Zahajovací schůze PMS Třebíčsko

Moderátoři: PKS Vysočina, PMS Třebíčsko

Uživatelský avatar
Viktorie.Vidlakova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 122
Registrován: 15 črc 2019, 14:04
Profese: Studentka FM VŠE
Bydliště: Hvězdoňovice
Dal poděkování: 163 poděkování
Dostal poděkování: 209 poděkování

Zahajovací schůze PMS Třebíčsko

Příspěvek od Viktorie.Vidlakova »

Zahajovací schůze PMS Třebíčsko
Body, které si připravil místopředseda Standa Neuman:

  1. Všechny kroky MS by bylo dobré si odhlasovat.
  2. Přístup k Facebooku pro všechny členy PMS. Jak vyřešit “cenzuru“? – články, které by se měli umístit na Facebookovou stránku, budou zasílány na email PMS a až následně budou správci FB sdíleny. Nápad na založení Instagramu – máme potřebný kontent?
  3. Jak vyřešit stagnaci webu místního sdružení? Kdo pracuje na správě webu. Opět převzít administraci nad webem.
  4. Jak je to s udělením rolí na fóru? Máme na fóru všechny potřebné přístupy do vláken?
  5. Jak jsou na tom finance a pokladna MS Třebíčsko? Je nutné zajistit předání pokladny. Při předání PMS vyžaduje řádnou inventuru. Otázkou je, kdo bude mít pokladnu na starost.
  6. Jak je to s finančními příspěvky krajských zastupitelů? Hovořilo se o 10 % z odměn, které by směřovaly do pokladny místních sdružení.

Pojďme sehnat nové členy a příznivce:
• žalostný aktivita stávajících členů – aktivace stávajících členů + nábor nových členů
• důležité je se zaměřit i na registrované příznivce

Schůze:
• protože jsou členové i příznivci z celého okresu, bylo by dobré pořádat schůze MS Třebíčsko i jinde jak v Třebíči (MB, Jaroměřice, Náměšť,…)


Odpovědi předsedkyně Viktorie Vidlákové:

  1. Ano, ať hlasujeme!
  2. Přístup na FB mám já, Bára a Jirka – protože jsem v MO + já jsem předsedkyně. Cokoli se bude dávat na FB, se pošle mě (předsedkyně + členka MO) a dále prodiskutuje s MO, poté vloží na FB.
  3. Máš článek? Pošleš ho předsedkyni, která to pošle na MO (Jirka) nebo Romanovi.
  4. Zažádáno o přístupy do PMS (technický odbor – řeší to KoKS)
  5. Všechny finance má pod sebou KF, na rok dostane MS to, co schválí PKS a je to cca. 10 000 Kč, ale tyto peníze má stále KF – když něco potřebuješ zaplatit, tak si necháš vystavit fakturu a tu si necháš proplatit v PiroPlacení, což se schvaluje a pak ti to posílají…je to složitý a my fyzicky žádné peníze nemáme – vše se řeší s Ondrou
  6. vložení bodu na PKS – pokud se toto řešilo na krajské úrovni, musí tato otázka padnout na komunální úrovni – ať si vloží do CodiMD bod a na PKS v úterý od 19:30

Pojďme sehnat nové členy a příznivce:
• nové členy získáváme ve spolupráci s KoKSem

členka MS Třebíčsko
místostarostka obce Hvězdoňovice

Odpovědět

Zpět na „Třebíčsko“