PRIMÁRKY 2022 - PŘIHLÁŠENÍ A KANDIDÁTSKÁ ŘEČ - LÍDR/LÍDRYNĚ (1. místo)

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, Pražští předsedající

Zamčeno
Uživatelský avatar
David.Bodecek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 545
Registrován: 07 úno 2018, 20:42
Profese: Pedagog a metodik
Bydliště: Praha 1
Dal poděkování: 371 poděkování
Dostal poděkování: 369 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PRIMÁRKY 2022 - PŘIHLÁŠENÍ A KANDIDÁTSKÁ ŘEČ - LÍDR/LÍDRYNĚ (1. místo)

Příspěvek od David.Bodecek »

Linda.Neubergova píše: 01 pro 2021, 09:48

Ahoj, vkládám sem zbylé otázky z včerejšího grilování lídrů. Prosím o odpovědi:


Lindo, děkuji za tvé zprostředkování dotazů. Stejně jako Ivka, i já všem zúčastněným děkuji za včerejší kultivovanou diskuzi. Zde moje reakce na 6 položených dotazů.

1) Jak se stavíte k problematice filmařských záborů v centru. Podporujete tyto aktivity? Jsou podle vás adekvátně finančně ohodnoceny ve prospěch obyvatel P1

Líbí se mi, když si filmaři pro své scény vybírají místa z centra našeho hlavního města. Při sledování filmů jsem pyšný na záběry, ve kterých jsou vyobrazeny lokality, které jsou mojí domovinou. Ze strany filmařů se mi nelíbí, a na tom je potřeba pracovat, občasné zneužití benevolence MČ P1 při zajištění prostor (zejména části pozemků) pro jejich techniku a parking. Cenová politika záborů pro filmaře je zastaralá a je nutné ji upgradovat. V nedávné době jsem srovnával poplatky pro filmaře s poplatky pro svatebčany. V tomto je značný nepoměr v neprospěch svatebčanů. Je potřeba zlepšit komunikaci filmové produkce směrem k místním občanům, aby je pravidelně a hlavně s dostatečným předstihem informovala o své plánované akci - např. přes vedení SVJ, přes distribuci letáků do poštovních schránek, apod. Příkladem dobré praxe je informovanost v rámci jednoho z tradičních maratonů, který se každoročně koná v centru našeho hlavního města. Povinností pro filmaře by mělo být, aby pro místní veřejnost zajistili adekvátní náhradní parkovací prostor - např. na placených místech v obchodních domech či na placených venkovních parkovištích. Problémy jsou nejen s omezením prostoru pro parkování rezidentů, ale např. i znepříjemnění nočního komfortu, který je narušován přípravnými pracemi pro natáčení, která začínají v časných ranních hodinách. Příkladem je nedávné natáčení formule F1 na Karlově mostě. Místní ke mně směřovali stížnost, že filmaři krátce po půlnoci rozsvítili reflektory, které byly namířeny do oken jejich objektů. Ne zcela správné je podle mne skutečnost, že všechny poplatky z filmování jsou posílány pouze do bezpečnostního fondu MČ P1. Část by měla směřovat na kulturu a další část do zkvalitnění veřejného prostoru těm, kteří filmováním byli omezeni.

2) Zásadní schopnost politika je schopnost komunikovat s občany, jak je budete informovat? Jakým médiem, jak často? Jak překonáte v této schopnosti Davida Bodečka

U položené otázky se odprošťuji od uvedeného mého jména. Mým hlavním komunikačním kanálem s veřejností je facebook, který jsem si vždy sám spravoval a hodlám takto činit i nadále. Disponuji pouze jednou verzí fcb stránky, která je soukromá a zároveň "pracovně politická". Hlavním pirátským komunikačním kanálem je fórum. V poslední době si na něj postupně zvykám. Ať už v současné době máme, či v budoucnu přijmeme jakoukoli politickou roli, je vždy vhodné na začátku nastavit mechanismus komunikace, na který si veřejnost zvykne. Důležité je nastavit takový systém, který bude pro všechny prospěšný. Nastavil jsem si před 3 lety takový systém komunikace, který díky pozitivním reakcím považuji za správný. Naše místní sdružení má menší manko v prezentaci naší společné práce jak na sociální síti, tak také na našem webu Piráti Praha 1. Ten je našim hlavním informačních kanálem pro komunikaci s našimi voliči a obecně s veřejností.

3) Jak jsi hlasoval/a v referendu o vstupu do vlády a proč si se tak rozhodl/a?

