Nominace Miloše Vlacha na lídra kandidátky Prahy 6 pro komunální volby 2022

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, Pražští předsedající, PMS Praha 6

Podporuji nominaci Miloše Vlacha na lídra kandidátky pro komunálni volby 2022

Pro

13
62%

Zdržuji se

8
38%
 
Celkem hlasujících: 21 - Celkem hlasů: 21

Uživatelský avatar
Eva.Ticha
Republikový výbor
Příspěvky: 303
Registrován: 06 dub 2018, 21:14
Profese: ekonomka
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 503 poděkování

Re: Nominace Miloše Vlacha na lídra kandidátky Prahy 6 pro komunální volby 2022

Příspěvek od Eva.Ticha »

Milos.Vlach píše: 22 lis 2021, 20:32

Lídra a později celkou kanidátku vybíráme společně, každý z nás. Zhodnoťe důkladně možnosti a schopnosti, které nabízím já i ostatní kandidáti a vyberte toho nejlepšího. Svou nomnaci poskytuji jako nabídku a určivou laťku. Přistupuji k ní naprosto pragmaticky, pokud se nakonec lídrem nestanu, nebude mne to trápit, protože vybereme někoho lepšího.

Ahoj Miloši,

děkuji za Tvou nominaci. Vážím si Tě jako schopného a pracovitého člověka, přátelského pirátského kolegu, odpovědného spolumajitele firmy a příkladného tatínka Klaudie, které se věnuješ s láskou a trpělivostí. Pravdou je, že Ti v poslední době zbývá málo času na politiku v zastupitelstvu a řízení předsednictva. Chápu a respektuji Tvé priority. Asi bych nejednala jinak.

Lídr se musí obrnit trpělivostí a mít spoustu času pro kampaň. Ve výsledku komunálek se odrazí nejen jeho strategické a komunikační schopnosti, ale i tah na branku a společná práce s dobrovolnickým týmem pirátských srdcařů na Šestce. Předpokládám, že to bude nejméně půl roku permanentní komunikační kampaně vč. kontaktní.

Ráda Tě podpořím na vyšších místech na kandidátce,
E.T. :-)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Ticha za příspěvky (celkem 3):
Tereza.Hubackova, Petr.Syrovy, Milos.Vlach

Ing. Eva Tichá
Republikový výbor
místopředsedkyně ZK Pirátů Praha 6
RT finance, pracovní skupina Důchody Piráti,
KET územní rozvoj, KET životní prostředí

"Jediný člověk, kterým jste určen se stát, je člověk, kterým se rozhodnete být.“
Ralph Waldo Emerson

Uživatelský avatar
Ondrej.Chrast
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 620
Registrován: 04 led 2018, 17:38
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 6, Bubeneč
Dal poděkování: 1160 poděkování
Dostal poděkování: 1539 poděkování

Re: Nominace Miloše Vlacha na lídra kandidátky Prahy 6 pro komunální volby 2022

Příspěvek od Ondrej.Chrast »

K volbám čela kandidátky - Miloše mám hrozně rád jako člověka, někdy mě štve svým direktivním řízením, kdy si plete lídra se šéfem, ředitele s partnerem, ale mám ho moc rád, má nezpochybnitelnou odbornost, pro Zastupitelský klub a pro letošní kandidátku je pro mě nezbytnou volbou, má respekt našich soupeřů i můj.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Chrast za příspěvek:
Milos.Vlach

Předseda Krajského sdružení Praha. Zastupitel Prahy 6.
Vedoucí Resortního týmu kultura Pirátské strany.
Politický náměstek ministra kultury (01/2022 - ?).
Blog; Pirátský profil; CV
Nevíte co pod stromeček, podpořte záchranu ukrajinského kulturního dědictví www.zapojmeukrajinu.cz

Uživatelský avatar
Milos.Vlach
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 220
Registrován: 05 čer 2014, 20:14
Profese: UX Engineer, Designer, Zemědělec, DJ/VJ
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 283 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Miloše Vlacha na lídra kandidátky Prahy 6 pro komunální volby 2022

Příspěvek od Milos.Vlach »

Doháním restík a odpovím @Gabriela.Lnenickova >

V jakých oblastech máte kompetence a zkušenosti?

Digitalizace, veřejné zakázky, správa majetku, komunikace s veřejností.

Jakým oblastem/tématům se chcete věnovat v případě zvolení do zastupitelstva Prahy 6?

  • Chci aby Radnice Prahy 6 byla leaderem v oblasti městského e-governmetu, otevřenosti a vstřícnosti k obyvatelům.

  • Chci aby Praha 6 byla chytrým městem - město není chytré protože si nakoupí kopu technologií, ale tím že svá rozhodnutí činní na základě dat nikoliv politické objednávky a technologie jí v tom mají pomáhat.

  • Chci aby Praha 6 byla městem třetího tisíciletí - městem kde živé vládne neživému, městem tvořeným pro lidi a zeleň namísto aut a betonu. Stojíme na zlomu udržitelnosti a transformace osobní dopravy je nevyhnutelná, město musí transformaci aktivně vést, budovat infrastrukturu a vzdělávat. Ne hrát mrtvého brouka a brečet že s tím nic nezmůže.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Milos.Vlach za příspěvek:
Gabriela.Lnenickova
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 6“