili do koaliční spolupráce se stranami Volba pro Benešov, ODS a STAN a stal se ze mě neuvolněný radní města. Naši příznivci a členové obsadili všechny komise a výbory obce, kde odvádí velmi dobrou práci a patří jim můj velký dík. Moji práci komunálního politika můžete sledovat jak na schůzích místního, či krajského sdružení, tak na sociálních sítích viz. námi vytvářená videa ze zastupitelstva: https://www.facebook.com/piratibenesov/ ... e_internal. Práci komunálního politika se snažím dělat, jak nejlépe umím a beru ji vždy svědomitě. Mnoho věcí se již podařilo zrealizovat, ale samozřejmě spousta práce nás ještě čeká. Vize týkající se větší soběstačnosti města a to ve všech oblastech, které jsou momentálně uspokojovány mimo hranice města, zejména v Praze (kultura, volný čas, profesní uplatnění, podnikání, vzdělávání a jiné) ve mně stále přetrvává. V práci lídra bych chtěl navázat na získané zkušenosti z minulých kampaní, zejména z té komunální a také z komunální a krajské politiky. Věřím, že práce našeho sdružení týkající se aktivit i mimo politiku, hlavně v centru KoZa, nám pomůže k dobrému výsledku. Pokud mě zvolíte lídrem, udělám pro to vše, co bude v mých silách.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Netusil za příspěvky (celkem 8):
David.Rejha, Jan.Licka, Milan.Krch, Jan.Houdek, Vaclav.Kubaljak, Jiri.Snizek, petrchalus, Lukas.Kohout
Uživatelský avatar
David.Rejha
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 80
Registrován: 08 lis 2017, 16:18
Profese: student VŠCHT, laboratorní pracovník
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 76 poděkování

Re: Volba lídra/lídryně kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od David.Rejha »

Nominuji @Ondrej.Hrdy
Je to zkušený kmet, učitel, bývalý předseda buňky a hodnej kluk.

Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Rejha za příspěvek:
Jiri.Snizek
Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 519
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Volba lídra/lídryně kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Přijímá @Ondrej.Hrdy nominaci?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Kubaljak za příspěvek:
Jiri.Snizek
Uživatelský avatar
petrchalus
Krajský zastupitel
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 23:06
Profese: konzultant ve vzdělávání
Bydliště: Praha 11 a Vidlákova Lhota, Benešov, Středočeský kraj
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 249 poděkování

Re: Volba lídra/lídryně kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od petrchalus »

Zdravím, zvažoval jsem nominaci, nicméně koukám, že jsem nestihl to promyslet včas, a už je o den později, takže přeju hodně štěstí Danovi a počkám si na další místa kandidátky. Petr

Tito uživatelé poděkovali autorovi petrchalus za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Kubaljak, Daniel.Netusil
Uživatelský avatar
petrchalus
Krajský zastupitel
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 23:06
Profese: konzultant ve vzdělávání
Bydliště: Praha 11 a Vidlákova Lhota, Benešov, Středočeský kraj
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 249 poděkování

Re: Volba lídra/lídryně kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od petrchalus »

@Daniel.Netusil Dane, mám dotaz, jaké zkušenosti z tvého působení v radě města můžeš využít do přípravy volebního programu a v kampani? Díky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi petrchalus za příspěvek:
Daniel.Netusil
Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 519
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Volba lídra/lídryně kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Ahoj, taky dotaz na Dana, cítíš se v případě našeho vítězství připraven na starostovské křeslo?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Kubaljak za příspěvek:
Daniel.Netusil
Uživatelský avatar
Jan.Licka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 378
Registrován: 28 dub 2017, 14:15
Profese: Manufacturing Engineer
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 1006 poděkování
Dostal poděkování: 840 poděkování

Re: Volba lídra/lídryně kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od Jan.Licka »

Třetí dotaz na @Daniel.Netusil: vzhledem k širokému spektru tvých aktivit - jestliže by ses stal uvolněným radním, jak to budeš kombinovat se svými dalšími závazky?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Licka za příspěvek:
Daniel.Netusil

Dávat druhým vyrůst
:idea: infrastruktura / automatizace / logistika

Uživatelský avatar
Ondrej.Hrdy
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 26
Registrován: 02 úno 2016, 20:37
Profese: učitel matematiky
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba lídra/lídryně kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od Ondrej.Hrdy »

Děkuji @David.Rejha za nominaci, musím jí ale bohužel odmítnout. Byť chápu, že už je pozdě i na odmítnutí, dovolím si napsat krátké vyjádření.

V prvé řadě mě mrzí, že se nenašlo kandidátů víc, na druhou stranu jsem ale přesvědčen, že bychom tak či tak nenašli nikoho vhodnějšího než-li Dana, takže to zas taková lítost není. Já jsem kandidaturu nezvažoval do té doby, než bylo moje jméno v tomto vlákně zmíněno. Proto doba mého rozhodnutí trvala poněkud déle. Každopádně jsem dospěl k názoru, že práce radního a zastupitele skutečně není nic pro mě. Baví mě starat se o naše komunitní centrum a pořádat v něm společně s dalšími z vás akce pro veřejnost, tam ale moje záliby v tomto realmu končí.

Vyjádřím se ale ještě ke komentáři @Jana.Skopalikova, který bohužel nenajdete zde. Z nějakého důvodu totiž nechápu její rozhořčení nad mou potenciální kandidaturou a žádám o vysvětlení. Jsem zvyklý údery vracet, takže jenom připomenu minulost a zmíním fakta. Jana kandidovala na lídra v posledních volbách do zastupitelstva města Benešov i přes absolutně nulovou znalost tohoto města a jakýmikoli kompetencemi pro úspěšné vedení kandidátky, což pak bylo číselně vyjádřeno i preferenčními hlasy. Přesto ji nikdo nebral jako zbytečného kandidáta a rozhodně tě Jano nikdo neshazoval. Naopak. Díky tomuto MS jsi se dostala na pozici radní a tvůj nabubřelý komentář si tedy vyprošuju. V případě, že bych ho třeba jen špatně pochopil, mě prosím oprav, ale vyvaruj se ve své reakci lžím a pomluvám. Jinak si tvůj komentář beru osobně, velmi mě ranil a doufám, že si časem uvědomíš, co jsi provedla. Děkuji.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Hrdy za příspěvek:
David.Rejha
Uživatelský avatar
David.Rejha
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 80
Registrován: 08 lis 2017, 16:18
Profese: student VŠCHT, laboratorní pracovník
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 76 poděkování

Re: Volba lídra/lídryně kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od David.Rejha »

petrchalus píše: 13 pro 2021, 22:41

Zdravím, zvažoval jsem nominaci, nicméně koukám, že jsem nestihl to promyslet včas, a už je o den později, takže přeju hodně štěstí Danovi a počkám si na další místa kandidátky. Petr

Jdi do toho, nikdy není pozdě.

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Benešov“