Hlasoval jsem pro vstup Pirátů do Vlády ČR. Podstatné k dané záležitosti bylo pro mne stanovisko Olgy Richterové, která vedla naši pražskou kandidátku. Během kontaktní kampaně jsem na Olze osobně viděl její velký politický talent, touhu uspět a ocenil jsem její ohromnou pracovitost. Svoji pílí a stylem komunikace k občanům, kteří se zastavovali, aby s ní diskutovali, mne doslova nadchla. Mrzí mě, že se nestane ministryní. Jsem zklamán, ale rozhodnutí Olgy a pirátského vedení respektuji.

Převládá u mne názor, že účast ve Vládě ČR dává naději, že po volebním debaklu neskončíme v zapomnění, a to v mediálním prostoru. Toto považuji za velmi důležité. Nejde jen o pirátský počet 4 poslanců a 3 ministrů, ale o další místa, ve kterých naši zástupci budou moci prezentovat a prosazovat náš pirátský politický program. Věřím, že kvalitními osobami obsadíme pozice náměstků a poradců na jednotlivých ministerstvech, další naše persony budou Piráty zastupovat v komisích, ve výborech, ve správních a dozorčích radách, aj. Případná vládní absence by nás připravila o to nejcennější - o přímý dohled nad informacemi. V neposlední řadě - historická účast Pirátů ve Vládě ČR, která se v budoucnu nemusí opakovat, bude velkou pomocí pro naše zástupce v komunální politice. Věřím a doufám v to.


4) Myslíte, že jste pro voliče čitelní? Víte vůbec, co chtějí? Přes interní války, máte čas se voliče zeptat? Njste pro voliče ruská ruleta?

Považuji se pro veřejnost za politika velmi čitelného a vyprofilovaného. Usuzuji tak např. na základě odezvy při jednáních majetkové komise, kam chodí veřejnost a kde jsem jedním z těch členů, kteří jsou hosty často oslovování a zapojováni do aktivní diskuze. Troufám si tvrdit, že Piráti Praha 1 jako celek jsou pro voliče čitelní. Samozřejmě, že veřejnost zaznamenává interní rozepře. Pokud se v budoucnu dokážeme spojit, tak i přes osobní antipatie některých můžeme prokázat profesionalitu, a to úzkou vzájemnou spoluprací. Nedokážu konstatovat, co volič skutečně chce. Ať už jsem byl zastupitelem koaličním, tak i nyní - ve funkci opozičního zastupitele, veřejnost - ať už občané či zástupci z řad podnikatelů, se na nás obrací s podněty a s prosbou o pomoc. Většinou jim maximálně vyhovíme. Ne ale ve všem se dá vyhovět, neboť naše možnosti a kompetence jsou omezeny. Při naši ne zcela pozitivní reakci je však nutná snaha o zdůvodnění, a dostatečné a erudované vysvětlení.

5) Otázka na Davida, ve své řeči jsi před chvílí zmínil, že jinak bys udělal komunikaci s MS. A jak bys zhodnotil komunikaci se zastupitelstkým klubem? S ním by jsi taky komunikoval jinak? Pokud ano, tak jak?

Pokud dotaz směřuje k současnému zastupitelskému klubu Piráti a Zelená Pro Jedničku, tak chybou nás všech, kteří byli u založení klubu, byla absence vytvoření pravidel, která by následně byla prokonzultována s místním sdružením. Z pražského pirátského prostředí jsem opakovaně zaznamenal stanovisko, že na Praze 1 jsme nepochopili nutnost, aby místní sdružení bylo nadřazeno zastupitelskému klubu. S touto výtkou souhlasím. Do budoucna by bylo vhodné se z této chyby poučit. Pokud mám hovořit o současném zastupitelském klubu, je to pro mne složité. Platí pro mne to, co jsem zmínil včera. Jsem člověk, který se dokáže povznést nad tím, co se doposud stalo. I přesto, že nejsem součástí zastupitelského klubu, v případě, že bude zájem od protistrany, rád s klubem budu spolupracovat nad stěžejními tématy, která budou součástí programu zastupitelstva. Věřím, že snahou nás všech, nezávisle na účasti v hybridním klubu, je plnit pirátský program. Vyslovení nedůvěry klubu vůči mé osobě však považuji za velkou bariéru, která potřebuje velkou sílu a odhodlání ji rozrazit. Třaskavost mezi mnou a zbytkem klubu začala v září 2020, kdy jsem se odmítl účastnit jednání s uskupením Praha Sobě. Individuální komunikace s jejich jednotlivými zastupiteli a sympatizanti vždy probíhaly a probíhají doteď. Důvodem mého odmítnutí pro setkání bylo zveřejnění informace na oficiální fcb stránce Praha Sobě, že jsem si koupil funkci předsedy kontrolního výboru za podporu hazardu. Pokud by tuto nesmyslnou spekulaci zveřejnila jakákoli identifikovatelná osoba, asi bych se nad ní povznesl. Ale zveřejnění na oficiální stránce politického uskupení mi přišlo hodně přes čáru. Mé výtky v rámci komunikace klubu jsem již sdělil a nepovažuji za nutné je zde opět prezentovat. Vyříkali jsme si to.

6) Jak si představujete spolupráci s MS jiných částí Prahy, s krajem a na celostátní úrovni?

Ne zcela ideální komunikace mezi místním sdružením a zastupitelským klubem není u nás - na Praze 1, zcela ojedinělou záležitostí. Tuto nedokonalost mají i jiná politická uskupení a stejně tak v rámci naší stranickosti se problém vyskytuje i ve vyšší politické úrovni. Často se na mne obrací pirátští zástupci z Magistrátu, kteří chtějí součinnost při jimi řešeném tématu související s Prahou 1. Vždy jsem se jim snažil vyhovět. Do budoucna bych uvítal i větší ochotu z opačné strany. Spolupráce s jinými MSkami velmi vítám. Za poslední rok se povedlo navázat úzké kontakty s některými předsedy místních sdružení ze sousedních městských částí - příkladem je Ondra Melena z Prahy 7, Martin Štěrba z Praze 8, Linda Neubergová z Prahy 5, Magdalena Valdmanová z Prahy 2 nebo pirátské vedení z Prahy 6. Zástupci z uvedených místních sdružení se zajímají o naši problematiku z Prahy 1, což velmi oceňuji a věřím, že v následujících měsících dojde k čím dál věší vzájemné spolupráci. Současné krajské předsednictvo, které pro mne až moc prezentuje subsidiaritu, s námi v posledním roce taktéž navázalo velmi úzký vztah, což velmi kvituji. Mohu prozradit dohodu s Olgou Richterovou, která mne vyzvala k případné spolupráci v rámci její nové role v Poslanecké sněmovně. Provázanost všech uvedených úrovní je velmi důležitá a bude prospěšná pro nás všechny - a to na jakékoli naší stranické úrovni.

Uživatelský avatar
Pavel.Nazarsky
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 251
Registrován: 23 črc 2014, 12:24
Profese: učitel
Bydliště: Hybernská 1012/30, Praha 1 - Nové Město
Dal poděkování: 440 poděkování
Dostal poděkování: 461 poděkování

Re: PRIMÁRKY 2022 - PŘIHLÁŠENÍ A KANDIDÁTSKÁ ŘEČ - LÍDR/LÍDRYNĚ (1. místo)

Příspěvek od Pavel.Nazarsky »

David.Bodecek píše: 01 pro 2021, 16:41
Linda.Neubergova píše: 01 pro 2021, 09:48

Ahoj, vkládám sem zbylé otázky z včerejšího grilování lídrů. Prosím o odpovědi:


Lindo, děkuji za tvé zprostředkování dotazů. Stejně jako Ivka, i já všem zúčastněným děkuji za včerejší kultivovanou diskuzi. Zde moje reakce na 6 položených dotazů.

1) Jak se stavíte k problematice filmařských záborů v centru. Podporujete tyto aktivity? Jsou podle vás adekvátně finančně ohodnoceny ve prospěch obyvatel P1

Ne zcela správné je podle mne skutečnost, že všechny poplatky z filmování jsou posílány pouze do bezpečnostního fondu MČ P1. Část by měla směřovat na kulturu a další část do zkvalitnění veřejného prostoru těm, kteří filmováním byli omezeni.

Děkuji Davidovi za doplnění. Myslím, že do bezpečnostního fondu jdou dary filmařů, a na radu je předkládal vždy Petr Hejma, kdežto poplatky za zábory předkládal Petr Kučera. Myslím, že se jedná o dvě odlišné platby. Pokud by tento mechanismus tazatele blíže zajímal, musel bych podrobnosti dohledat, ale možná si David vzpomene přesněji.

Uživatelský avatar
David.Bodecek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 545
Registrován: 07 úno 2018, 20:42
Profese: Pedagog a metodik
Bydliště: Praha 1
Dal poděkování: 371 poděkování
Dostal poděkování: 369 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PRIMÁRKY 2022 - PŘIHLÁŠENÍ A KANDIDÁTSKÁ ŘEČ - LÍDR/LÍDRYNĚ (1. místo)

Příspěvek od David.Bodecek »

Pavel.Nazarsky píše: 01 pro 2021, 17:28
David.Bodecek píše: 01 pro 2021, 16:41
Linda.Neubergova píše: 01 pro 2021, 09:48

Ahoj, vkládám sem zbylé otázky z včerejšího grilování lídrů. Prosím o odpovědi:


Lindo, děkuji za tvé zprostředkování dotazů. Stejně jako Ivka, i já všem zúčastněným děkuji za včerejší kultivovanou diskuzi. Zde moje reakce na 6 položených dotazů.

1) Jak se stavíte k problematice filmařských záborů v centru. Podporujete tyto aktivity? Jsou podle vás adekvátně finančně ohodnoceny ve prospěch obyvatel P1

Ne zcela správné je podle mne skutečnost, že všechny poplatky z filmování jsou posílány pouze do bezpečnostního fondu MČ P1. Část by měla směřovat na kulturu a další část do zkvalitnění veřejného prostoru těm, kteří filmováním byli omezeni.

Děkuji Davidovi za doplnění. Myslím, že do bezpečnostního fondu jdou dary filmařů, a na radu je předkládal vždy Petr Hejma, kdežto poplatky za zábory předkládal Petr Kučera. Myslím, že se jedná o dvě odlišné platby. Pokud by tento mechanismus tazatele blíže zajímal, musel bych podrobnosti dohledat, ale možná si David vzpomene přesněji.

Bral jsem dotaz tak, že tazatel nerozlišuje mezi klasickým darem a poplatkem za zábor.

Existují pravidla a podmínky, za nichž se může na nejexponovanějších místech hlavního města natáčet. Materiál nazvaný Pravidla pro natáčení na veřejných prostranstvích na území MČ Praha 1 ujasňuje pravidla pro filmaře a také stanovuje dar do mnou uvedeného bezpečnostního fondu. Ten musí štáby zaplatit v případě, že splní přinejmenším jednu ze stanovených podmínek -
tj. rozsah záboru větší než 1000 m2, natáčení delší 7 dnů a v noci a natáčení narušující dopravu, životní prostředí či veřejný pořádek) a činí 10 Kč/m2/den, noční natáčení navíc to samé. Tento poplatek se tak přidá ke stávajícímu místnímu poplatku a poplatku za zábor komunikace - opět 10 Kč/m2/den, které jsou stanoveny zákonem a městskou vyhláškou.

Kromě toho filmaři podle pravidel by měli natáčení včas oznámit dotčeným obyvatelům zabírané lokality, zajistit úklid a také náhradu parkovacích míst rezidentům. Nemyslím si, že se tak vždy děje. Pak jsou ještě některé významné lokality jako Staroměstské nebo Václavské náměstí. Povolení k natáčení pro ně vydává kromě Prahy 1 vydává také také Magoš.

Uživatelský avatar
Jaroslava.Narozna
Člen KS Praha
Příspěvky: 103
Registrován: 13 úno 2018, 10:33
Profese: Herečka Divadélko Romaneto
Dal poděkování: 243 poděkování
Dostal poděkování: 228 poděkování

Re: PRIMÁRKY 2022 - PŘIHLÁŠENÍ A KANDIDÁTSKÁ ŘEČ - LÍDR/LÍDRYNĚ (1. místo)

Příspěvek od Jaroslava.Narozna »

Nezlobte se, ale asi jsem slepá, nemohu najít kde se hlasuje pro kandidáty . :D
Neporadíte mi někdo? ;)
Jarka

Uživatelský avatar
Ondrej.Vojta
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 413
Registrován: 26 led 2017, 18:35
Profese: PR
Bydliště: Praha - Petrovice
Dal poděkování: 690 poděkování
Dostal poděkování: 1277 poděkování

Re: PRIMÁRKY 2022 - PŘIHLÁŠENÍ A KANDIDÁTSKÁ ŘEČ - LÍDR/LÍDRYNĚ (1. místo)

Příspěvek od Ondrej.Vojta »

Milá Praho 1,
na začátku jednání jsem byl požádán, abych vám zadministroval samotné hlasování.

Odkaz na první kolo volby 1. místa kandidátní listiny na Praze 1 najdete zde: https://helios.pirati.cz/helios/electio ... d8623/view

Hlasování bude zahájeno 2.12.2021 v 10:00 a skončí 5.12. v 10:00.

Pro formu připomenu, že během hlasování se nevede rozprava.

OFFTOPICa tagnu @Jaroslava.Narozna, která se na hlasování před chvílí ptala. ;)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Vojta za příspěvky (celkem 2):
Jaroslava.Narozna, Jana.Raiterova

toho času 1. místopředseda KS Praha a zastupitel MČ Praha-Petrovice | Profil na lidé
tel.: +42O 736 726 061 | e-mail: ondrej.vojta@pirati.cz

Tomas.Raiter
Člen KS Praha
Příspěvky: 67
Registrován: 05 bře 2018, 14:41
Profese: sociologický výzkum, fyzik
Bydliště: Praha 1
Dal poděkování: 189 poděkování
Dostal poděkování: 58 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PRIMÁRKY 2022 - PŘIHLÁŠENÍ A KANDIDÁTSKÁ ŘEČ - LÍDR/LÍDRYNĚ (1. místo)

Příspěvek od Tomas.Raiter »

Olga.Sklenarova píše: 30 lis 2021, 11:36

Dobrý den všem,

zde zveřejňuji od Mgr. Tatiany Kunštátové e-mail, který mi poslala jakožto předsedkyni MS.

"Pane Nazarský, proč prosím lžete? Vám je zbytečné vysvětlovat jakoukoliv
problematiku, stejně nepochopíte. Kdybyste byl pracovitější, možná byste
pochopil i jiná Vámi zmiňovaná témata v kandidátské řeči. Je mi Vás líto a
kdo Vás zná, volit Vás určitě nebude.
Pane Nazarský, věřte, že za prací živnostenského odboru hovoří jasná
čísla, která jsou doložitelná. Zatímco Vy rád jen a jen zbytečně
diskutujete, my pracujeme. V tom je mezi námi velký rozdíl. Radím Vám,
abyste už nikdy neoperoval s názorem, že samosprávný orgán (Vy) "přinutil"
konat jakýkoliv úřad vykonávající státní správu k činnosti.....prosím.
važte slova. T.Kunštátová, vedoucí živnostenského odboru ÚMČ Praha 1.

Mgr. Tatiana Kunštátová
vedoucí odboru "

Prosím tedy Pavle o reakci.

Olgo, mrzí mě, že jsi se snížila k prezentaci štvavého vyjádření proti kandidátovi v našich pirátských primárkách. Navíc od člověka, který si sluchu a vážnosti nezaslouží.
Ujela jsi, to se může stát každému, i když předsedkyně by si na to měla dávat pozor. Proto mě ještě více mrzí, že se proti tomuto neférovému způsobu neozval nikdo z předsednictva MS, aby tvůj úlet korigoval.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Raiter za příspěvek:
Pavel.Nazarsky
Uživatelský avatar
Jana.Raiterova
Člen KS Praha
Příspěvky: 113
Registrován: 17 úno 2021, 16:39
Profese: korepetitor (Pražská konzervatoř)
Bydliště: Praha 1 - Nové Město
Dal poděkování: 200 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PRIMÁRKY 2022 - PŘIHLÁŠENÍ A KANDIDÁTSKÁ ŘEČ - LÍDR/LÍDRYNĚ (1. místo)

Příspěvek od Jana.Raiterova »

Ondrej.Vojta píše: 02 pro 2021, 09:40

Milá Praho 1,
na začátku jednání jsem byl požádán, abych vám zadministroval samotné hlasování.

Odkaz na první kolo volby 1. místa kandidátní listiny na Praze 1 najdete zde: https://helios.pirati.cz/helios/electio ... d8623/view

Hlasování bude zahájeno 2.12.2021 v 10:00 a skončí 5.12. v 10:00.

Pro formu připomenu, že během hlasování se nevede rozprava.

OFFTOPICa tagnu @Jaroslava.Narozna, která se na hlasování před chvílí ptala. ;)

Vojto, prosím tě, proč není ve volebním lístku k prokliku medailon Pavla Nazarského? V "Lidé" ho vidím, ale tady není. Ivka i David ho mají. Díky.

Uživatelský avatar
Ondrej.Vojta
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 413
Registrován: 26 led 2017, 18:35
Profese: PR
Bydliště: Praha - Petrovice
Dal poděkování: 690 poděkování
Dostal poděkování: 1277 poděkování

Re: PRIMÁRKY 2022 - PŘIHLÁŠENÍ A KANDIDÁTSKÁ ŘEČ - LÍDR/LÍDRYNĚ (1. místo)

Příspěvek od Ondrej.Vojta »

Jana.Raiterova píše: 02 pro 2021, 17:24

Vojto, prosím tě, proč není ve volebním lístku k prokliku medailon Pavla Nazarského? V "Lidé" ho vidím, ale tady není. Ivka i David ho mají. Díky.

Možná jsem ho minul - a v takovém případě se omlouvám - ale v kandidátské řeči ani v jiném příspěvku zde v tomto jednání přiložený není. V těchto týdnech nastavuji těch hlasování víc a v záplavě kandidátů nemám kapacitu hledat představení každého, kdo ho nedodá. OFFTOPICA ani to není povinností předsedajícího. Pokud mi ho sem někdo pošle, rád to pro příští hlasování napravím.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Vojta za příspěvek:
Jana.Raiterova

toho času 1. místopředseda KS Praha a zastupitel MČ Praha-Petrovice | Profil na lidé
tel.: +42O 736 726 061 | e-mail: ondrej.vojta@pirati.cz

Uživatelský avatar
Ondrej.Vojta
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 413
Registrován: 26 led 2017, 18:35
Profese: PR
Bydliště: Praha - Petrovice
Dal poděkování: 690 poděkování
Dostal poděkování: 1277 poděkování

Re: PRIMÁRKY 2022 - PŘIHLÁŠENÍ A KANDIDÁTSKÁ ŘEČ - LÍDR/LÍDRYNĚ (1. místo)

Příspěvek od Ondrej.Vojta »

Výsledky 1. kola volby 1. místa KL na Praze 1.

Hlasovalo 12 členů MS.

Ivana Antalová získala 4 hlasy;
David Bodeček získal 7 hlasů;
Pavel Nazarský získal 6 hlasů.

David Bodeček jako jediný v prvním kole dosáhnul nadpoloviční podpory a je tak zvolen jedničkou kandidátky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Vojta za příspěvky (celkem 3):
David.Bodecek, Kornelia.Gottmannova, Martin.Sterba

toho času 1. místopředseda KS Praha a zastupitel MČ Praha-Petrovice | Profil na lidé
tel.: +42O 736 726 061 | e-mail: ondrej.vojta@pirati.cz

Uživatelský avatar
David.Bodecek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 545
Registrován: 07 úno 2018, 20:42
Profese: Pedagog a metodik
Bydliště: Praha 1
Dal poděkování: 371 poděkování
Dostal poděkování: 369 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PRIMÁRKY 2022 - PŘIHLÁŠENÍ A KANDIDÁTSKÁ ŘEČ - LÍDR/LÍDRYNĚ (1. místo)

Příspěvek od David.Bodecek »

Ahoj Piráti, kolegové, kamarádi,

Vám – členům našeho místního sdružení Piráti z Prahy 1, upřímně děkuji, že jste se všichni zúčastnili hlasování. Děkuji nejenom těm, kteří mi v našich „primárkách“ hlas dali, ale i těm, kteří hlasovali jinak. To je vnitrostranická demokracie a jeden z našich pilířů. Jsem přesvědčen, že Piráti mají voličům co nabídnout a že máme společně místo na politické mapě. A to nejenom na Praze 1. Budu se maximálně snažit, aby hlas Váš - nás všech, byl slyšet.

Někdy se rozcházíme v názorech, ale to neznamená, že nedržíme společně hlavní pirátský směr a kurz. Ukázala to například fajn a kultivovaná diskuse - grilování na lídra.
Opět zopakuji, že bych chtěl být lídrem všech, a to i s ohledem na to, že se prostě někdy s některými myšlenkově míjíme. Naše společná práce, které před námi je kopec, nás má všechny společně těšit.

Při grilování jsem nastínil, co bych rád dělal. Dodržím své sliby a nijak z nich neustoupím. Určitě si osvojím dobré nápady od Ivky a Pavla, abychom všichni společně maximálně prosazovali náš pirátský program.

Ještě jednou děkuji za důvěru, na základě níž příští rok velmi rád povedu pirátskou kandidátku na Praze 1. Těším se na společnou spolupráci, David.

Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Bodecek za příspěvky (celkem 2):
Martin.Sterba, Tereza.Hubackova
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Praha 1“